Filter
مدیریت بازرگانی
لتونی Ventspils نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی سیدنی لتونی 2019‏

به منظور اخذ درجه کارشناسی مدیریت بازگانی (BBA)، فرد می بایست معمولاً در یک مقطع تحصیلی چهار ساله تمام وقت ثبت نام نماید و مطالعات خود را بر روی حوزه خاصی از بازرگانی یا تجارت متمرکز نماید. دوره های عمومی مرتبط با بازرگانی به عنوان پایه و اساس برنامه های مقطع BBA به شمار می روند.

لتونی هم هزینه پرداخت و آموزش عالی دولتی تامین می شود. این کشور دارای دو نوع از دوره های آموزش عالی است. این خدمات عبارتند از برنامه های علمی و حرفه ای. سه سطح از آموزش عالی علمی وجود دارد - کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای مطالعات. آب و هوا در این کشور به نفع ورزش های زمستانی مختلف و فعالیت های تفریحی مانند اسکیت روی یخ، اسکی و هاکی روی یخ. دانشجویان بین المللی ترجیح می دهند تحصیل در لتونی با توجه به زندگی اجتماعی، هنر و نهادهای فرهنگی آن است. فرهنگ این کشور آسان به اتخاذ است.

‏ تمامی تحصیلات کارشناسی سیدنی لتونی را بیابید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
BBA
سایر فرصت های تحصیلی لتونی

نتایج

Ventspils University of Applied Sciences

اهداف برنامه: آماده سازی فارغ التحصیلانی است که می توانند با موفقیت بر روی مهارت های حرفه ای و دانش آکادمیک رقابت کنند و همچنین بتوانند به طور حرفه ای برای انجام تحقیقات ... [+]

هدف از برنامه تحصیلی

هدف اصلی این است که متخصصان مدیریت واجد شرایط برای کار در شرکت های خصوصی، شرکت های دولتی و شهرداری در لتونی و خارج از کشور آماده نمایند. دانش و مهارت فارغ التحصیلان باید مطابق با استاندارد شناخته شده جهان - به طور گسترده به عنوان اولین درجه علمی مدیریت کسب و کار .

دوره های اصلی

حسابداری مالی، اقتصاد کلان، اقتصاد خرد، بازاریابی، مدیریت استراتژیک، رفتار سازمانی، فرآیندهای اطلاعاتی و تجاری.... [-]

لتونی Ventspils
September 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی