سرعت و پایداری

تقاضای کارفرمایان برای فارغ التحصیلان مهندسی در حال رشد است. این دوره ی منحصر به فرد به شما کمک خواهد کرد مهارت ها، دانش و تخصص صنعت خودرو را دنبال کنید. شما می توانید انتظار نوآورانه مبتنی بر پروژه مبتنی بر یادگیری است که توسط سخت افزار و نرم افزار پیشرو در صنعت پشتیبانی می کند. تمرکز بر روی توسعه پایدار، فن آوری های کم هیدروژن و حمل و نقل شهری - این جایی است که شما واقعا از محل مرکز لندن و پیوندهای آن با شرکت های پیشرو در زمینه وسایل نقلیه پیشرو استفاده می کنید.

ما فرصتی برای همه دانشجویان کارشناسی ارشد / اتحادیه اروپا برای ارائه دوره کار، کارآموزی یا تجربه کاری در هنگام مطالعه یک دوره تمام وقت از سپتامبر 2019 ارائه می دهیم.

چرا آموزش مهندسی خودرو در LSBU را مطالعه کنید؟

اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت

ماژول ها

این دوره مهندسی درجه تمرکز بر توسعه پایدار، تکنولوژی های کم مصرف در آینده و حمل و نقل شهری است. شما می توانید انتظار داشته باشید که اصول نظری را برای حل مشکلات مهندسی در دنیای واقعی در اوایل زندگی حرفه ای خود تطبیق دهید. پس از همه، این چیزی است که مهندسی در مورد آن است.

در ابتدا، ماژولهایی که عمدتا با مهندسی مکانیک BEng معتبر IMechE شناخته می شوند مطالعه می شود. این بدان معنی است که شما می توانید درک اصلی در مورد موضوعات اصلی خودرو را بدست آورید. در طول سال های دوم و سوم، ما مشخص تر خواهیم شد و نقش مهمی را در تیم دانشجویی فرمول IMechE، چالش خودرو Shell ECO و دیگر گروه ها و پروژه های فردی مربوط به مهندسی وسایل نقلیه ایفا خواهد کرد.

روش های ارزیابی برای این دوره به طور کلی: 60٪ دوره کار.

سال 1

 • ریاضیات و مدل سازی مهندسی
 • مقدمه ای بر مهندسی مکانیک
 • حرارتی و دینامیک
 • مقدمه ای بر مهندسی الکترونیک الکتریکی
 • طراحی و تمرین
 • محاسبات مهندسی

سال 2

 • ریاضیات پیشرفته مهندسی و مدل سازی
 • طراحی خودرو و مهندسی مجازی
 • مکانیک جامد و FEA
 • دینامیک و کنترل
 • Thermofluids و انرژی پایدار
 • درایوهای ماشین و مکاترونیک

سال 3

 • سال اجاره اختیاری

سال 4

 • سیستم های تولید و فن آوری مواد
 • دینامیک خودرو و مدل سازی سیستم
 • انتقال قدرت خودرو، پایداری و 1D-CFD
 • نوآوری و سازمانی
 • BEng پروژه فردی

ماژول ها از طریق امتحان های رسمی نوشته شده، آزمون های فازی، تکالیف های تشکیل دهنده و خلاصه ارزیابی می شوند. توانایی اعمال و ادغام دانش توسط کارهای پروژه بزرگتر و همچنین تکالیف گروهی (در صورت لزوم) و logbooks ارزیابی می شود.

قابلیت کارکرد

خودروی آینده فناوری خودرو با کم کربن و بخش موتور سواری رشد چشمگیری داشته است. انگلستان به عنوان رهبر جهان در تحقیق و طراحی فن آوری خودرو شناخته شده است و تقاضا برای فارغ التحصیلان نیز در حال افزایش است.

در این دوره از تکنولوژی و ابزار دقیق صنعتی استفاده می کنیم؛ این به این معنی است که شما با مهارت های خاص صنعت متصل می شوید.

مکان ما در لندن، به این معنی است که ما ارتباطات محلی با شرکت های خودروسازی OEM، تامین کنندگان لایه ای، شرکت های حمل و نقل محلی و مراکز فن آوری های پیشرفته حمل و نقل و کم کربن برای لندن ایجاد کرده ایم.

همچنین، به یاد داشته باشید که بسیاری از کارکنان در فارغ التحصیلان BEng به طور مطلوب به نظر می رسند، زیرا آنها درک عمیقی از علم و ریاضی را که مهندسی بر پایه آن هستند نشان می دهد.

ما سال تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی دانشگاه - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018 هستیم.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

 • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
 • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.

امکانات

در طی دوره خود، شما می توانید به کارگاه های آموزشی، آزمایشگاه ها و استودیوهای طراحی روزآمد دسترسی داشته باشید که بسیار متناسب با فن آوری های پیشرو هستند. LSBU سرمایه گذاری قابل توجهی در امکانات مهندسی خود کرده است و به لطف تعهد ما به توسعه فارغ التحصیلان آماده به کار، شما در حال توسعه و تولید کار خود در محیط استاندارد صنعت است.


آزمایشگاه مهندسی مجازی

آزمایشگاه مهندسی مجازی ما دانش آموزان مهندسی را قادر می سازد تا طرح های خود را در این زمینه به نمایش بگذارند و آنها را در سه بعدی مشاهده کنند و آزمایش کنند و در زمان واقعی آن ها بهبود یابند.


آموزش دادن و یادگیری

استادان خود را در زمینه های خود هدایت تمرین می کنند، بنابراین همه چیز ما مربوط به صنعت است. شما از طریق سخنرانی ها، سمینارها، آموزش ها و کارهای عملی یاد خواهید گرفت. با در نظر گرفتن هر دو پروژه گروهی و فردی، کار خود را از طریق ترکیبی از دوره های کارشناسی و امتحانات، با کار پروژه و کار آزمایشگاهی به جای جایزه نهایی خود، ارزیابی می کنیم.

ما همچنین مهارت های زندگی ارتباطات موثر، حل مسئله، برنامه ریزی پروژه و کار تیمی را که شما را از هم جدا می کنند، به شما آموزش می دهد و بهترین شانس برای گرفتن کار شما را پس از فارغ التحصیلی به شما می دهد.


دانش کاربردی چیزی است که شمارش دارد

مقدار یادگیری مبتنی بر پروژه که شما در سطح مهندسی انجام می دهید، از دانشگاه تا دانشگاه متفاوت است. در LSBU ما پروژه های طراحی طراحی را در سرتاسر دوره های آموزشی ارائه می کنیم، نه تمرکز آنها در سال گذشته. این به این معنی است که شما در ابتدای کار حرفه ای دانشگاه خود با اصول تئوری برای حل مشکلات مهندسی در دنیای واقعی سازگاری خواهید داشت.

این تجربه تحویل نوآوری باعث جذابیت کارفرمایان می شود. نوآوری در قلب یک مهندس است که روز به روز کار می کند.


آماده به کار مهندسی مدرن است

در حقیقت، بیشتر مهندسان خود را در کنار هم در تیم پروژه های چند جانبه کار می کنند. یکی از بزرگترین دارایی های حرفه ای که می توانید داشته باشید این است که توانایی عملکرد خوبی در این تیم ایجاد شود. به همین دلیل برخی از ماژول های ما در همه دوره های مهندسی ما به اشتراک گذاشته شده اند. این ماژول ها درباره درک اولویت های تجاری است که عمل مهندسی و حل مسئله را شکل می دهد. سخنرانان مهمان از شرکت های مشهور مشهور مانند Rolls Royce در این ماژل ها سخنرانی کرده اند.

شرایط ورود

 • سطح BBB یا؛
 • دیپلم ملی BTEC یا DDM ؛
 • دسترسی به مدارک تحصیلی خود را با 24 تمایز 21 از جمله 3 تمایز در ریاضی و 3 شایستگی در فیزیک و یا؛
 • معادل سطح 3 معدل به ارزش 128 UCAS امتیاز
 • سطح 3 علوم فیزیکی (فیزیک ترجیح داده شده) و ریاضیات
 • متقاضیان باید 5 GCSEs AC شامل ریاضی و انگلیسی یا معادل آن (GCSEs اصلاح شده درجه 4 یا بالاتر) داشته باشند.
 • ما از مدارک تحصیلی از سراسر جهان می خواهیم. مدارک تحصیلی انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی: نمره آیلتس 6.0 یا مهارت کمبریج یا درجه پیشرفته C.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 40 برنامه دیگر ارائه شده توسط London South Bank University »

آخرین به روز رسانی February 25, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 23, 2019
Duration
3 - 4 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,250 GBP
سال 1 هزینه تمام وقت UK / EU هزینه: 9250 پوند؛ هزینه بین المللی: 13125 پوند. سال 1 هزینه نهایی UK / EU: 6935 پوند؛ هزینه بین المللی: 9843.75 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 23, 2019
End Date
ژانویه 24, 2022
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 23, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژانویه 24, 2022