برنامه های BBA

درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی برنامه های دانشگاهی در مقطع کارشناسی است که از سوی مدارس بازرگانی و یا توسط دانشکده های بازرگانی در دانشگاه ها ارائه می شود. برنامه های تحصیلی رشته بازرگانی در مدارس سرتاسر دنیا ارائه می شود و دامنه وسیعی از رشته ها را شامل می گردد. BBA آموزش های دقیق و عمیق لازم جهت درک مسائل کسب و کار و بازرگانی را در اختیار دانشجو قرار میدهد و از سوی دیگر مهارت های لازم برای تفکر نقدگرانه، تحلیلی و استراتژیک برای ادامه تحصیل در مقطع MBA را نیز به وی می آموزد. بسیاری از دانشگاهها در سرتاسر جهان رشته های کارشناسی مدیریت بازرگانی را به صورت آنلاین، پاره وقت و حضوری ارائه می نمایند.

تنوع برنامه های مختلف کارشناسی مدیریت بازرگانی بسیار زیاد است- پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی که در ذیل فهرست گردیده است، آغاز کنید.

BBAs تازه اضافه شده

EBS European Business School

مدیریت کسب و کار - کارشناسی در مطالعات کسب و کار بین المللی دو درجه (BSS)

دسامبر 8, 2017
بازار جهانی جهانی شدن، مديران را با مهارت های چند زبانه و بین فرهنگی فرا می خواند. مدرک مدیریت کسب و کار "لیسانس در مطالعات کسب و کار - دوگانه بین المللی (BSc) شما دو درجه بین المللی به رسمیت می شناسد و یک درجه عالی برای حرفه ای در صنعت بین المللی و یا برنامه های کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار است.… [+] [-]

The University of Warwick, School of Engineering

BEng Biomedical Systems Engineering

دسامبر 7, 2017
شرایط ورود سطح AAA، شامل ریاضیات و فیزیک است. اگر سطح علمی شما شامل یک ارزیابی عملی جداگانه باشد، باید به عنوان یک پاس در علم عملی کنید. سطح در موضوعات کاربردی و پرتفوی مخلوط. کاندیداها به صورت فردی در نظر گرفته می شوند. نمرات شبیه به آنهایی است که برای داوطلبان تحصیلی A و AS دریافت می کنند. متقاضیان با مشخصات قوی اما بدون هیچ یک از سطح فیزی… [+]ک یا سطح ریاضی ممکن است در نظر گرفته شود. مدرک لیسانس بین المللی: 38 امتیاز شامل 6 در ریاضیات سطح بالاتری و 6 در سطح عالی فیزیک. BTECs: متقاضیانی که BTEC را ارائه می کنند توصیه می شود با تیم پذیرش دانشجویان مقطع کارشناسی تماس بگیرید. [-]

Vilnius University Of Applied Sciences VIKO

Business Economics

دسامبر 7, 2017
این برنامه آموزش نحوه پردازش و ارزیابی اطلاعات اقتصادی، شناسایی مشکلات اقتصادی مؤسسات اقتصادی و توجیه تصمیمات آنها و ارائه پیشنهادات برای بهبود در محیط تجاری جهانی و دائما در حال توسعه است.

لیسانس مدیریت بازرگانی چیست؟