Filter
مدیریت بازرگانی
زیمبابوه Harare

‏ عالیرتبه برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی سیدنی زیمبابوه 2019‏

اخذ درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) مستلزم ثبت نام در دوره تحصیلات تمام وقت تجارت یا بازرگانی است. در بیشتر دانشگاه ها تحصیل در دوره چهار ساله تمام وقت برای اخذ درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی الزامی است.

سیستم آموزش عالی در زیمبابوه معروف برای آموزش و پرورش فنی بالاتر و همچنین مطالعات زبانی است. هنر و فرهنگ نیز به عنوان بخشی قوی از سیستم و جامعه باقی مانده است. این به خاطر این هنر و فرهنگ است که بسیاری از قصد تحصیل در زیمباوه است.

حراره پایتخت و بزرگترین شهرستان از زیمباوه است. شهر یک شاهکار مدرن ساخته شده بر روی تجارت توتون و تنباکو، ذرت، پنبه، میوه، و طلا است. امروز شهرستان یک مرکز فرهنگی است که خانه را به برخی از معتبرترین دانشگاههای این کشور است.

‏ تمامی تحصیلات کارشناسی سیدنی زیمبابوه را مقایسه کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
زیمبابوه
Harare
نوع تحصیل
سرعت
Esami Business School

هدف این برنامه بهبود و انتقال دانش، مهارت ها و ویژگی های مثبت در مدیریت کسب و کار به نامزدها است تا در پایان برنامه آنها بتوانند وظایف مدیریتی را در وظایف اداری مدیریت در ... [+]

‏ تحصیلات کارشناسی 2019‏ سیدنی زیمبابوه. ساختار

هدف این برنامه بهبود و انتقال دانش، مهارت ها و ویژگی های مثبت در مدیریت کسب و کار به نامزدها است تا در پایان برنامه آنها بتوانند وظایف مدیریتی را در وظایف اداری مدیریت در سازمان ها انجام دهند. علاوه بر این، این برنامه فرصتی برای فارغ التحصیلان فراهم می کند که ممکن است بخواهند برای تحصیلات بیشتر در رشته های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) یا سایر برنامه های تحصیلات تکمیلی ثبت نام کنند.... [-]

زیمبابوه Harare
سپتامبر 2019
3 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی