Filter
مدیریت بازرگانی
بوقلمون

‏ 2‏ BBA برتر در ترکیه را ملاحظه کنید 2019‏

BBA که سرینام کارشناسی مدیریت بازرگانی است، یک درجه تحصیلی دانشگاهی است که به کسانی اعطا می شود که به شکلی موثر درحدود سه الی چهار سال برنامه درسی فشرده را در رشته های مرتبط با بازرگانی یا تجارت به اتمام رسانده اند.

دانشگاه در ترکیه ارائه یا دو یا چهار سال از آموزش و پرورش برای مطالعات کارشناسی، در حالی که برنامه های تحصیلات تکمیلی آخرین حداقل دو سال. حدود 820 موسسات آموزش عالی در ترکیه از جمله 76 دانشگاه با ثبت نام در کل دانش آموز بیش از 1 میلیون وجود دارد. کیفیت آموزش در دانشگاه های ترکیه تا حد زیادی متفاوت است، برخی از ارائه آموزش ها و امکانات در تاریخ همتراز با مدارس بین المللی شناخته شده.

‏ همین امروز اقدام کنید بیشترین مرور بر برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی در ترکیه 2019‏

Read More Read Less

Results

Yasar University

دوره های در گروه مدیریت بازرگانی طراحی شده اند به عنوان به دوره هسته را پوشش اقتصاد، کسب و کار اساسی ... [+]

دوره های در گروه مدیریت بازرگانی به عنوان طراحی شده است که دوره هسته را پوشش اقتصاد، کسب و کار اساسی، دوره های کمی مانند حساب دیفرانسیل و انتگرال برای کسب و کار و اقتصاد، آمار، حسابداری، بازاریابی، امور مالی، منابع انسانی، مدیریت و سازمان، مورد نیاز برای درک اساسی عملکرد کسب و کار. و رشته های انتخابی را به جایگزین هایی برای تخصص در یکی از توابع کسب و کار، مانند بازاریابی، امور مالی، حسابداری، منابع انسانی، مدیریت و سازمان، دوره های ارائه فرصت به دست آوردن مدرک در دو رشته. طول دوره 4 سال (8 ترم) می باشد. برنامه اراسموس برای دانش آموزان به عنوان یک فرصت برای گذراندن دوره های در دانشگاه های اروپایی شریک و برای به دست آوردن تجربه های بین المللی نیز هست.... [-]

بوقلمون Izmir
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => بوقلمون
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Izmir
    )

)
1
Koc University - Istanbul Turkey

هدف مدیریت برنامه های بازرگانی این است که: (i) تحریک کنجکاوی فکری، (ii) توسعه مهارت در استفاده از تکنیک های تحلیلی، (iii) تئوری و عمل در تطبیق مسئولیت های مدیریتی، و (iv) ... [+]

هدف مدیریت برنامه های بازرگانی این است که: (i) تحریک کنجکاوی فکری، (ii) توسعه مهارت در استفاده از تکنیک های تحلیلی، (iii) تئوری و عمل در تطبیق مسئولیت های مدیریتی، و (iv) مسئولیت های اخلاقی و اجتماعی سازمان را به رسمیت بشناسید و قدردانی کنید.

با ساختن بنیاد وسیع دانشجویان در هنرهای لیبرال و با تحقیق در زمینه های کاربردی مهم فعالیت تجاری، یک آموزش جامع فراهم شده است.

نتایج آموزش برنامهشن... [-]
بوقلمون Istanbul
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => بوقلمون
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Istanbul
    )

)
1