لیسانس مهندسی در مهندسی فرایند در GUtech به نیازهای سلطان عمان و منطقه وسیع تر طراحی شده است، در عین حال، آن را بر روی تجربه های پیشرفته ای که در RWTH آخن، آلمان، وابسته به دانشگاه گوتچ به وجود آمده، متکی می کند.

این برنامه تاکید زیادی بر قابلیت های استخدام فارغ التحصیلان GUtech دارد. بنابراین، بسیاری از عناصر برنامه با همکاری شرکای صنعت محلی و بین المللی انجام می شود.

علاوه بر این، مهارت های نرم افزاری ضروری مانند تفکر انتقادی و خلاق، یادگیری درازمدت، ارتباطات بین فرهنگی و کار گروهی در طول برنامه درسی تلفیق می شود تا دانش آموزان تمام مهارت هایی را که لازم است برای تبدیل شدن به کارآفرینان، تقویت ایجاد شغل در سلطانات و جاهای دیگر.

ساختار

لیسانس مهندسی در مهندسی فرایند یک برنامه هشت ترم (چهار ساله) است. با استفاده از رویکردهای یکپارچه و عملی برای دانش آموزان برای کسب دانش گسترده در علوم طبیعی مورد نیاز و کاربرد عملی آنها با تمرکز بر طراحی گیاهان، نفت و پتروشیمی، فرایندهای جداسازی حرارتی، فرایندهای شیمیایی و مکانیکی، کنترل و اتوماسیون و مواد علوم پایه.

دو سال اول دانش آموزان را با دانش و مهارت های ضروری در ریاضیات، فیزیک، شیمی، طراحی و برنامه نویسی و طراحی کامپیوتری، و طراحی مهندسی فراهم می کند. اصول مهندسی فرآیند باقی مانده از درجه بر استفاده و استفاده از این اصول در هر دو صنعت و تحقیقات، محلی در سلطانات و در سراسر جهان است.

این برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود و شامل آزمون های کتبی و شفاهی، یک کارآموزی صنعتی و پایان نامه کارشناسی است که می تواند شامل کار تجربی باشد. دانش آموزان نیز انتظار دارند که مهارت های ارتباطی پایه را در آلمان توسعه دهند.

فرصت های شغلی

تقاضای زیادی برای مهندسان وجود دارد نه فقط در سلطان عمان بلکه در کل منطقه گسترده تر. نیازهای و الزامات صنعت در هنگام طراحی برنامه های مهندسی در GUtech مورد توجه قرار گرفت و نیازمندی ها و الزامات در حال ظهور به طور منظم با بررسی سالانه برنامه ها در نظر گرفته می شود. به طور کلی، GUtech فارغ التحصیلان با کیفیت بالا را تولید می کند که نیازهای عمان و صنعت بین المللی را برآورده می کنند.

برنامه های کارشناسی ما طراحی شده اند تا فارغ التحصیلان بتوانند بدون آموزش بیشتر کار خود را در این صنعت آغاز کنند. اکثر فارغ التحصیلان در مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی کار خود را در صنعت شروع می کنند، در حالی که برخی ادامه تحصیل خود را، اغلب با تکمیل یک برنامه کارشناسی ارشد در اروپا و یا در هر جای دیگر. در حالیکه این برنامه ها به منظور تطابق با الزامات سلطان عمان و منطقه وسیع تر طراحی شده اند، برخی از فارغ التحصیلان کار خود را با کار کردن در خارج از کشور برای شرکت های اروپایی آغاز کرده اند.

فارغ التحصیلان برنامه کارشناسی مهندسی در مهندسی فرآیند، یک آموزش بین رشته ای با تمرکز بر دانش مفاهیم نظری اساسی و همچنین توسعه مهارت های کاربردی مورد نیاز برای طراحی فرآیندهای مکانیکی، شیمیایی و حرارتی دریافت خواهند کرد.

این آموزش جامع، به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا به عنوان مهندسین فرآیند در بسیاری از زمینه های صنعت یا دولت، به منظور ایجاد طیف گسترده ای از محصولات که جامعه مدرن بستگی دارد شامل غذا و نوشیدنی، سوخت، الیاف مصنوعی، داروها، مواد شیمیایی، پلاستیک ، انرژی و آب تمیز.

فرصت های مطالعاتی بیشتر

فارغ التحصیلان مهندسی فرآیند قادر خواهند بود به سمت دستیابی به وضعیت مهندس مجرب خود و یا ادامه تحصیل در رشته های تحصیلات تکمیلی در سلطان عمان و همچنین در اروپا، امریکا، استرالیا و دیگر نقاط جهان پیشرفت کنند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
German University of Technology in Oman

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط German University of Technology in Oman »

آخرین به روز رسانی March 15, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019