‏ BBA درجه های در اندونزی

‏ ‏ BBA برتر در اندونزی را مروری بر تمامی 2018/2019‏

کارشناسی ارشد

BBA که به کارشناسی مدیریت بازرگانی نیز معروف است، یک دستاورد آکادمیک است که تبحر در حوزه های بازرگانی و تجارت را نشان می دهد. اغلب برنامه های BBA درحدود سه یا چهار سال به طول می انجامند تا با موفقیت تکمیل گردند.

اندونزی یک سیستم آموزش و پرورش با کیفیت بالا، فراهم می کند که آموزش و پرورش در سه سطح عمومی با بالاترین سطح بودن سطح دانشگاه به تصویب رسید. اخیرا کشور پنج کالج به طور کامل سطح دانشگاه با هدف انطباق حتی دانشجویان بین المللی که ممکن است مایل به تحصیل در اندونزی به روز رسانی. برنامه های آموزش عالی در اندونزی توسط هیئت اعتباربخشی ملی آموزش عالی معتبر. ملت 'بازدید کنندگان شهرستان پایتخت جاکارتا است.

‏ همین امروز اقدام کنید برترین های برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی در اندونزی 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

لیسانس مدیریت بازرگانی بین المللی

Swiss German University
Campus تمام وقت July 2019 اندونزی Tangerang

برنامه مطالعه مدیریت کسب و کار است برای دانش آموزان مشتاق به رهبران کسب و کار آینده و مدیران با مهارت های تحلیلی و عملی قوی به کار شایستگی در هر محیط، از جمله یکی از چند فرهنگی طراحی شده است. [+]

درباره برنامه مطالعه

برنامه مطالعه مدیریت کسب و کار است برای دانش آموزان مشتاق به رهبران کسب و کار آینده و مدیران با مهارت های تحلیلی و عملی قوی به کار شایستگی در هر محیط، از جمله یکی از چند فرهنگی طراحی شده است.

پس از سه ترم اول، برنامه مطالعه BA ارائه می دهد دو غلظت: بازاریابی بین المللی و کسب و کار و امور مالی و بانکداری. هر کدام از این غلظت به شما عرضه با دانش لازم، مهارت و اعتماد به نفس برای کمک به مدیریت موثر و موفق است. دانش آموزان نیز با صدور گواهینامه بین المللی، برنامه توسعه کارآفرینی و همچنین به عنوان یک برنامه بین المللی کامپیوتر مبتنی بر که دانش آموزان را قادر به موفقیت در همواره در حال تغییر و به شدت رقابتی محیط کسب و کار در سطح جهانی غنی شده است. آن را به وضوح یک مزیت برای یک کار موفق است. ... [-]