اعتباردهی شده توسط: IET EI

تغییرات آب و هوا و رانندگان اقتصادی به این معنی است که حرکت قوی به سوی انرژی تجدیدپذیر از منابع باد، موج و منابع طبیعی و به تبع آن افزایش تقاضا برای مهندسین برق وجود دارد.

این برنامه در همکاری با صنعت طراحی شده است و تاکید زیادی بر تجربه عملی دارد. این آموزش گسترده ای را در زمینه مهندسی برق، مکانیک و الکترونیکی همراه با ماژول های تخصصی در زمینه های برق و الکترونیک فراهم می کند.

شما می توانید به آزمایشگاه های مهندسی و آزمایشگاه های الکتریکی و الکترونیکی با وسایل مجهز با تکنولوژی های پیشرو، و همچنین فرصت برای دو محل کار صنعتی دسترسی داشته باشید.

شغل شما

فارغ التحصیلان این برنامه احتمالا با شرکت های قدرت جهانی مانند Howden، GEC، Doosan، Babcock، Power Scottish Power و گروه Weir تقاضای زیادی دارند.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

سال 1

مجموعه ای از مفاهیم اساسی فناوری اطلاعات و اصول الکترونیک، الکترونیک و مهندسی مکانیک را فراهم می کند.

سال 2

معرفی مسئولیت های مدیریت یک مهندس حرفه ای، ریاضیات، ترمودینامیک، منابع انرژی، نسل

سال 3

مهندسی کنترل، سیستم های قدرت الکترونیکی، کارخانه

سال 4

پروژه افتخار، سیستم های قدرت سیستم، ماشین های الکتریکی، فن آوری های انرژی تجدید پذیر، مهندسی کنترل.

شرایط ورود

تمام الزامات ورودی ذکر شده در اینجا باید به عنوان راهنمایی مورد استفاده قرار گیرد و نشان دهنده حداقل مورد نیاز برای ورود در نظر گرفته شود. متقاضیانی که پیشنهاد مشروطی از یک مکان را ارائه می دهند، ممکن است خواسته شود که بیش از حد اعلام شده باشد.

الزامات ورودی تمام وقت

سال 1

SQA بالاتر: BBBC در بالاتر به شامل ریاضی و یکی از فیزیک، مطالعات فن آوری یا علوم مهندسی است

سطح: CCD شامل ریاضی و فیزیک به همراه GCSE انگلیسی در C / 4

ILC بالاتر: H2 H2 H3 H5 شامل ریاضی و فیزیک، به علاوه انگلیسی در سطح عادی O2

دیپلم IB: 24 امتیاز باید شامل ریاضی و فیزیک باشد

BTEC: دیپلم پیشرفته سطح 3 در موضوع مهندسی در MMM

سال 2

BTEC: دیپلم دبیرستان سطح 3 در مهندسی برق / الکترونیک در DDM

سال 3

HND برق و الکترونیک با B در واحد درجه بندی و مهندسی ریاضی 1، 2، 3، 4 و 5.

حضور و گذراندن در مدرسه تابستانی ریاضی ضروری است برای کسانی که ریاضیات مهندسی 5. برای اطلاعات بیشتر www.gcu.ac.uk/mathsummerschool مراجعه کنید.

الزامات ورود به مرحله نیمه وقت

سال 1

HNC برق یا الکترونیک مهندسی یا یکی دیگر از موضوع مهندسی مربوط به B در واحد درجه 1 و شامل مهندسی ریاضی 1 و 2 است.

سال 2

مهندسی برق یا الکترونیک HND یا یکی دیگر از مهندسین مربوطه با B در واحد درجه بندی شامل مهندسی ریاضی 1،2، 3 و 4 است.

الزامات اشتغال

متقاضیان نیمه وقت باید در تمام وقت مشغول به کار باشند و توسط کارفرما خود حمایت کنند.

زبان انگلیسی

دانش آموزانی که زبان اول انگلیسی نیستند، به طور معمول نیاز به داشتن معادل نمره آزمون آکادمی IELTS 6.0 با عنصر کمتر از 5.5 را دارند.

لطفا توجه داشته باشید: اگر از اکثریت زبان انگلیسی صحبت می کنید، ممکن است مجبور نباشید مدارک بیشتری درباره مهارت زبان انگلیسی خود را ارائه دهید.

اطلاعات اضافی

دیگر مدارک تحصیلی و حرفه ای

هر برنامه کاربردی به GCU به صورت جداگانه در نظر گرفته می شود. اگر دارای مدارک تحصیلی معمولی تحصیلی نیستید، اما می توانید تجربه کاری مرتبط و یا اعتبار از سازمان های شناخته شده حرفه ای را نشان دهید، ممکن است واجد شرایط برای ورود به این دوره از طریق شناخت دانشگاه از طرح پیش آموزش باشید.

Pathways بین المللی

اگر شما نیازهای زبان انگلیسی را برآورده نکنید، ممکن است واجد شرایط دریافت برنامه انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه باشید.

هزینه ها و بودجه

هزینه های تحصیلی که پرداخت می کنید، بیشتر با وضعیت هزینه تعیین می شود. وضعیت هزینه دانشجو چیست؟

هزینه تحصیل 2018/19

  • خانه: 1820 پوند
  • RUK: 9250 پوند
  • اتحادیه اروپا: 1820 پوند
  • بین المللی: £ 11،500

* مجموع هزینه های تحصیل برای دانش آموزان RUK که دوره ی سه یا چهار ساله را به پایان رسانده اند، به مبلغ 27،750 پوند محدود می شود. هزینه های خاص تحت تأیید دولت اسکاتلند قرار دارند و ممکن است یک بار تایید شوند.

اگر مطالعات خود را در سپتامبر 2018 یا ژانویه 2019 آغاز کنید، این هزینه های سالانه یا ماژول است که در طول مدت دوره خود اعمال می شود؛ با این حال، هزینه ها تغییر می کنند. برای اطلاعات کامل درباره نحوه تغییر هزینه ها، هزینه و سیاست بازپرداخت ما را مطالعه کنید.

دانشجویان در یک برنامه نیمه وقت ممکن است برای هزینه کامل سالانه یا تعدادی از ماژول هایی که در هر سال تحصیلی تکمیل می شوند، محاسبه شود. دانش آموزان ممکن است واجد شرایط پرداخت این در دوره های سالانه باشند. مشاهده هزینه های زمانی و هزینه های یادگیری از راه دور.

هزینه های اضافی

علاوه بر هزینه های تحصیلی البته، در طول زمان خود در دانشگاه ممکن است هزینه های اضافی را متحمل شوید.

بورس تحصیلی

ما آموزش عالی با قیمت مناسب ارائه می دهیم؛ به عنوان دانشگاه خوش شانسی، ما متعهد به فراهم آوردن تحصیلات عالی برای دانش آموزان با استعداد هستیم که هزینه های تحصیلات ما را پایین می آورد و یک بورس تحصیلی سخاوتمندانه بیش از 2.5 میلیون پوند در سال فراهم می کند.

اگر در مورد کمک هزینه تحصیلی برای سال 2018/19 به سوالات یا سوالات پاسخ دهید، لطفا با تیم سوالات دانشجویی تماس بگیرید.

دانش آموزان بین المللی شروع می شوند

برای دانشجویان بین المللی جدید، رویدادهای گرایش در 14 سپتامبر 2018 آغاز می شود . این زمان اضافی به طور خاص طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان بین المللی جدید در حل و فصل در انگلستان و GCU قبل از شروع القاء و آموزش دانش آموزان عمومی است.

در طول این دوره از فعالیت های سرگرم کننده و آموزنده، شامل تورهای پردیس و شهر و همچنین مراسم خوشامد گویی که می توانید با سایر دانشجویان بین المللی دیدار کنید، برگزار می شود.

مجوز حرفه ای

مدرک برق مهندسی برق توسط IET موسسه مهندسی و فناوری و EI Institute of Energy تایید شده است. دوره آموزشی به منظور تطابق با الزامات UKSPEC استاندارد انگلستان برای مهارت مهندسی حرفه ای توسط شورای مهندسی انگلستان و MEng Pathways مورد نیاز دانشگاهی را برآورده می کند. برای C.Eng تحصیلات مهندس وضعیت

قرار دادن کار

دو جایزه مبتنی بر صنعت ارائه شده است، که یکی از آنها 48 هفته است. اینها مکان های اجباری نیستند و نه تضمین شده است.

نیروهای HM

در همکاری با نیروهای HM، GCU مشخص کرده است که این برنامه مخصوصا برای مردان و مردان نظامی و نظامی سابق مناسب است. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدماتی که ارائه می دهیم، منطقه شغل نیروهای HM را ببینید.

روش های ارزیابی

امتحانات، دوره های آموزشی، آزمون های کلاس، سخنرانی ها، تمرینات مبتنی بر کامپیوتر و گزارش های کتبی برای ارزیابی دستاوردهای شما در طول نتایج یادگیری استفاده می شود.

هدف ما ساختن توانایی های دانش آموزان ما در زمینه های مورد نیاز کارفرمایان در یک اقتصاد دانش جهانی است، از طریق ارتباط با کارفرمایان برای ارائه دانش آموزان به یک تجربه یادگیری معتبر که با مطالعات مربوطه ترکیب شده است. دانش آموزان ما می یابند که یکی از نقاط قوت این زمینه برنامه تحصیلی دیگر دانش آموزانی است که تعداد زیادی که در حال حاضر ثبت نام می کنند، دوره های تحصیلی خود را به صورت نیمه وقت انجام می دهند، در حالی که کارهای تمام وقت را حفظ می کنند یا توسط شرکت های بین المللی حمایت می شوند. تجربه ارزشمند این دانش آموزان به کلاس می رود و به صورت غیر رسمی به اشتراک گذاشته می شود مزایای دانش آموزان دیگر.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 28 برنامه دیگر ارائه شده توسط Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment »

آخرین به روز رسانی July 31, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
2 - 5 
پاره وقت
تمام وقت
Price
1,820 GBP
خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا؛ دانش آموزان RUK £ 9250؛ دانشجویان بین المللی 11،500 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ