Filter
مدیریت بازرگانی
تایلند Chiang Mai نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی سیدنی تایلند 2019‏

درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) یک دستاورد آکادمیک است که نشان می دهد دانشجو دوره های متعدد بازرگانی را به پایان رسانده است. در طول مدت چهار سال تحصیل، دانشجو کلاسهایی را در زمینه بازرگانی می گذراند که کلاس های مربوط به گرایش های خاص را نیز در بر می گیرد.

تایلند (ประเทศไทย)، رسما پادشاهی تایلند (ราช อาณาจักร ไทย) یک کشور در جنوب شرقی آسیا با سواحل در دریای آندامان و خلیج تایلند است. پایتخت بانکوک برنامه های سفر است در آغاز بسیاری از بازدید کنندگان '، و در حالی که شهرستان های مدرن، آن را به یک میراث فرهنگی غنی است.

اگر شما می خواهید برای دریافت با کیفیت شگفت انگیز از آموزش و پرورش به ویژه در مراکز آموزش عالی، واقع در تایلند، سپس چیانگ مای باید انتخاب خود را داشته باشد. دانشگاه مای چیانگ، دانشگاه Payap و دانشگاه چیانگ مای Rajabhat نهادهای اصلی که ارائه آموزش با کیفیت برای دانش آموزان در سراسر جهان است.

‏ تمامی تحصیلات کارشناسی سیدنی تایلند را جستجو کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Ramkhamhaeng University Institute of International Studies

با پیشرفت تکنولوژی، در سطح جهانی و ماهیت همیشه در حال تغییر از محیط کسب و کار جهانی، رقابت در کسب و کار برای بقا و موفقیت بسیار مهم است. ... [+]

‏ تحصیلات کارشناسی 2019‏ سیدنی تایلند.

لیسانس مدیریت بازرگانی

برنامه به زبان انگلیسی و برنامه چینی ها در بانکوک ارائه شده است.

برنامه تمام وقت: هفته روز 9:00-4:00 برنامه شب / آخر هفته: 2 شب 05:00-8:00، شنبه و یکشنبه 09:00-4:00

با پیشرفت تکنولوژی، در سطح جهانی و ماهیت همیشه در حال تغییر از محیط کسب و کار جهانی، رقابت در کسب و کار برای بقا و موفقیت بسیار مهم است. با توجه به انتظارات بالا در کسب و کار، دانش آموزان باید قادر به تشخیص فرصت های آنها به عنوان ظهور، توسعه استراتژی های صدا را به استفاده از آنها، و موفقیت پیاده سازی این استراتژی باشد. هدف از این برنامه است برای آماده سازی دانش آموزان با کیفیت که با دانش پیشرفته در تکنولوژی مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل خواهد شد. دانش آموزان در این برنامه خواهد شد به استفاده از فن آوری های جدید در معرض، به طوری که فارغ التحصیل دانش آموزان قادر خواهند بود برای پاسخ به بازار کار، نه تنها در بخش های رسمی، بلکه در بخش خصوصی. ... [-]

تایلند Bangkok Chiang Mai Hat Yai Nakhon Pathom  + 1 بیشتر
ژوئن 2020
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی