Filter
مدیریت بازرگانی
مجارستان Budapest نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بهترین برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی سیدنی مجارستان 2019‏

درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) به دانشجویانی اعطا می شود که دوره تحصیلی چهار ساله تمام وقت دانشگاه را می گذرانند. موضوعات مورد مطالعه در این دوره تحصیلی مرتبط با جهان بازرگانی و تجارت می باشد.

کشور محصور در خشکی در منطقه مرکزی اروپا با مجارستان به عنوان زبان رسمی خود را. ریاضیات کشور و رویکرد علم برجسته هستند. این خانه اولین موسسه فن آوری در جهان. اینجاست که اولین موتور بخار در اروپا بازگشت در سال 1722 ساخته شده بود.

بوداپست پایتخت شهرستان از مجارستان و نهم بزرگترین در اتحادیه اروپا است. به عنوان بزرگترین در کشور، آن را به عنوان یک مرکز برای فعالیت های تجاری و صنعتی در میان دیگران خدمت می کند. این نزدیک به بیست موسسات آموزش عالی در داخل مرزهای آن است.

‏ تمامی تحصیلات کارشناسی سیدنی مجارستان را جستجو کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Budapest Metropolitan University

موفقیت بسیاری از مولفه ها دارد. اگر می خواهید در کسب و کار موفق باشید، باید آماده باشید که بزرگ فکر کنید، قادر به درک فرایندهای وسیع و داشتن مهارت های تحلیلی، سازمانی و م ... [+]

موفقیت بسیاری از مولفه ها دارد. اگر می خواهید در کسب و کار موفق باشید، باید آماده باشید که بزرگ فکر کنید، قادر به درک فرایندهای وسیع و داشتن مهارت های تحلیلی، سازمانی و مدیریتی برای ارائه نتایج کسب و کار باشید. این بدون اطلاع رسانی بر روی لبه و مدیریت موثر و آموزش ارتباطات غیر قابل تصور است. دوره های ما دانشجویان ما را برای برآورده ساختن چالش های کسب و کار قابل تصور آماده می کنند، به علاوه علاوه بر دریافت دانش پایه ای در اقتصاد، دانشجویان همچنین می آموزند که چگونه سخنرانی های قدرتمند، مذاکرات تجاری، سازماندهی رویدادها و ارسال مقالات مطبوعاتی انجام دهند. ما به شما آموزش میدهیم که چگونه بتوانید در محیط حرفه ای موفق شوید، چگونه استراتژی های برنده شده و چگونگی تحقق اهداف کسب و کار خود را به دست آورید.... [-]

مجارستان Budapest