‏ BBA درجه های در ویتنام

‏ 2‏ BBA برتر در ویتنام را بیابید 2018/2019‏

کارشناسی ارشد

درجه کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) به دانشجویانی اعطا می شود که دوره تحصیلی چهار ساله تمام وقت دانشگاه را می گذرانند. موضوعات مورد مطالعه در این دوره تحصیلی مرتبط با جهان بازرگانی و تجارت می باشد.

ویتنام رسما جمهوری سوسیالیستی ویتنام، در منتهی الیه شرقی کشور در شبه جزیره هندوچین در جنوب شرقی آسیا است. در سال 2011 ویتنام در مجموع 163 دانشگاه (از جمله کالج ارشد و موسسات) بود.

‏ همین امروز اقدام کنید بیشترین مرور بر برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی در ویتنام 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

کارشناسی مدیریت بازرگانی

Bach Khoa University (BKU)
Campus تمام وقت September 2019 ویتنام Ho Chi Minh City

برنامه مدیریت بازرگانی در BKU دانش آموزان با اساس و دانش پیشرفته مدیریت پوشش می دهد که جنبه های مختلف از جمله بازاریابی، برنامه ریزی، حسابداری، امور مالی و تولیدی فراهم می کند. مهارت های نرم افزاری مانند کار تیمی، ارتباطات، شناسایی و حل مشکلات از طریق آموزش عملی نیز به دانش آموزان ما در یک رقابت خلاقانه، حرفه ای، پویا و ارائه ... [+]

برنامه مدیریت بازرگانی در BKU دانش آموزان با اساس و دانش پیشرفته مدیریت پوشش می دهد که جنبه های مختلف از جمله بازاریابی، برنامه ریزی، حسابداری، امور مالی و تولیدی فراهم می کند. مهارت های نرم افزاری مانند کار تیمی، ارتباطات، شناسایی و حل مشکلات از طریق آموزش عملی نیز به دانش آموزان ما در یک محیط خلاق، حرفه ای، پویا و رقابتی بین المللی ارائه شده است. دانش آموختگان خواهد چشم انداز اشتغال بزرگ داخلی و بین المللی در بسیاری از زمینه های مرتبط به عنوان حسابدار، سرپرست مالی، متخصص در فروش، بازاریابی، مشاور، و غیره... [-]


Bachelor of Business Administration (BBA)

FPT University
Campus تمام وقت January 2019 ویتنام Hanoi

[+]

فارغ التحصیلان با توان بالقوه نیز می توانند به طور مستقیم توسط شرکت های وابسته FPT که در 19 کشور در سراسر جهان فعالیت می کنند، مستقیما استخدام شوند.

فرصت های شغلی

طیف گسترده ای از مدرک لیسانس در مدیریت بازرگانی بدان معنی است که فارغ التحصیلان می توانند از طیف گسترده ای از مسیرهای شغلی در بخش های مختلف کسب و کار را انتخاب کنند.

تمرین ON-THE-JOB [-]