Filter
مدیریت بازرگانی
هلند نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 23‏ BBA برتر در هلند را جستجو کنید 2019‏

اخذ درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) مستلزم ثبت نام در دوره تحصیلات تمام وقت تجارت یا بازرگانی است. در بیشتر دانشگاه ها تحصیل در دوره چهار ساله تمام وقت برای اخذ درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی الزامی است.

هلند یک کشور تشکیل دهنده از پادشاهی هلند است، متشکل از دوازده استان در شمال غرب اروپا و سه جزیره در دریای کارائیب. دانش آموزان انگلیسی زبان خواهد هیچ مشکلی پیدا دوره مناسب داشته باشد. برای دانشجویان بین المللی درخواست به دانشگاههایی در هلند، بورسیه های تحصیلی مختلفی در دسترس هستند.

‏ همین امروز اقدام کنید عالیرتبه برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی در هلند 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Team Academy - International School For Entrepreneurship

شروع کسب و کار خود را اولین و مهم ترین چیز در طول مطالعه خود را در آکادمی تیم شما می باشد. پول خود را در شرکت خود را با مشتریان واقعی است. با همکاری با یکدیگر در تیم های ... [+]

کارشناسی مدیریت بازرگانی در کارآفرینی: آکادمی تیم 4 سال تمام وقت مدرک کارشناسی نامیده می شود. فارغ التحصیلان لیسانس تیم آکادمی واجد شرایط هستند که منجر به ایجاد شرکت های جدید، کار بر روی توسعه کسب و کار در داخل شرکت، انتخاب کنید و یا به ادامه کار در شرکت خود را دارند.

به منظور دستیابی به این صلاحیت، دانش آموزان با انجام کار در تیم های خود مدیریت شده و راه اندازی شرکت های واقعی در آغاز مطالعات خود را در حالی که کار بر روی پروژه برای مشتریان واقعی است. پول به دست آورده است که به سفر آموزش در سراسر جهان سرمایه گذاری.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات