‏ جستجو کنید ‏ کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) را مدیریت لوکس

BBA یا مدرک کارشناسی ارشد، درجه ای است که دانشجویان را برای کار در دنیای شرکت آماده می کند. این می تواند به عنوان یک پلت فرم راه اندازی به MBA نیز خدمت کند. به طور معمول طول می کشد تا سه تا چهار سال کامل شود. اکثر موسسات نیاز به… اطلاعات بیشتر

BBA یا مدرک کارشناسی ارشد، درجه ای است که دانشجویان را برای کار در دنیای شرکت آماده می کند. این می تواند به عنوان یک پلت فرم راه اندازی به MBA نیز خدمت کند. به طور معمول طول می کشد تا سه تا چهار سال کامل شود. اکثر موسسات نیاز به دیپلم دبیرستان برای ثبت نام در برنامه دارند.

دانش آموزان ممکن است در مورد "BBA در مدیریت لوکس چه می خواهند؟" هدف از این درجه است که مهارت های لازم را برای درک کسب و کار کالاهای لوکس به ارمغان بیاورد. دانش آموزان می توانند در مورد اقتصاد جهانی و تاثیر آن بر صنعت لوکس یاد بگیرند. آنها همچنین می توانند از دیدگاه بین المللی مفاهیم و فرهنگ های تجاری را مطالعه کنند. بعضی از مثال های درس بازاریابی لوکس، استراتژی برند، نوآوری و طراحی و خلاقیت و کسب و کار است.

مهارت های متعدد را می توان با کسب درآمد BBA در مدیریت لوکس بدست آورد. دانش آموزان می توانند در کار با اعداد و آمار کار کنند. مهارت های عملی ممکن است شامل توانایی رهبری و حل مشکلات خلاقانه باشد، که هر دو برای هر شغلی مفید هستند.

هر موسسه دارای هزینه های متفاوت برای BBA در مدیریت لوکس است. هزینه ها بر اساس مکان مدرسه و کارهای مورد نیاز، در میان چیزهای دیگر متفاوت است. دانش آموزان باید با دقت هر مدرسه را با هم تحقیق کنند تا بهترین انتخاب برای آنها باشد.

فارغ التحصیلان با BBA در مدیریت لوکس اغلب در صنعت مد کار می کنند. شغل های احتمالی شامل: بازاریاب مد، خرید مد و مدیر برند. آنها همچنین ممکن است موقعیت های شرکت های دیگر را در سایر صنایع بالا مانند یاتاقان یا جواهرات دنبال کنند. شغل های معمول ممکن است مدیر روابط عمومی، مدیر خرده فروشی، مدیر تجارت الکترونیک یا مدیر رسانه های اجتماعی باشد. دانش آموزان کارآفرینی ممکن است انتخاب کنند که مارک لوکس خود را شروع کنند.

فرصت های زیادی برای به دست آوردن BBA در مدیریت لوکس در سراسر جهان وجود دارد. برای دانش آموزانی که در مناطق دور افتاده زندگی می کنند، گزینه های آنلاین نیز وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
Swiss School of Higher Education
Montreux , Switzerland

لیسانس در برنامه مدیریت برند لوکس، دانشجویان را به تمام جنبه های مدیریت یک نام تجاری لوکس - از بازاریابی و توسعه استراتژیک تا مالی می آموزد. این کمک می کند تا دانش آموزان را د ... +

لیسانس در برنامه مدیریت برند لوکس، دانشجویان را به تمام جنبه های مدیریت یک نام تجاری لوکس - از بازاریابی و توسعه استراتژیک تا مالی می آموزد. این کمک می کند تا دانش آموزان را در درک چگونگی قرار دادن محصولات، نقش آنها در بازار و نحوه تجزیه و تحلیل و حفظ یک رابطه خوب با مشتریان کمک کند. -
BBA
تمام وقت
3 سال ها
انگلیسی
01 Feb 2020
29 Nov 2019
Campus