Filter
مدیریت بازرگانی
ویتنام Hanoi Hanoi نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ رده های برتر برنامه های کارشناسی مدیریت بازرگانی سیدنی ویتنام 2019‏

به منظور اخذ درجه کارشناسی مدیریت بازگانی (BBA)، فرد می بایست معمولاً در یک مقطع تحصیلی چهار ساله تمام وقت ثبت نام نماید و مطالعات خود را بر روی حوزه خاصی از بازرگانی یا تجارت متمرکز نماید. دوره های عمومی مرتبط با بازرگانی به عنوان پایه و اساس برنامه های مقطع BBA به شمار می روند.

ویتنام ارائه می دهد طیف متنوعی از مناظر خیره کننده. دانش آموزان می توانند از زیبایی های طبیعی از کشور، لذت بردن از دانش آموزانی که به ویتنام سفر توسط شهرستانها بزرگ، بازارها و مغازه ها که بر خلاف هر چیزی بر روی این سیاره هستند تحت تاثیر قرار خواهد شد. ورودی دانشگاه در ویتنام است در نمرات بدست آمده در آزمون ورودی است.

هانوی پایتخت تاریخی ویتنام است. اگر دانش آموزان به خوبی در ویتنام آشنا، هانوی خانه به برخی از بهترین دانشگاه های کشور و در سراسر آسیای جنوب شرقی است.

‏ تمامی تحصیلات کارشناسی سیدنی ویتنام را ملاحظه کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

FPT University

... [+]

فارغ التحصیلان با توان بالقوه نیز می توانند به طور مستقیم توسط شرکت های وابسته FPT که در 19 کشور در سراسر جهان فعالیت می کنند، مستقیما استخدام شوند.

فرصت های شغلی

طیف گسترده ای از مدرک لیسانس در مدیریت بازرگانی بدان معنی است که فارغ التحصیلان می توانند از طیف گسترده ای از مسیرهای شغلی در بخش های مختلف کسب و کار را انتخاب کنند.

تمرین ON-THE-JOB [-]
ویتنام Hanoi