برنامه های BBA

درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی برنامه های دانشگاهی در مقطع کارشناسی است که از سوی مدارس بازرگانی و یا توسط دانشکده های بازرگانی در دانشگاه ها ارائه می شود. برنامه های تحصیلی رشته بازرگانی در مدارس سرتاسر دنیا ارائه می شود و دامنه وسیعی از رشته ها را شامل می گردد. BBA آموزش های دقیق و عمیق لازم جهت درک مسائل کسب و کار و بازرگانی را در اختیار دانشجو قرار میدهد و از سوی دیگر مهارت های لازم برای تفکر نقدگرانه، تحلیلی و استراتژیک برای ادامه تحصیل در مقطع MBA را نیز به وی می آموزد. بسیاری از دانشگاهها در سرتاسر جهان رشته های کارشناسی مدیریت بازرگانی را به صورت آنلاین، پاره وقت و حضوری ارائه می نمایند.

تنوع برنامه های مختلف کارشناسی مدیریت بازرگانی بسیار زیاد است- پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی که در ذیل فهرست گردیده است، آغاز کنید.

BBAs تازه اضافه شده

Methodist University - Reeves School of Business

لیسانس در مدیریت کسب و کار

دسامبر 8, 2018
فارغ التحصیلان این دوره، مهارت های تحلیلی برای شناسایی و حل مشکلات پیچیده کسب و کار، مهارت بسیار ارزشمند در بازار کار فرار دارند.

American University In the Emirates

BBA در مدیریت لجستیک و مدیریت زنجیره تامین

نوامبر 29, 2018
در زمینه فرصت های شغلی در حال ظهور، تخصص حیاتی AUE در زمینه اقتصاد جهانی مشاهده می شود. برنامه مدیریت لجستیک اداری و مدیریت زنجیره ای کالج مدیریت نقش مهمی در موفقیت درازمدت سازمان ها و شرکت ها دارد. بخش مدیریت تدارکات و زنجیره تامین یک زمینه بسیار تخصصی است و فرصت های شغلی و چالش انگیز را ارائه می دهد.… [+] [-]

McGovern Education Group

لیسانس مدیریت بازرگانی

نوامبر 27, 2018
مدرک کارشناسی مدیریت مدرک لیسانس در رشته تجارت و اداره امور تجاری است. این دوره چهار ساله طراحی شده است تا دانش گسترده ای از جنبه های عملکرد یک شرکت و اتصال آنها را فراهم کند، در حالی که همچنین اجازه می دهد تا تخصص در حسابداری، مالی، مدیریت، منابع انسانی، بازاریابی، زنجیره تامین، کارآفرینی، رسانه های اجتماعی، امنیت سایبری، و فناوری اطلاعات.… [+] [-]

لیسانس مدیریت بازرگانی چیست؟