Filter
مدیریت بازرگانی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید 2‏ درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی را مطالعات هنر

BBA (لیسانس مدیریت بازرگانی) برنامه ای است که در جنبه های مختلف از شیوه های کسب و کار متمرکز است. این می تواند به فارغ التحصیلان برای یک شغل آماده سازی و یا در پایه به MBA است. کلاس را می توان در یک کلاس درس سنتی و یا صورت نگرفته است.

شما ممکن است تعجب، چه BBA در هنر است؟ رشته های هنری هستند تمرکز قریب به اتفاق، و این برنامه ممکن است شامل بسیاری از مناطق مختلف و یا تمرکز بیشتر بر روی یک یا دو تخصص خاص است. مناطق مختلف ممکن است هنرهای زیبا، عکاسی، تصویر، رقص، طراحی گرافیک، طراحی داخلی، معماری، شعر، موسیقی، و یا طراحی مد است. هر برنامه متفاوت خواهد بود، اما دانشجویان معمولا فرصت های زیادی داده خواهد شد به کشش خلاقیت خود را به عنوان آنها مطالعه و عمل اشکال هنر است.

زمینه حرفه ای از هنر می تواند بسیار رقابتی، و دانش آموزانی که مدرک در هنرهای اغلب استفاده بیش از کسانی که در کلاس های رسمی و یا آموزش در نظر گرفته نشده است.برای کسانی که در حال حاضر خلاقانه تمایل، یک برنامه ساخت یافته تر می توانید آنها را مهارت های اضافی یادگیری و تمرکز بر روی ساخت حرفه ای خارج از آن.

مدارس در سراسر جهان است که ارائه مدرک کارشناسی در هنرها وجود دارد. شهریه و هزینه می تواند بسیار کمی متفاوت است، و عوامل عبارتند از مدت زمان برنامه، محل مدرسه، و بیشتر. دانش آموزان باید محدود کردن انتخاب های خود و پس از آن مدارس به طور مستقیم پاسخ برای پیدا کردن آنچه تعهدات مالی خود خواهد بود.

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان با درجه در هنر می تواند گسترده است. شغل ممکن است شامل عکاس، طراح گرافیک، و یا معمار. صنایع مختلف همیشه به دنبال هنرمندان ماهر، و این شامل لوازم سرگرمی، طراحی و فیلمسازی. برخی از فارغ التحصیلان نیز به انجام کار مستقل تر به عنوان یک نقاش، مجسمه ساز، نوازنده، و یا طراح رقص را انتخاب نمایید.

با استفاده از پایگاه داده آنلاین گسترده ما آن را سریع و آسان برای پیدا کردن برنامه هنرهای کامل است.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

 

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درمطالعات هنر

Santa Fe University of Art and Design - SFUAD

برنامه منحصر به فرد ما فرصت های بی نظیری را برای تجربه در دست کار با هنرمندان و سازمان های محلی فراهم می کند، بنابراین شما می توانید مهارت های مدیریت خود را با تکمیل مدرک ... [+]

مزیتی که شما باید برای شروع یک حرفه ای که عشق خود را از هنر با مهارت های کسب و کار بی نظیر و استراتژی های ایجاد جامعه ترکیب می کند. برنامه منحصر به فرد ما فرصت های بی نظیری را برای تجربه در دست کار با هنرمندان و سازمان های محلی فراهم می کند، بنابراین شما می توانید مهارت های مدیریت خود را با تکمیل مدرک خود را بهبود بخشید. این که آیا شما خود را پشت صحنه در یک تئاتر، موزه، گالری، غیر انتفاعی و یا جایی دیگر به طور کامل مشاهده می کنید، از طرز تفکر انعطاف پذیر و خلاقانه ای که با حضور در مدرسه هنر و طراحی همراه با دانش کسب و کار شما نیاز به ترک رقابت در گرد و غبار.... [-]

آمریکا Santa Fe
سپتامبر 2019
تمام وقت
4 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Sustainability Management School

برنامه ای که به چالش هایی در زمینه پایداری که رهبران در کسب و کار جهانی با آن مواجه هستند را حل می کند. ... [+]

هدف BBA در برنامه گردشگری پایدار و حفظ طبیعت ، ارائه یک درجه تئوری و عملی است که ادغام اکوتوریسم، حفاظت از طبیعت با عوامل اقتصادی و اجتماعی است.

شما از طریق تعامل منظم با جامعه کسب و کار و سازمان های بین المللی در زمینه فعالیت های واقعی کسب و کار، ارائه چارچوب برای درک مسئولیت گردشگری و حاکمیت مناطق حفاظت شده است.

شما رهبری و مهارت های بین فرهنگی را توسعه می دهید و در طی اردوهای تجربی، سفرهای زمینی و بازدید از سازمان های بین المللی تحت هدایت دقیق کارشناسان تجربه عملی می کنید.... [-]

سویس Gland
فوریه 2020
تمام وقت
3 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی