Filter
مدیریت بازرگانی
فیلیپین نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی کارشناسی های مدیریت بازرگانی )إإَس( را مطالعات مدیریت در فیلیپین 2019‏

BBA یا کارشناسی مدیریت بازرگانی یک عنوان آکادمیک است که به دانشجویانی تعلق می گیرد که با موفقیت درحدود چهار سال دروس برنامه تحصیلی تمام وقت مرتبط با رشته بازرگانی یا تجارت را گذرانده اند. برنامه های BBA از این جهت معروف هستند که فرصت های شغلی را افزایش می بخشند.

در برنامه مدیریت، دانشجویان می توانند مهارت های مهم بازرگانی و کسب و کار مانند ارتباطات، به نمایش گذاردن توانمندی های خود، برنامه ریزی و تشکیل تیم را بیاموزند. بسیاری از برنامه های تحصیلی همچنین بر اخلاق و تفاوت های فرهنگی در محیط کار توجه خاص دارند. این موضوعات اغلب به دانشجویان کمک می نماید تا پس از تحصیلات خود، سمت های مدیریتی اولیه را بپذیرند.

فیلیپین، رسما به عنوان جمهوری فیلیپین شناخته شده است، یک کشور مستقل در آسیای جنوب شرقی در غرب اقیانوس آرام است. انگلیسی یکی از زبانهای رسمی فیلیپین است و یک موضوع اجباری در تمام مدارس است.

‏ برترین های برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی را مطالعات مدیریت در فیلیپین 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات مدیریت, فیلیپین

سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
Aldersgate University

فرایند برون سپاری فرآیند کسب و کار BSBA، پیچیدگی مهارت های مورد نیاز دانش آموزان را ایجاد می کند. آنها در سیستم های اطلاعات مدیریت و برنامه های کاربردی پیشرفته نرم افزار ... [+]

لیسانس علوم مدیریت بازرگانی (BSBA) در فرایند برون سپاری فرایند کسب و کار

فرایند برون سپاری فرآیند کسب و کار BSBA، پیچیدگی مهارت های مورد نیاز دانش آموزان را ایجاد می کند. آنها در سیستم های اطلاعات مدیریت و برنامه های کاربردی پیشرفته نرم افزار و تجهیزات رایانه ای و ارتباطی در مدیریت دفاتر مدرن آموزش دیده اند تا با روند جدید در فعالیت های تجاری، به ویژه در فرایند کسب و کار، برون سپاری در سایر تحولات جهانی، کنار بیایند. دوره های به روز شده تا آنجا که به مهارت های اداری کامپیوتر و اداری مربوط می شود، آن را در مقایسه با استانداردهای بین المللی است. خدمات فناوری اطلاعات (SC) به عنوان یک رشته انسانی در زمینه صنعت خدمات مدرن، علم و فن آوری نوآوری های خدمات را پوشش می دهد که فناوری اطلاعات (IT) و فناوری محاسبات را برای مدل سازی، ایجاد، کار و مدیریت راه حل های کسب و کار، برنامه های کاربردی علمی، به عنوان خدمات مدرن. مجموعه فناوری های زیر شامل معماری سرویس گرا (SOA) و خدمات وب، روش مشاوره مشاوره کسب و کار، مدل سازی فرآیندهای کسب و کار، تحول و ادغام، و تحویل و مدیریت خدمات می باشد. هدف خدمات Computing این است که خدمات فناوری اطلاعات را از طریق جذب، توسعه و گسترش فن آوری محاسبات با توجه به کارایی محاسباتی و اثربخشی فرآیند، فعال کنیم.... [-]

فیلیپین Solano
نوامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی