Filter
مدیریت بازرگانی
مجارستان نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید (BBAs) کارشناسی های مدیریت بازرگانی را مطالعات مدیریت در مجارستان 2019‏

BBA که سرینام کارشناسی مدیریت بازرگانی است، یک درجه تحصیلی دانشگاهی است که به کسانی اعطا می شود که به شکلی موثر درحدود سه الی چهار سال برنامه درسی فشرده را در رشته های مرتبط با بازرگانی یا تجارت به اتمام رسانده اند.

مطالعات مدیریت می تواند دانشجویان را برای سمت مدیریت در انواع سازمان ها، از جمله دولت آماده سازد. برنامه های تحصیلی بسیاری وجود دارد که این فرصت را به دانشجویان می دهد تا در حوزه منتخب خود مانند امور مالی، بازاریابی، اقتصاد یا حسابداری تخصص کسب نمایند.

کشور محصور در خشکی در منطقه مرکزی اروپا با مجارستان به عنوان زبان رسمی خود را. ریاضیات کشور و رویکرد علم برجسته هستند. این خانه اولین موسسه فن آوری در جهان. اینجاست که اولین موتور بخار در اروپا بازگشت در سال 1722 ساخته شده بود.

‏ عالیرتبه BBAs را مطالعات مدیریت در مجارستان 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات مدیریت, مجارستان

سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
Budapest Metropolitan University

موفقیت بسیاری از مولفه ها دارد. اگر می خواهید در کسب و کار موفق باشید، باید آماده باشید که بزرگ فکر کنید، قادر به درک فرایندهای وسیع و داشتن مهارت های تحلیلی، سازمانی و م ... [+]

موفقیت بسیاری از مولفه ها دارد. اگر می خواهید در کسب و کار موفق باشید، باید آماده باشید که بزرگ فکر کنید، قادر به درک فرایندهای وسیع و داشتن مهارت های تحلیلی، سازمانی و مدیریتی برای ارائه نتایج کسب و کار باشید. این بدون اطلاع رسانی بر روی لبه و مدیریت موثر و آموزش ارتباطات غیر قابل تصور است. دوره های ما دانشجویان ما را برای برآورده ساختن چالش های کسب و کار قابل تصور آماده می کنند، به علاوه علاوه بر دریافت دانش پایه ای در اقتصاد، دانشجویان همچنین می آموزند که چگونه سخنرانی های قدرتمند، مذاکرات تجاری، سازماندهی رویدادها و ارسال مقالات مطبوعاتی انجام دهند. ما به شما آموزش میدهیم که چگونه بتوانید در محیط حرفه ای موفق شوید، چگونه استراتژی های برنده شده و چگونگی تحقق اهداف کسب و کار خود را به دست آورید.... [-]

مجارستان Budapest
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی