‏ BBA درجه های در ویتنام

‏ 2‏ BBA برتر در ویتنام را بیابید 2019‏

کارشناسی ارشد

BBA که سرینام کارشناسی مدیریت بازرگانی است، یک درجه تحصیلی دانشگاهی است که به کسانی اعطا می شود که به شکلی موثر درحدود سه الی چهار سال برنامه درسی فشرده را در رشته های مرتبط با بازرگانی یا تجارت به اتمام رسانده اند.

ویتنام رسما جمهوری سوسیالیستی ویتنام، در منتهی الیه شرقی کشور در شبه جزیره هندوچین در جنوب شرقی آسیا است. در سال 2011 ویتنام در مجموع 163 دانشگاه (از جمله کالج ارشد و موسسات) بود.

‏ همین امروز اقدام کنید بیشترین مرور بر برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی در ویتنام 2019‏

اطلاعات بیشتر

Bachelor of Business Administration (BBA)

FPT University
Campus تمام وقت January 2019 ویتنام Hanoi

[+]

فارغ التحصیلان با توان بالقوه نیز می توانند به طور مستقیم توسط شرکت های وابسته FPT که در 19 کشور در سراسر جهان فعالیت می کنند، مستقیما استخدام شوند.

فرصت های شغلی

طیف گسترده ای از مدرک لیسانس در مدیریت بازرگانی بدان معنی است که فارغ التحصیلان می توانند از طیف گسترده ای از مسیرهای شغلی در بخش های مختلف کسب و کار را انتخاب کنند.

تمرین ON-THE-JOB [-]

لیسانس در مدیریت کسب و کار

Ho Chi Minh City University of Technology
Campus تمام وقت September 2019 ویتنام Ho Chi Minh City

برنامه مدیریت کسب و کار در HCMUT- Bach Khoa University فراهم می کند دانش آموزان با مبانی و دانش پیشرفته مدیریت است که جنبه های مختلف از جمله بازاریابی، برنامه ریزی، حسابداری، امور مالی و ساخت و ساز را پوشش می دهد. مهارت های نرم افزاری مانند کار گروهی، ارتباطات، شناسایی [+]

برنامه مدیریت کسب و کار در HCMUT- Bach Khoa University فراهم می کند دانش آموزان با مبانی و دانش پیشرفته مدیریت است که جنبه های مختلف از جمله بازاریابی، برنامه ریزی، حسابداری، امور مالی و ساخت و ساز را پوشش می دهد.

برنامه مدیریت کسب و کار در HCMUT-BACH Khoa دانش آموزان را با دانش پایه و پیشرفته مدیریت فرصت های شغلی فراهم می کند

مهارت های نرم افزاری مانند کار گروهی، ارتباطات، شناسایی

فرصت شغلی... [-]