Filter
مدیریت بازرگانی
فیلیپین Manila نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بهترین برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی سیدنی فیلیپین 2019‏

BBA که به کارشناسی مدیریت بازرگانی نیز معروف است، یک دستاورد آکادمیک است که تبحر در حوزه های بازرگانی و تجارت را نشان می دهد. اغلب برنامه های BBA درحدود سه یا چهار سال به طول می انجامند تا با موفقیت تکمیل گردند.

فیلیپین، رسما به عنوان جمهوری فیلیپین شناخته شده است، یک کشور مستقل در آسیای جنوب شرقی در غرب اقیانوس آرام است. انگلیسی یکی از زبانهای رسمی فیلیپین است و یک موضوع اجباری در تمام مدارس است.

مانیل، پایتخت و دومین شهرستان از کشور، تصور می شود کشور 'ها اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، و مرکز فرهنگی. از سوی دیگر، در شهرستان شهر یک خانه به کشور مدارس بالا، مدارس آموزش عالی، دانشگاه ها و مراکز آموزشی است. این موسسات ارائه آموزش مقرون به صرفه به زبان آموزان.

‏ تمامی تحصیلات کارشناسی سیدنی فیلیپین را ببینید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Mapúa Institute of Technology

این برنامه طراحی شده است به تجهیز دانش آموزان با نگرش و مهارت های مربوط به کسب و کار به عنوان حرفه ای اکسل ... [+]

این برنامه طراحی شده است به تجهیز دانش آموزان با نگرش و مهارت های مربوط به کسب و کار به عنوان حرفه ای و / یا کارآفرینان موفق شوند. مدیریت بازاریابی و مدیریت عمومی: دانش آموزان انتخاب دو (2) آهنگ برای خود دارند. دانش آموختگان از برنامه انتظار می رود که ماهر در به دنبال فرصت های کسب و کار، در مدیریت کارهای و مردم، و در استفاده از روش های کمی که در دستیابی به اهداف سازمانی موثر است.

ماموریت... [-]
فیلیپین Manila
November 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی