با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته امروز، تهدید رو به افزایش تهدیدات اینترنتی روبرو می شود. استراتژی امنیت ملی سایبر، اهمیت حفاظت از شبکه های خوب در امنیت انگلیس را روشن می کند. GCU مجموعه ای از برنامه هایی را ارائه می دهد که فرصتی برای پیشبرد دفاع از فضای مجازی از حملات مخرب پیچیده و تهدیدات آینده را فراهم می کند.

شبکه های کامپیوتری، دانش عمیقی را در مورد زیرساخت های شبکه IT مورد نیاز برای اجرای برنامه های گسترده ای از شرکت های بزرگ و شبکه گسترده فراهم می کند. این تمرکز بر مشخصات، طراحی، استقرار و عیب یابی توپولوژی های پیچیده شبکه است. ما بهترین آزمایشگاه های شبکه در اسکاتلند را داریم و این موضوع را به استانداردهای حرفه ای شبکه CISCO آموزش می دهیم.

شغل شما

شبکه های ارتباطی، مهندسی امنیت و بخش پزشکی قانونی دیجیتال را وارد کنید، صنعت که یکی از سه شغل در بخش فناوری اطلاعات را استخدام می کند. فارغ التحصیلان مهندسی شبکه های کامپیوتری می توانند خود را در پشتیبانی از زیرساخت های فناوری اطلاعات / شبکه یا به عنوان یک مهندس شبکه کار کنند.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

سال 1

برنامه نویسی 1، شبکه کامپیوتری 1، توسعه وب سایت 1، پروژه یکپارچه 1، ریاضی برای محاسبات، مبانی محاسبات.

سال 2

سیستم های مدیریت امن، شبکه های کامپیوتری 2، برنامه نویسی 2، پروژه طراحی مجتمع 2، توسعه پایگاه داده، عملیات های امنیتی سایبری.

سال 3

روشهای کمی و رمزنگاری، مسیریابی پیشرفته، مدیریت پروژه فناوری اطلاعات 1، سوئیچ پیشرفته، پروژه طراحی مجتمع 3، مهارت های تحقیقاتی و مسائل حرفه ای.

سال 4

مدیریت فناوری اطلاعات 2، امنیت اینترنت، شبیه سازی شبکه، شبکه های تعریف شده با نرم افزار، پروژه های افتخار.

شرایط ورود

تمام الزامات ورودی ذکر شده در اینجا باید به عنوان راهنمایی مورد استفاده قرار گیرد و نشان دهنده حداقل مورد نیاز برای ورود در نظر گرفته شود. متقاضیانی که پیشنهاد مشروطی از یک مکان را ارائه می دهند، ممکن است خواسته شود که بیش از حد اعلام شده باشد.

سال 1

بالاتر

4 امتیاز بالاتر اسکاتلند در BBBC یا بالاتر از جمله ریاضی.

یک مرحله

3 کلاس A در CCC یا معادل آن.

زبان انگلیسی

لطفا توجه داشته باشید: اگر از اکثریت زبان انگلیسی صحبت می کنید، ممکن است مجبور نباشید مدارک بیشتری درباره مهارت زبان انگلیسی خود را ارائه دهید.

اطلاعات اضافی

دیگر مدارک تحصیلی و حرفه ای

هر برنامه کاربردی به GCU به صورت جداگانه در نظر گرفته می شود. اگر دارای مدارک تحصیلی معمولی تحصیلی نیستید، اما می توانید تجربه کاری مرتبط و یا اعتبار از سازمان های شناخته شده حرفه ای را نشان دهید، ممکن است واجد شرایط برای ورود به این دوره از طریق شناخت دانشگاه از طرح پیش آموزش باشید.

Pathways بین المللی

اگر شما نیازهای زبان انگلیسی را برآورده نکنید، ممکن است واجد شرایط دریافت برنامه انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه باشید.

هزینه ها و بودجه

هزینه های تحصیلی که پرداخت می کنید، بیشتر با وضعیت هزینه تعیین می شود. وضعیت هزینه دانشجو چیست؟

هزینه تحصیل 2018/19

  • خانه: 1820 پوند
  • RUK: 9250 پوند
  • اتحادیه اروپا: 1820 پوند
  • بین المللی: £ 11،500

* مجموع هزینه های تحصیل برای دانشجویان RUK که دوره ای سه یا چهار ساله را به پایان رسانده اند، به مبلغ 27،750 پوند محدود می شود. هزینه های خاص تحت تأیید دولت اسکاتلند قرار دارند و ممکن است یک بار تایید شوند.

اگر مطالعات خود را در سپتامبر 2018 یا ژانویه 2019 آغاز کنید، این هزینه های سالانه یا ماژول است که در طول مدت دوره خود اعمال می شود؛ با این حال، هزینه ها تغییر می کنند. برای اطلاعات کامل درباره نحوه تغییر هزینه ها، هزینه و سیاست بازپرداخت ما را مطالعه کنید.

هزینه های اضافی

علاوه بر هزینه های تحصیلی البته، در طول زمان خود در دانشگاه ممکن است هزینه های اضافی را متحمل شوید.

بورس تحصیلی

ما آموزش عالی با قیمت مناسب ارائه می دهیم؛ به عنوان دانشگاه خوش شانسی، ما متعهد به فراهم آوردن تحصیلات عالی برای دانش آموزان با استعداد هستیم که هزینه های تحصیلات ما را پایین می آورد و یک بورس تحصیلی سخاوتمندانه بیش از 2.5 میلیون پوند در سال فراهم می کند.

اگر در مورد کمک هزینه تحصیلی برای سال 2018/19 به سوالات یا سوالات پاسخ دهید، لطفا با تیم سوالات دانشجویی تماس بگیرید.

دانش آموزان بین المللی شروع می شوند

برای دانشجویان بین المللی جدید، رویدادهای گرایش در 14 سپتامبر 2018 آغاز می شود . این زمان اضافی به طور خاص طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان بین المللی جدید در حل و فصل در انگلستان و GCU قبل از شروع القاء و آموزش دانش آموزان عمومی است.

در طول این دوره از فعالیت های سرگرم کننده و آموزنده، شامل تورهای پردیس و شهر و همچنین مراسم خوشامد گویی که می توانید با سایر دانشجویان بین المللی دیدار کنید، برگزار می شود.

قرار دادن کار صنعتی

پس از اتمام سال 3، می توان یک سالن کار اجباری یک ساله را انتخاب کرد.

امکانات آزمایشگاهی

ما دارای آزمایشگاههای کامل استاندارد صنعتی CISCO است که در آن شبکه ها می توانند برای آسیب پذیری مورد بررسی قرار گیرند. این اجازه می دهد تا دانش آموزان برنامه ریزی، طراحی، پیاده سازی، امن و مشکلات شبکه های پیچیده کلاس های سازمانی. این آزمایشگاه بزرگترین در اسکاتلند پشتیبانی بیش از 200 ابزار سرمایه گذاری های غیر مجاز در پلت فرم های یادگیری مجازی ما را قادر به ادامه تحصیل در خارج از محوطه دانشگاه، این شامل innovativeNetlab ما سیستم آزمایشگاهی آنلاین، پشتیبانی از هر دو شبکه و ماژول های امنیتی دیجیتال.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 28 برنامه دیگر ارائه شده توسط Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment »

آخرین به روز رسانی July 31, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
2 - 4 
تمام وقت
Price
1,820 GBP
خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا؛ دانش آموزان RUK £ 9250؛ دانشجویان بین المللی 11،500 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ