BEng در مهندسی مکانیک

University of Bradford

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BEng در مهندسی مکانیک

University of Bradford

مهندسی مکانیک از همه مهمتر از رشته های مهندسی است و تقاضای بالا و رو به رشد از صنعت برای مهندسان مکانیک فارغ التحصیل وجود دارد.

مدرک معتبر ما شما را در قلب صنعت مدرن قرار می دهد و فرصت های شغلی را در زمینه هایی مانند:

 • هوا فضا، خودرو و راه آهن
 • تولید انرژی و انرژی
 • مهندسی ساخت؛ طراحی محصول، مواد، تولید و پردازش.

شما مکانیک، علم مواد، thermofluids و روش های محاسباتی را برای طراحی، تجزیه و تحلیل و پیاده سازی سیستم های پیچیده که اقتصادی، قابل اعتماد، کارآمد و پایدار هستند، ترکیب خواهید کرد.

در درجه ای که شما از طریق طیف وسیعی از پروژه های فردی و گروهی، نظریه را به عمل می گذارید. به عنوان مثال، در سال اول، شما با استفاده از مهارت های خود برای طراحی، ساخت و آزمایش دستگاه های مکانیکی واقعی شرکت خواهید کرد.

سالانه ساندویچ در صنعت شما را قادر می سازد تا در حال توسعه مهارت های خود و اعتماد به نفس حرفه ای برای ایجاد ارتباطات صنعتی باشید.

در فارغ التحصیلی شما صنعت را آماده می کنید، با زمین شناسی در علوم مهندسی و در دست کار دانش از:

 • هسته تحلیلی و پیشرفته علمی اصول و روش های مبتنی بر مهندسی مکانیک
 • نمونه سازی و تجزیه و تحلیل کاربردی برای طراحی و ساخت کارآمد با استفاده از کامپیوتر؛
 • مهارت های یکپارچه برای سیستم های پیچیده مهندسی، از جمله ارتباطات و مهارت های مدیریت پروژه، و همچنین ابزار و تکنیک های تجزیه و تحلیل سیستم مبتنی بر پیشرفته.

ما در پایان سال اول یا دوم، همه دانشجویان ما را به سمت انتقال بدون درز به برنامه Meng ما تشویق و پشتیبانی می کنیم. برنامه MEng چهار سال تحصیلی اضافی را شامل می شود که مطالعات عمیق را با مهارت های یکپارچه ای که از سوی صنعت پیش بینی شده است ترکیب می کند و شرایط آموزشی رسمی ثبت نام را برای CEng فراهم می کند.

مجوز حرفه ای

این برنامه توسط موسسه مهندسان مکانیک تأیید شده است.

BEng (Hons) بخشی از الزامات معیارهای آکادمیک برای ثبت نام را به عنوان یک مهندس مجاز خواهد ملاقات کرد و دانشجویان نیاز به تکمیل فرمت تایید شده را با توجه به شرایط UK-SPEC فراهم می کنند.

ساندویچ سال

این برنامه مهندسی مکانیک به شما امکان می دهد که در سال سوم کار خود در سالن کار در صنعت شرکت کنید.

سالن برگزاری یک راه عالی برای توسعه تجربه حرفه ای خود، ایجاد ارتباطات صنعتی و به دست آوردن بینش در کار روزمره یک مهندس حرفه ای است.

در طول سال دوم، ما شما را به همه ی حمایت هایی که لازم است برای پیدا کردن یک جایگاه که به آرمان های شغلی و منافع شخصی شما است، ارائه می دهیم.

این شامل جلسات در CV ها، مصاحبه ها و غیره از خدمات حرفه ای در دانشگاه و ارائه شده توسط هر دو کارفرمایان و دانش آموزان سال گذشته در محل خود قرار داده است.

در موقع قرار دادن، از یک معلم ملاقات پشتیبانی و راهنمایی خواهید کرد، که پیشرفت شما را نظارت خواهد کرد.

پس از اتمام قرار دادن شما، سال آخر سال برنامه را دوباره تکمیل کنید، و تمام آنچه را که آموخته اید به پروژه نهایی خود اعمال کنید.

بسیاری از دانش آموزان ارتباط خود را با کارفرمایان در محل کار خود ادامه می دهند، پس از اتمام تحصیل، کارشان را به صورت نیمه وقت انجام می دهند یا کار خود را در رشته های تحصیلات تکمیلی ادامه می دهند.

یادگیری و ارزیابی

تجارب یادگیری شما متنوع هستند - ترکیبی از:

 • سخنرانی های رسمی
 • جلسات آزمایشگاهی عملی
 • آموزش ها و سمینارها
 • کار گروهی

مطالعه مستقل توسط محیط آموزشی مجازی ما، Blackboard پشتیبانی می شود. لیست خواندن و منابع پیشنهادی برای مطالعه مستقل شما را به مسیر روشن می دهد، در حالی که ساعت تماس منظم و بازخورد غیر رسمی در طول برنامه، تمام حمایت هایی را که ممکن است نیاز داشته باشید، ارائه می دهد.

چشم انداز شغلی

مهندسی مکانیک یک بخش بسیار متنوع است و مهندسان فارغ التحصیل در سراسر جهان تقاضای بالا دارند. این بخش طیف گسترده ای از حرفه های هیجان انگیز را در موقعیت هایی از جمله:

 • مهندس کامپیوتر با کمک
 • مهندس توسعه محصول
 • مدل سازی و تحلیل شبیه سازی
 • مدیر
 • مدیر پروژه

فارغ التحصیلان این دوره به جگوار لندروور، شرکت فورد موتور، Horiba MIRA، Cummins، شرکت Casting Precision، Denso Marston، Carnaud MetalBox رفته اند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی August 18, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
3 - 4 
تمام وقت
Information
Deadline
ژانویه 31, 2019
Locations
بریتانیا - Bradford, England
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 31, 2019
تاریخ پایان می 28, 2021
Dates
سپتامبر 2019
بریتانیا - Bradford, England
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 31, 2019
تاریخ پایان می 28, 2021