Filter
مدیریت بازرگانی
فرانسه Nice نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ عالیرتبه برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی سیدنی فرانسه 2019‏

درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) به دانشجویانی اعطا می شود که دوره تحصیلی چهار ساله تمام وقت دانشگاه را می گذرانند. موضوعات مورد مطالعه در این دوره تحصیلی مرتبط با جهان بازرگانی و تجارت می باشد.

فرانسه، رسما به جمهوری فرانسه، جمهوری نیمه ریاست جمهوری واحد واقع عمدتا در غرب اروپا، با چندین مناطق و سرزمین ها در خارج از کشور است.

همانطور که 5 شهرستان پرجمعیت ترین در فرانسه، زیبا خانه را به بیش از 300، 000 ساکنان است. این یک مقصد توریستی بالا در فرانسه است به دلیل زیبایی و آب و هوا است. این شهرستان دارای چند موسسات آموزش عالی.

‏ تمامی تحصیلات کارشناسی سیدنی فرانسه را مروری بر تمامی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
فرانسه
Nice
نوع تحصیل
سرعت
IPAG Business School

این دوره 3 ساله به عنوان یک برنامه مشترک بین مدرسه کسب و کار آیپاگ و مدرسه کسب و کار ناتینگهام و یا دانشگاه جنوب ولز برگزار می شود و هدف آن توسعه دانش و مهارت دانش آموز د ... [+]

اهداف برنامه مدیریت کارشناسی:

این دوره 3 ساله به عنوان یک برنامه مشترک بین مدرسه کسب و کار آیپاگ و مدرسه کسب و کار ناتینگهام و یا دانشگاه جنوب ولز برگزار می شود و هدف آن توسعه دانش و مهارت دانش آموز در زمینه کسب و کار و مدیریت بین المللی است. شرکت ها در حال ایجاد یک حضور جهانی در محیط زیست وابستگی متقابل اقتصادی بین ملت ها هستند، که تقاضا برای دانش فنی مدیریت بین المللی و فارغ التحصیلان با مهارت های کسب و کار بین المللی را افزایش می دهد که قادر به کار مؤثر در مرزها هستند.... [-]

فرانسه Paris Nice
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی