‏ مرور کنید ‏ درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی را مدیریت حمل و نقل

BBA (لیسانس مدیریت بازرگانی) مدرک کارشناسی که بین سه تا پنج سال طول می کشد به پایان برساند. دانش آموزان بیشتر وقت خود را بر مفاهیم کسب و کار و انتخاب تخصص و حرفه ای تمرکز می کنند. BBA در مدیریت حمل و نقل چیست؟ این برنامه در تدار… اطلاعات بیشتر

BBA (لیسانس مدیریت بازرگانی) مدرک کارشناسی که بین سه تا پنج سال طول می کشد به پایان برساند. دانش آموزان بیشتر وقت خود را بر مفاهیم کسب و کار و انتخاب تخصص و حرفه ای تمرکز می کنند.

BBA در مدیریت حمل و نقل چیست؟ این برنامه در تدارکات از مطمئن شوید که حق اطلاعات، مواد، و مردم را به محل صحیح در زمان مناسب دریافت متمرکز است. دانش آموزان اغلب جنبه های مختلف آب، راه آهن و حمل و نقل جاده ای، که ممکن است شامل بازاریابی، برنامه ریزی، سازماندهی، و مدیریت فرایندهای در حمل و نقل انجام خواهد داد. دیگر تمرکز شامل تعمیر و نگهداری از وسایل نقلیه و تجهیزات حمل و نقل و همچنین حمل و نقل و تدارکات. همچنین بسیاری از برنامه های کارآموزی ارائه دهد و یا تحصیل در خارج را فرصت ها.

مزایای برای دانش آموزان مطالعه این زمینه حرفه ای متعدد هستند. آنها مهارت های لازم برای مقابله با یک محیط به چالش کشیدن و کار با پیشرفت های جدید.کسانی که مدارس، به ارائه پروژه ها و تجارب دنیای واقعی نیز یک مزیت رقابتی بیش از دیگران بدون آموزش و پرورش یکسان داشته باشد.

شهریه و هزینه های مرتبط با درجه مدیریت حمل و نقل خواهد بسته به برنامه است. مدارس در سراسر جهان ارائه این مدرک به طوری که محل مدرسه یک عامل بزرگ است. طول مدت برنامه و کارآموزی هزینه همچنین جنبه در نظر بگیرند. این ایده خوبی است برای تماس با مدارس برای پیدا کردن تعهدات مالی خاص است.

مدرک کارشناسی در حمل و نقل اغلب فارغ التحصیلان برای موقعیت های ورود به سطح در تعدادی از مشاغل را آماده کند. با گذشت زمان، و گاهی اوقات با آموزش بیشتر، افراد می توانند به سمت مدیریت حرکت از نردبان. فرصت های شغلی اغلب با شرکت های ملی یا بین المللی تولید، شرکت های حمل و نقل، و یا شرکت های تجاری می باشد. فارغ التحصیلان ممکن است انتخاب کنید به تمرکز حرفه ای خود را در یک تخصص خاص مانند حمل و نقل هوایی و یا آب حمل و نقل.

جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
American University Of Technology
Lebanon Online , Lebanon

مدیریت حمل و نقل نظارت بر توسعه و نگهداری از سیستم های حمل و نقل. کسب و کار حمل و نقل رشته مهم و هیجان انگیز است. این مهم در گسترش کسب و کار حمل و نقل در میان نسل جدید است. هم ... +

مدیریت حمل و نقل نظارت بر توسعه و نگهداری از سیستم های حمل و نقل. کسب و کار حمل و نقل رشته مهم و هیجان انگیز است. این مهم در گسترش کسب و کار حمل و نقل در میان نسل جدید است. همچنین در پل زدن شکاف در نیازهای صنعت کمک می کند. -
BBA
تمام وقت
انگلیسی
اکتبر 2020
Campus