Filter
مدیریت بازرگانی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید ‏ درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی را مدیریت حمل و نقل

BBA (لیسانس مدیریت بازرگانی) مدرک کارشناسی که بین سه تا پنج سال طول می کشد به پایان برساند. دانش آموزان بیشتر وقت خود را بر مفاهیم کسب و کار و انتخاب تخصص و حرفه ای تمرکز می کنند.

BBA در مدیریت حمل و نقل چیست؟ این برنامه در تدارکات از مطمئن شوید که حق اطلاعات، مواد، و مردم را به محل صحیح در زمان مناسب دریافت متمرکز است. دانش آموزان اغلب جنبه های مختلف آب، راه آهن و حمل و نقل جاده ای، که ممکن است شامل بازاریابی، برنامه ریزی، سازماندهی، و مدیریت فرایندهای در حمل و نقل انجام خواهد داد. دیگر تمرکز شامل تعمیر و نگهداری از وسایل نقلیه و تجهیزات حمل و نقل و همچنین حمل و نقل و تدارکات. همچنین بسیاری از برنامه های کارآموزی ارائه دهد و یا تحصیل در خارج را فرصت ها.

مزایای برای دانش آموزان مطالعه این زمینه حرفه ای متعدد هستند. آنها مهارت های لازم برای مقابله با یک محیط به چالش کشیدن و کار با پیشرفت های جدید.کسانی که مدارس، به ارائه پروژه ها و تجارب دنیای واقعی نیز یک مزیت رقابتی بیش از دیگران بدون آموزش و پرورش یکسان داشته باشد.

شهریه و هزینه های مرتبط با درجه مدیریت حمل و نقل خواهد بسته به برنامه است. مدارس در سراسر جهان ارائه این مدرک به طوری که محل مدرسه یک عامل بزرگ است. طول مدت برنامه و کارآموزی هزینه همچنین جنبه در نظر بگیرند. این ایده خوبی است برای تماس با مدارس برای پیدا کردن تعهدات مالی خاص است.

مدرک کارشناسی در حمل و نقل اغلب فارغ التحصیلان برای موقعیت های ورود به سطح در تعدادی از مشاغل را آماده کند. با گذشت زمان، و گاهی اوقات با آموزش بیشتر، افراد می توانند به سمت مدیریت حرکت از نردبان. فرصت های شغلی اغلب با شرکت های ملی یا بین المللی تولید، شرکت های حمل و نقل، و یا شرکت های تجاری می باشد. فارغ التحصیلان ممکن است انتخاب کنید به تمرکز حرفه ای خود را در یک تخصص خاص مانند حمل و نقل هوایی و یا آب حمل و نقل.

جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درمدیریت حمل و نقل

American University Of Technology

مدیریت حمل و نقل نظارت بر توسعه و نگهداری از سیستم های حمل و نقل. کسب و کار حمل و نقل رشته مهم و هیجان انگیز است. این مهم در گسترش کسب و کار حمل و نقل در میان نسل جدید اس ... [+]

مدیریت حمل و نقل و لجستیک چیست؟

مدیریت حمل و نقل نظارت بر توسعه و نگهداری از سیستم های حمل و نقل. کسب و کار حمل و نقل رشته مهم و هیجان انگیز است. این مهم در گسترش کسب و کار حمل و نقل در میان نسل جدید است. همچنین در پل زدن شکاف در نیازهای صنعت کمک می کند.

چرا مهم است؟

حمل و نقل تبدیل به یک بخش اقتصادی کلیدی و مهم ترین عامل در تجارت بین المللی است. در لبنان و خارج از کشور، آن را سخت تبدیل شده است برای پیدا کردن کارگران واجد شرایط در زمینه حمل و نقل.... [-]

لبنان Lebanon Online
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی