لیسانس مهندسی در مهندسی محیط زیست در GUtech به نیازهای سلطان عمان و منطقه وسیع تر، با توجه به مسائلی مانند کمبود آب و آلودگی هوا، با توجه به تخصص بالایی که در RWTH تجمع یافته است، طراحی شده است. آخن، آلمان، وابسته به دانشگاه گوتچ.

این برنامه تاکید زیادی بر قابلیت های استخدام فارغ التحصیلان GUtech دارد. بنابراین، بسیاری از عناصر برنامه با همکاری شرکای صنعت محلی و بین المللی انجام می شود.

علاوه بر این، مهارت های نرم افزاری ضروری مانند تفکر انتقادی و خلاق، یادگیری درازمدت، ارتباطات بین فرهنگی و کار گروهی در طول برنامه درسی تلفیق می شود تا دانش آموزان تمام مهارت هایی را که لازم است برای تبدیل شدن به کارآفرینان، تقویت ایجاد شغل در سلطانات و جاهای دیگر.

ساختار

لیسانس مهندسی در مهندسی محیط زیست برنامه هشت ترم (چهار ساله) است. با استفاده از رویکردهای یکپارچه و عملی برای دانش آموزان برای کسب دانش گسترده ای از علوم طبیعی مورد نیاز و کاربرد عملی آنها، تمرکز بر نابودی آب دریا، آلودگی هوا، آلودگی نور و آلودگی، مدیریت زباله های جامد، ساختمان سبز، انرژی های تجدید پذیر و انرژی بهره وری، مدیریت مجدد منابع آب، قانون محیط زیست و ارزیابی اثرات زیست محیطی.

دو سال اول دانش آموزان را با دانش و مهارت های ضروری در ریاضیات، فیزیک، شیمی، برنامه ریزی، و طراحی مهندسی فراهم می کند؛ اصول مهندسی محیط زیست. باقی مانده از درجه استفاده و استفاده از این اصول در هر دو صنعت و تحقیقات، محلی در سلطانات و در سراسر جهان، برای حل مسائل زیست محیطی.

این برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود و شامل آزمون های کتبی و شفاهی، یک کارآموزی صنعتی و پایان نامه کارشناسی است که می تواند شامل کار تجربی باشد. دانش آموزان نیز انتظار دارند که مهارت های ارتباطی پایه را در آلمان توسعه دهند.

فرصت های شغلی

تقاضای زیادی برای مهندسان وجود دارد نه فقط در سلطان عمان بلکه در کل منطقه گسترده تر. نیازهای و الزامات صنعت در هنگام طراحی برنامه های مهندسی در GUtech مورد توجه قرار گرفت و نیازمندی ها و الزامات در حال ظهور به طور منظم با بررسی سالانه برنامه ها در نظر گرفته می شود. به طور کلی، GUtech فارغ التحصیلان با کیفیت بالا را تولید می کند که نیازهای عمان و صنعت بین المللی را برآورده می کنند.

برنامه های کارشناسی ما طراحی شده اند تا فارغ التحصیلان بتوانند بدون آموزش بیشتر کار خود را در این صنعت آغاز کنند. اکثر فارغ التحصیلان در مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی کار خود را در صنعت شروع می کنند، در حالی که برخی ادامه تحصیل خود را، اغلب با تکمیل یک برنامه کارشناسی ارشد در اروپا و یا در هر جای دیگر. در حالیکه این برنامه ها به منظور تطابق با الزامات سلطان عمان و منطقه وسیع تر طراحی شده اند، برخی از فارغ التحصیلان کار خود را با کار کردن در خارج از کشور برای شرکت های اروپایی آغاز کرده اند.

فارغ التحصیلان کارشناسی مهندسی در مهندسی محیط زیست، آموزش بین رشته ای را با توجه به مفاهیم نظری اساسی و همچنین توسعه مهارت های کاربردی مورد نیاز برای توسعه پایدار دریافت خواهند کرد. این شامل سیستم های انرژی تجدید پذیر و بهره وری انرژی، روش های کنترل آلودگی هوا، انواع و سیستم های رتبه بندی ساختمان های سبز، روش های ارزیابی تاثیرات زیست محیطی، فن آوری های تصفیه فاضلاب و نمک زدگی و روش های مدیریت زباله های جامد می باشد.

این آموزش جامع به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا به عنوان مهندسین محیط زیست در بسیاری از زمینه های صنعت و یا دولت، برای حل طیف وسیعی از مشکلات محیطی که فعالیت طبیعی و انسانی ایجاد می کند، مانند آلودگی هوا و مواد زائد جامد، نیازهای زیست محیطی مردم سلاطین و منطقه وسیعتر، از جمله دفع آب دریا، مدیریت منابع آب و ساختمان سبز.

فرصت های مطالعاتی بیشتر

فارغ التحصیلان مهندسی محیط زیست قادر به پیشرفت در جهت دستیابی به وضعیت مهندس مجرب خواهند بود و یا در امر تحصیلات تکمیلی در سلطان عمان و همچنین در اروپا، امریکا، استرالیا و سایر نقاط جهان ادامه تحصیل خواهند داد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
German University of Technology in Oman

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط German University of Technology in Oman »

آخرین به روز رسانی March 15, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019