Filter
مدیریت بازرگانی
تایلند Pattaya City نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ عالیرتبه برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی سیدنی تایلند 2019‏

اخذ درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) مستلزم ثبت نام در دوره تحصیلات تمام وقت تجارت یا بازرگانی است. در بیشتر دانشگاه ها تحصیل در دوره چهار ساله تمام وقت برای اخذ درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی الزامی است.

تایلند، رسما پادشاهی تایلند، قبلا به عنوان سیام شناخته شده است، کشوری است واقع در مرکز شبه جزیره هندوچین در جنوب شرقی آسیا است. سواحل تایلند 'و جزایر در هر سال جذب میلیون ها بازدید کننده از سراسر جهان است. همه با درجه چهار ساله می تواند اشتغال به عنوان یک معلم انگلیسی در تایلند به دست آورید.

شهرستان چونبوری یکی از مراکز تحقیقاتی به خصوص برای افرادی که ممکن است مایل به ادامه تحصیل خود را به استادان و دکترای درجه است. این شهرستان می کند دانشگاه مبتنی بر تحقیق ندارد هر چند که چندین مراکز تحقیقاتی بالاتر است.

‏ تمامی تحصیلات کارشناسی سیدنی تایلند را مروری بر تمامی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Asian University Thailand

این برنامه شامل تعدادی از 'افراد جداگانه اما مرتبط، هر حمل ارزش اعتباری تعیین شده است. ... [+]

‏ تحصیلات کارشناسی 2019‏ سیدنی تایلند.

کارشناسی مدیریت بازرگانی دانشکده کسب و کار

جنبه منحصر به فرد ترین برنامه های کسب و کار در دانشگاه آسیایی نیاز تجربه کار است. هر تابستان، همه دانش آموزان فرصتی برای به دست آوردن تجربه کار واقعی دنیا را از طریق یک سری از 3 ماه کارآموزی داشته باشند. برای دانش آموزان BBA، سال اول کارآموزی اختیاری است در حالی که کارآموزی برای دانش آموزان سال دوم و سوم الزامی است. همه دانش آموزان MBA تمام وقت مورد نیاز است به انجام کارآموزی. ... [-]

تایلند Pattaya City Bangkok
June 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی