BBA (مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی) توسط دانشگاه Anglia Ruskin یا دیگر گزینههای انگلستان (دانشگاه ساندرلند / دانشگاه نورتمنگتن) و یا دانشگاه شهر بصیر از کانزاس آمریکا تأمین می شود. [12 ماه].
یک داوطلب که دیپلم سطح 5 در مدیریت کسب و کار را به اتمام رسانده است، می تواند هر گونه گزینه های فوق العاده ای را در بریتانیا یا ایالات متحده آمریکا برای اضافه کردن به برنامه BBA یا با سفر به انگلستان در پردیس دانشگاه انتخاب کنید و یا آن را انتخاب کنید از طریق حالت آنلاین از طریق پورتال آموزش دانشگاه.


مسیر برنامه ارائه شده توسط استاد آموزش بین المللی
BBA (لیسانس مدیریت بازرگانی) یک برنامه کارشناسی برای کارکنان حرفه ای در امارات متحده عربی است که می تواند با حضور در کلاس ها تنها در جمعه ها و در یک دوره زمانی 2 تا 5 ساله تکمیل شود.
استاد آموزش بین المللی یک مرکز تایید برای ارائه QAULIFI-UK Qualifications است


مرحله 2: مدرک مدیریت کسب و کار (سطح 5) توسط QUALIFI-UK [7-9 ماه] * [7-10 ماه] - AED9350 مجموع هزینه های تحصیل، قابل پرداخت در ماهانه AED850.

مرحله 3: سال نهایی BBA (مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی) کاندید می تواند برای اضافه کردن یا با هر کدام از دانشگاه های معتبر مذکور اقدام کند:

* QUALIFI - انگلستان به عنوان یک سازمان اعطا شده توسط تنظیم کننده های صلاحیت برای انگلستان و ولز شناخته شده است. رگولاتورها اداره ریزبکس مدارک و امتحان (Ofqual) در انگلستان و دولت ولز در ولز است. دانشگاه بینایی دانشگاه معتبر و توسط وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده و شورای اعتباربخشی تحصیلات عالی (CHEA) به عنوان یک آژانس اعتباری شناخته شده در سطح ملی شناخته شده است. دانشگاه ویسینسکی گواهی شده است که به عنوان ارائه کننده آموزش پس از دوره متوسطه با MDHE (وزارت آموزش عالی میسوری) کار کند. انتقال اعتبار اگر در نظر داشته باشید که ممکن است قبل از یادگیری بعضی از نتایج یادگیری از دوره به دست آمده باشد، لطفا از رهبر دوره خود مطلع شوید و از هماهنگ کننده راهنمایی کنید تا بدانید که آیا می توانید درخواست تجدید نظر در یادگیری قبلی را برای بخشی از دوره شما و شاید حتی به طور مستقیم به سال نهایی BBA / BS در مدیریت بازرگانی منتقل شود.

ویژگی های برنامه

 • محیط یادگیری سازنده
 • دانشکده با تجربه، کارشناس در زمینه خود
 • دسترسی به سیستم آنلاین ارائه پشتیبانی کامل
 • مواد دوره ای کامل بدون هزینه اضافی ارائه شده است
 • جلسات در آخر هفته (تنها جمعه)
 • بیشترین هزینه های مقرون به صرفه
  • قابل پرداخت در پرداخت ماهانه
 • گزینه ای برای ادامه برنامه در کشورهای دیگر.

معیارهای واجد شرایط بودن

یک نامزد ایده آل می تواند در هر رشته ای دبیرستان را با موفقیت به پایان برساند. کاندیدانی که دارای مدرک دبیرستانی نیستند، اما با تجربه کار قابل توجهی نیز در مورد پرونده مورد بررسی قرار می گیرند.

شرایط ثبت نام

 • کپی پاسپورت
 • عکس پاسپورت
 • کپی رشته تحصیلی (بالاترین)
برنامه آموزش در:
انگلیسی
Master Education International - Dubai / Sharjah
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
- AED850 در هر ماه برای سطح 4
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

سپتامبر 2019