Filter
مدیریت بازرگانی
گرجستان نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید درجه های کارشناسی مدیریت بازرگانی را مطالعات مدیریت در گرجستان 2019‏

به منظور اخذ درجه کارشناسی مدیریت بازگانی (BBA)، فرد می بایست معمولاً در یک مقطع تحصیلی چهار ساله تمام وقت ثبت نام نماید و مطالعات خود را بر روی حوزه خاصی از بازرگانی یا تجارت متمرکز نماید. دوره های عمومی مرتبط با بازرگانی به عنوان پایه و اساس برنامه های مقطع BBA به شمار می روند.

در برنامه مدیریت، دانشجویان می توانند مهارت های مهم بازرگانی و کسب و کار مانند ارتباطات، به نمایش گذاردن توانمندی های خود، برنامه ریزی و تشکیل تیم را بیاموزند. بسیاری از برنامه های تحصیلی همچنین بر اخلاق و تفاوت های فرهنگی در محیط کار توجه خاص دارند. این موضوعات اغلب به دانشجویان کمک می نماید تا پس از تحصیلات خود، سمت های مدیریتی اولیه را بپذیرند.

گرجستان یک کشور مستقل در منطقه قفقاز اوراسیا است. واقع در ساحل دریای سیاه، آن است که از شمال به محدود و شمال شرق روسیه، در جنوب با ترکیه و ارمنستان، و به جنوب شرقی توسط آذربایجان.

‏ بهترین BBA درجه های را مطالعات مدیریت در گرجستان 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات مدیریت, گرجستان

سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
Ilia State University

برنامه کارشناسی در مدیریت کسب و کار در Ilia State University برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است که با ایجاد یک پایگاه جامع دانش، مدرک تحصیلی را برای رقابت برای کار ا ... [+]

چرا انتخاب برنامه مدیریت کسب و کار در Ilia State University ؟

دانشکده مدیریت، فناوری و آموزش Ilia State University ، شماره 1 تحصیل در Ilia State University کارشناسی ارشد گرجستان استامکانات کارآموزی در نهادهای مختلف دولتی و شرکت های خصوصیفارغ التحصیلان با تئوری ها و مفاهیم اصلی، روش های مدیریت مدرن و جنبه های عملی مدیریت برای حل مشکلات قرن 21 آشنا هستندIlia State University امکانات مدرن، کتابخانه عالی و زندگی دانشجویی پر جنب و جوش ارائه می دهددانش آموزان ما فرصتی برای ترم تعلیم در بیش از 30 دانشگاه اروپایی در برنامه اراسموس دارند.... [-]
گرجستان Tbilisi
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی