Filter
مدیریت بازرگانی
فرانسه Angers نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ رده های برتر برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی سیدنی فرانسه 2019‏

BBA یا کارشناسی مدیریت بازرگانی یک دستاورد آکادمیک است که به افرادی اعطا می شود که به شکلی موثر درحدود سه الی چهار سال برنامه درسی در یک رشته مرتبط با بازرگانی را می گذرانند. BBA اغلب فرصت های شغلی و پتانسیل های درآمد را تسهیل می نماید.

فرانسه ارائه می دهد یک سیستم آموزش عالی عالی نه تنها شهروندان خود بلکه خارجی ها. فرهنگ پویا کشور 'بازدید کنندگان دانشجویان خارجی و کسانی که علاقه مند به دنبال دوره های بین المللی جذب می کند. فرانسه دارای یک سنت از نوآوری علمی و فناوری. این تضمین می کند که محققان به طور کامل استفاده خلاقیت خود را.

خشم شهرستان پایتخت تاریخی Anjou، فرانسه است. این خانه را به بیش از 100،000 نفر است. این شهرستان دارای 2 دانشگاه یعنی دانشگاه از غرب - UCO، و دانشگاه آنگره.

‏ تمامی تحصیلات کارشناسی سیدنی فرانسه را مروری بر تمامی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

West Catholic University - Université Catholique de l’Ouest

برنامه BBA از IDCE یک برنامه درسی مخلوط (علمی و حرفه ای) است که دانش آموزان برای زندگی در دنیای کسب و کار مدرن بین المللی آماده است. ... [+]

‏ تحصیلات کارشناسی 2019‏ سیدنی فرانسه. اهداف برنامه کسب و کار و مدیریت برنامه های بین المللی به طور کامل در انگلیسی delivred - دانش آموزان را در یک محل چند فرهنگی یادگیری - آمادگی ویژه برای زندگی در جهان کسب و کار مدرن بین المللی دارایی ها تمام کلاس ها در زبان انگلیسی تدریس - امکان یادگیری یک زبان خارجی دوم (آلمانی، اسپانیایی و فرانسه) و زبان سوم خارجی (اختیاری) - - یک دانشکده با بین المللی عظیم آموزش توسط گروه های کوچک، کار شخصی از دانش آموزان مشخص تجربه - امکان به صرف ترم اول در سال سوم BBA در آمریکا، اروپا و یا یک دانشگاه ژاپنی فرصت های شغلی ... [-]
فرانسه Angers
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی