اعتباردهی شده توسط: IET

مهندسی برق و الکترونیک MEng / BEng شما را برای رقابت برای طیف گسترده ای از فرصت های شغلی در انگلستان و بین المللی آماده می کند. در حالی که درک مفصل از مهندسی برق و الکترونیک در حال ظهور و محیط کسب و کار مهندسی، شما همچنین می توانید مهارت های رهبری، مدیریت و ارتباطات و چشم انداز جهانی که نیاز دارید که در یک حرفه در مهندسی پیشرفت کنید، را توسعه دهید.

پیشرفت های سریع در ارتباطات، فن آوری های سنسور، رباتیک و الکترونیک با سرعت بالا همراه با تکنولوژی های جدیدتر مانند یادگیری ماشین و چشم انداز کامپیوتری همچنان موجب انقلابی در جهان ما شده است.

برنامه ما به شما مهارت ها و تجربه های لازم را ارائه می دهد که شما را قادر می سازد جای خود را در دنیای سریع از مهندسی برق و الکترونیک به عنوان خالق نسل بعدی، دستگاه های هوشمند، متصل و سیستم های.

آیا تا کنون فکر کرده اید که چه چیزی در آینده در مورد تلفن های همراه و قرص ها خواهد بود؟ چگونه می توانیم از ماهواره ها برای زندگی بهتر استفاده کنیم؟ چگونه می توانیم با پیشرفت وسایل پزشکی به مردم کمک کنیم؟ خودروهای نسل بعدی و سیستم های حمل و نقل چه شبیه هستند؟ روبات ها چگونه می توانند کارها را بهتر انجام دهند؟ منابع انرژی پایدار امکان پذیر هستند؟ کجا می توانیم با اکتشاف فضا برویم؟ این ها بعضی از سوالاتی هستند که صنایع الکترونیک نیز از آنها خواسته اند، بنابراین شما تنها نیستید و در مسیر درست قرار می گیرید. دو سال اول دانش آموزان را با مهارت های مهندسی برق الكترونیكی و دانش آموزان در سال های پیشرفته تر ارائه می دهد، شما می توانید گزینه ها را در قسمت های تخصصی انتخاب كنید. هر جا که امکان دارد، ما کارهای عملی را برای کمک به توسعه مهارت های عملی و حل مسئله ای خود انجام می دهیم.

در سال چهارم شما یک پروژه فردی را انجام خواهید داد که یا به تحقیقات درون بخش مربوط می شود مانند نظارت وضعیت در سیستم های قدرت، چشم انداز کامپیوتر و یا بهبود شبکه های بی سیم نسل آینده، و یا به طور بالقوه مرتبط با فعالیت های مربوط به طراحی مربوط به صنعت مانند موتور سخت افزار و نرم افزار کنترل برای هدایت وسایل نقلیه هوشمند یا طرح های حسگر برای اینترنت نسل بعدی نسل بعدی. شما همچنین ممکن است ایده های خود را توسعه دهید و یک پروژه شخصی را انجام دهید.

نامزدهای با سطح بالاتری از تحصیلات می توانند مستقیما در 5 سال مدرک کارشناسی ارشد یا انتقال از BEng در هر مرحله از تحصیل قبل از فارغ التحصیلی ثبت نام کنند. مدرک تحصیلی شما به شما امکان می دهد تا جایزه مدرک کارشناسی ارشد را به دست بیاورید و بنابراین آمادگی حرفه ای برای کارفرمایان را نشان می دهید.

دانش آموزان در این برنامه تشویق می شوند تا از فرصت های یک ساله برای قرار دادن صنعتی و تبادل بین المللی با دانشگاه های شریک در بیش از 20 کشور استفاده کنند.

این برنامه توسط موسسه مهندسی و فناوری (IET)، یکی از بزرگترین موسسات مهندسی در جهان، تأیید شده است. اعتباربخشی IET یک معیار محترم بینالمللی است که به برنامههای با کیفیت بالا اعطا میشود که با الزامات لازم برای مهندسان حرفه ای مطابقت دارند.

شغل شما

فارغ التحصیلان می توانند برای استخدام در صنایع مانند سیستم های تلفن همراه، سرگرمی تعاملی، طراحی سیستم های رباتیک، پردازش تصویر، هوش مصنوعی، ارتباطات و شبکه، خودرو، هوا فضا، نفت و گاز، انرژی های تجدید پذیر، ابزار و سیستم های پزشکی، و همچنین وجود در تقاضا در نقش های خارج از مهندسی که در آن مهارت های حل مسئله و دانش گسترده ای از فن آوری بسیار ارزشمند است.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

این برنامه شامل دو سال اول از عناصر اصلی شامل اصول الکتریکی، الکترونیک آنالوگ و دیجیتال، ریاضیات، توسعه نرم افزار، اصول مکانیک، سیستم های برق و یک پروژه طراحی سالانه است. عناوین و محتویات ماژول ها در سال های بعد اغلب به عنوان برنامه درسی و تکنولوژی های جدید تغییر می کنند. در سال های پیشرفته، دانش آموزان می توانند از ماژول های اصلی با ماژول های اختیاری برای ایجاد مهارت های یادگیری یا شغلی خود استفاده کنند.

سال 3

هسته: سیستم های دیجیتالی و قابل برنامه ریزی، مطالعات مهندسی مجتمع، عملیات و مدیریت مهندسی. در سال های معمول 3 گزینه شامل سیگنال ها و طراحی سیستم های الکترونیکی، مهندسی ارتباطات، مدل سازی و تجزیه و تحلیل داده ها، مهندسی کامپیوتر، مهندسی کنترل، طراحی مهندسی و تجزیه و تحلیل و یا سیگنال و سیستم های الکترونیکی است.

سال 4

هسته: پروژه افتخار، پردازش سیگنال دیجیتال. سالانه 4 سال گارانتی شامل رباتیک هوشمند و مکاترونیک، طراحی دیجیتال و معماری کامپیوتر، ارتباطات بی سیم، طراحی سطح سیستم، طراحی و تجزیه و تحلیل مهندسی، طراحی کامپیوتری یا مهندسی کنترل

سال 5 (MEng)

هسته: پروژه تیم MEng. سالانه 5 ساله شامل ارتباطات دیجیتال، DSP زمان واقعی، برنامه های کاربردی سیستم های جاسازی شده، پردازش تصویر و چشم انداز ماشین، ارتباطات نوری، شبیه سازی شبکه های کامپیوتری، سیستم های ارتباطی بی سیم و موبایل، سیستم های کنترل، ارتباطات و شبکه های صنعتی و یا نظارت بر وضعیت است.

شرایط ورود

تمام الزامات ورودی ذکر شده در اینجا باید به عنوان راهنمایی مورد استفاده قرار گیرد و نشان دهنده حداقل مورد نیاز برای ورود در نظر گرفته شود. متقاضیانی که پیشنهاد مشروطی از یک مکان را ارائه می دهند، ممکن است خواسته شود که بیش از حد اعلام شده باشد.

سال 1

SQA بالاتر

BBCC در بالاتر به شامل ریاضی و یکی از فیزیک، مطالعات فن آوری یا علوم مهندسی است

یک مرحله

CCD شامل ریاضی و فیزیک به همراه GCSE انگلیسی در C / 4

ILC بالاتر است

H2 H2 H3 H5 شامل ریاضی و فیزیک، به علاوه انگلیسی در سطح عادی O2

دیپلم IB

24 امتیاز باید شامل ریاضی و فیزیک باشد

BTEC

سطح 3 دیپلم توسعه در مهندسی برق / الکترونیک در MMM

سال 2

BTEC

دیپلم سطح 3 در مهندسی برق / الکترونیک در DDM

سال 3

HND

HND Electronics / مهندسی برق و باید شامل ریاضی برای واحد های مهندسی بخش 1، 2 و 3 و یا مهندسی ریاضیات 1، 2، 3، 4 و 5 با B در واحدهای درجه بندی

زبان انگلیسی

دانش آموزانی که زبان اول انگلیسی نیستند، به طور معمول نیاز به داشتن معادل نمره آزمون آکادمی IELTS 6.0 با عنصر کمتر از 5.5 را دارند.

لطفا توجه داشته باشید: اگر از اکثریت زبان انگلیسی صحبت می کنید، ممکن است مجبور نباشید مدارک بیشتری درباره مهارت زبان انگلیسی خود را ارائه دهید.

اطلاعات اضافی

دیگر مدارک تحصیلی و حرفه ای

هر برنامه کاربردی به GCU به صورت جداگانه در نظر گرفته می شود. اگر دارای مدارک تحصیلی معمولی تحصیلی نیستید، اما می توانید تجربه کاری مرتبط و یا اعتبار از سازمان های شناخته شده حرفه ای را نشان دهید، ممکن است واجد شرایط برای ورود به این دوره از طریق شناخت دانشگاه از طرح پیش آموزش باشید.

Pathways بین المللی

اگر شما نیازهای زبان انگلیسی را برآورده نکنید، ممکن است واجد شرایط دریافت برنامه انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه باشید.

هزینه ها و بودجه

هزینه های تحصیلی که پرداخت می کنید، بیشتر با وضعیت هزینه تعیین می شود. وضعیت هزینه دانشجو چیست؟

هزینه تحصیل 2018/19

  • خانه: 1820 پوند
  • RUK: 9250 پوند
  • اتحادیه اروپا: 1820 پوند
  • بین المللی: £ 11،500

* مجموع هزینه های تحصیل برای دانش آموزان RUK که دوره ی سه یا چهار ساله را به پایان رسانده اند، به مبلغ 27،750 پوند محدود می شود. هزینه های خاص تحت تأیید دولت اسکاتلند قرار دارند و ممکن است یک بار تایید شوند.

اگر مطالعات خود را در سپتامبر 2018 یا ژانویه 2019 آغاز کنید، این هزینه های سالانه یا ماژول است که در طول مدت دوره خود اعمال می شود؛ با این حال، هزینه ها تغییر می کنند. برای اطلاعات کامل درباره نحوه تغییر هزینه ها، هزینه و سیاست بازپرداخت ما را مطالعه کنید.

هزینه های اضافی

علاوه بر هزینه های تحصیلی البته، در طول زمان خود در دانشگاه ممکن است هزینه های اضافی را متحمل شوید.

بورس تحصیلی

ما آموزش عالی با قیمت مناسب ارائه می دهیم؛ به عنوان دانشگاه خوش شانسی، ما متعهد به فراهم آوردن تحصیلات عالی برای دانش آموزان با استعداد هستیم که هزینه های تحصیلات ما را پایین می آورد و یک بورس تحصیلی سخاوتمندانه بیش از 2.5 میلیون پوند در سال فراهم می کند.

اگر در مورد کمک هزینه تحصیلی برای سال 2018/19 به سوالات یا سوالات پاسخ دهید، لطفا با تیم سوالات دانشجویی تماس بگیرید.

دانش آموزان بین المللی شروع می شوند

برای دانشجویان بین المللی جدید، رویدادهای گرایش در 14 سپتامبر 2018 آغاز می شود . این زمان اضافی به طور خاص طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان بین المللی جدید در حل و فصل در انگلستان و GCU قبل از شروع القاء و آموزش دانش آموزان عمومی است.

در طول این دوره از فعالیت های سرگرم کننده و آموزنده، شامل تورهای پردیس و شهر و همچنین مراسم خوشامد گویی که می توانید با سایر دانشجویان بین المللی دیدار کنید، برگزار می شود.

قرار دادن و تبادل بین المللی

برای تکمیل و گسترش جنبه های فنی دوره، فرصت های لازم برای قرار دادن صنعتی سالانه و برنامه های تبادل بین المللی وجود دارد.

اعتباربخشی

مدرک مهندسی برق و الکترونیک در GCU توسط موسسه مهندسی و فناوری (IET)

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 28 برنامه دیگر ارائه شده توسط Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment »

آخرین به روز رسانی July 31, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
2 - 4 
تمام وقت
Price
1,820 GBP
خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا؛ دانش آموزان RUK £ 9250؛ دانشجویان بین المللی 11،500 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ