Filter
مدیریت بازرگانی
تایلند Nakhon Pathom نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین های برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی سیدنی تایلند 2019‏

اخذ درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) مستلزم ثبت نام در دوره تحصیلات تمام وقت تجارت یا بازرگانی است. در بیشتر دانشگاه ها تحصیل در دوره چهار ساله تمام وقت برای اخذ درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی الزامی است.

تایلند، رسما پادشاهی تایلند، قبلا به عنوان سیام شناخته شده است، کشوری است واقع در مرکز شبه جزیره هندوچین در جنوب شرقی آسیا است. سواحل تایلند 'و جزایر در هر سال جذب میلیون ها بازدید کننده از سراسر جهان است. همه با درجه چهار ساله می تواند اشتغال به عنوان یک معلم انگلیسی در تایلند به دست آورید.

ناخن Pathom در تایلند برای چندین بار به عنوان خانه از پزشکان به دلیل دانشگاههای علوم پزشکی و مدارس که شهرستان میزبان در نظر گرفته. در میان موسسات پزشکی در شهرستان ها دانشگاه Vongchavalitkul و شاهزاده خانم از دانشگاه Naradhiwas.

‏ تمامی تحصیلات کارشناسی سیدنی تایلند را مقایسه کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Ramkhamhaeng University Institute of International Studies

با پیشرفت تکنولوژی، در سطح جهانی و ماهیت همیشه در حال تغییر از محیط کسب و کار جهانی، رقابت در کسب و کار برای بقا و موفقیت بسیار مهم است. ... [+]

‏ تحصیلات کارشناسی 2019‏ سیدنی تایلند.

لیسانس مدیریت بازرگانی

برنامه به زبان انگلیسی و برنامه چینی ها در بانکوک ارائه شده است.

برنامه تمام وقت: هفته روز 9:00-4:00 برنامه شب / آخر هفته: 2 شب 05:00-8:00، شنبه و یکشنبه 09:00-4:00

با پیشرفت تکنولوژی، در سطح جهانی و ماهیت همیشه در حال تغییر از محیط کسب و کار جهانی، رقابت در کسب و کار برای بقا و موفقیت بسیار مهم است. با توجه به انتظارات بالا در کسب و کار، دانش آموزان باید قادر به تشخیص فرصت های آنها به عنوان ظهور، توسعه استراتژی های صدا را به استفاده از آنها، و موفقیت پیاده سازی این استراتژی باشد. هدف از این برنامه است برای آماده سازی دانش آموزان با کیفیت که با دانش پیشرفته در تکنولوژی مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل خواهد شد. دانش آموزان در این برنامه خواهد شد به استفاده از فن آوری های جدید در معرض، به طوری که فارغ التحصیل دانش آموزان قادر خواهند بود برای پاسخ به بازار کار، نه تنها در بخش های رسمی، بلکه در بخش خصوصی. ... [-]

تایلند Bangkok Chiang Mai Hat Yai Nakhon Pathom  + 1 بیشتر
ژوئن 2019
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی