Filter
مدیریت بازرگانی
سویس Gland نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بیشترین مرور بر برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی سیدنی سویس 2019‏

BBA که به کارشناسی مدیریت بازرگانی نیز معروف است، یک دستاورد آکادمیک است که تبحر در حوزه های بازرگانی و تجارت را نشان می دهد. اغلب برنامه های BBA درحدود سه یا چهار سال به طول می انجامند تا با موفقیت تکمیل گردند.

سوئیس (به آلمانی: Schweiz به، فرانسوی: سوئیس، ایتالیا: Svizzera، Romansch:. Svizra سوئیس تا به برخی از دانشگاههای مشهور جهان مانند ETH در زوریخ، EPFL در لوزان، IHEID در ژنو، دانشگاه لوزان و یا دانشگاه سنت گالن. به خاطر داشته باشید، این ها 'بسیار بهتر را به زبان محلی صحبت می کنند، بنابراین اگر شما می توانید تی ' صحبت یا فرانسوی، آلمانی و یا ایتالیایی، بهتر است برای یک دوره زبان به اول است.

‏ تمامی تحصیلات کارشناسی سیدنی سویس را مروری بر تمامی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
سویس
Gland
نوع تحصیل
سرعت
Sustainability Management School

برنامه ای که به چالش هایی در زمینه پایداری که رهبران در کسب و کار جهانی با آن مواجه هستند را حل می کند. ... [+]

هدف BBA در برنامه گردشگری پایدار و حفظ طبیعت ، ارائه یک درجه تئوری و عملی است که ادغام اکوتوریسم، حفاظت از طبیعت با عوامل اقتصادی و اجتماعی است.

شما از طریق تعامل منظم با جامعه کسب و کار و سازمان های بین المللی در زمینه فعالیت های واقعی کسب و کار، ارائه چارچوب برای درک مسئولیت گردشگری و حاکمیت مناطق حفاظت شده است.

شما رهبری و مهارت های بین فرهنگی را توسعه می دهید و در طی اردوهای تجربی، سفرهای زمینی و بازدید از سازمان های بین المللی تحت هدایت دقیق کارشناسان تجربه عملی می کنید.... [-]

سویس Gland
February 2020
تمام وقت
3 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Sustainability Management School

مدرک تحصیلی که در زمینه پایداری قرار دارد که رهبران در تجارت جهانی با آن مواجه هستند. ... [+]

هدف BBA در برنامه مدیریت پایدار ، ارائه یک دانش نظری عمیق در مدیریت کسب و کار است. در پایان برنامه، شما قادر خواهید بود تا چالش هایی را که مدیران در کسب و کار جهانی امروز با آن روبرو هستند را درک کنید.

شما نحوه استراتژیک پیوستن به شیوه های پایدار را در عملیات هر کسب و کار به منظور ارائه لبه های رقابتی اضافی مورد نیاز در محیط کسب و کار پیچیده امروز است. دانش آموزان در معرض اقدامات واقعی کسب و کار از طریق تعامل منظم با جامعه کسب و کار و جهان شرکت های بزرگ است.... [-]

سویس Gland
February 2020
تمام وقت
3 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی