تهدید جرایم اینترنتی. در GCU به آخرین تکنولوژی شبکه و امنیت از طریق تکنولوژی آزمایشگاه Netlabs دسترسی خواهید داشت. این مدرک توسط موسسه حقوقی IT (BCS) و موسسه مهندسی و فناوری (IET) تأیید شده است.

مهارت ها و تجربه ای که در اینجا به دست آورید، به شما امکان می دهد که حرفه ای به عنوان یک شبکه گواهینامه سیسکو تبدیل شوید و به رهبران بخش های فناوری اطلاعات، فن آوری و سیستم ها بپیوندید.

مهندسی سیستم های شبکه در GCU را انتخاب کنید اگر:

  • شما می خواهید وارد دنیای فناوری اطلاعات و شبکه مهندسی در سطح تحصیلات تکمیلی شوید
  • شما می خواهید آخرین در امنیت شبکه، امنیت سایبری، تلفن همراه و شبکه های بی سیم را یاد بگیرند
  • شما می خواهید گزینه کار و یا تحصیل در خارج از کشور در طول مطالعات خود را
  • شما میخواهید به تحصیل در رشته کارشناسی ارشد بروید، امتحانات CISCO را امتحان کنید یا حرفه ای مجوز بگیرید

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

GCU مجموعه ای از برنامه هایی را توسعه داده است که دانشجویان را در زمینه سیستم های مهندسی امنیت و دفاع از فضای مجازی از حملات پیچیده مخرب قرار می دهد. ما بهترین آزمایشگاه های شبکه در اسکاتلند را داریم و این موضوع را به استانداردهای حرفه ای شبکه CISCO آموزش می دهیم.

مهندسی سیستم های شبکه BEng (Hons) بر اساس تخصص GCU در زمینه سیستم های شبکه می باشد. این دانش آموزان را با دانش عمیقی از زیرساخت های IT مورد نیاز برای اجرای سرمایه گذاری بزرگ و گسترش شبکه گسترده می کند. این تمرکز بر مشخصات، طراحی، استقرار و عیب یابی توپولوژی های پیچیده شبکه است.

سال 3

روشهای کمی و رمزنگاری، مسیریابی پیشرفته، مدیریت پروژه فناوری اطلاعات 1، سوئیچ پیشرفته، پروژه طراحی مجتمع 3، مهارت های تحقیقاتی و مسائل حرفه ای.

سال 4

مدیریت فناوری اطلاعات 2، امنیت اینترنت، شبیه سازی شبکه، شبکه های تعریف شده با نرم افزار، پروژه های افتخار.

شرایط ورود

تمام الزامات ورودی ذکر شده در اینجا باید به عنوان راهنمایی مورد استفاده قرار گیرد و نشان دهنده حداقل مورد نیاز برای ورود در نظر گرفته شود. متقاضیانی که پیشنهاد مشروطی از یک مکان را ارائه می دهند، ممکن است خواسته شود که بیش از حد اعلام شده باشد.

سال 3

HND

مدارک تحصیلی HND یا غیر طبقه بندی شده مناسب می تواند برای ورود پیشرفته به سال 3 بر اساس محتوا و عملکرد قبل از یادگیری در نظر گرفته شود.

زبان انگلیسی

لطفا توجه داشته باشید: اگر از اکثریت زبان انگلیسی صحبت می کنید، ممکن است مجبور نباشید مدارک بیشتری درباره مهارت زبان انگلیسی خود را ارائه دهید.

اطلاعات اضافی

دیگر مدارک تحصیلی و حرفه ای

هر برنامه کاربردی به GCU به صورت جداگانه در نظر گرفته می شود. اگر دارای مدارک تحصیلی معمولی تحصیلی نیستید، اما می توانید تجربه کاری مرتبط و یا اعتبار از سازمان های شناخته شده حرفه ای را نشان دهید، ممکن است واجد شرایط برای ورود به این دوره از طریق شناخت دانشگاه از طرح پیش آموزش باشید.

Pathways بین المللی

اگر شما نیازهای زبان انگلیسی را برآورده نکنید، ممکن است واجد شرایط دریافت برنامه انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه باشید.

هزینه ها و بودجه

هزینه های تحصیلی که پرداخت می کنید، بیشتر با وضعیت هزینه تعیین می شود. وضعیت هزینه دانشجو چیست؟

هزینه تحصیل 2018/19

  • خانه: 1820 پوند
  • RUK: 9250 پوند
  • اتحادیه اروپا: 1820 پوند
  • بین المللی: £ 11،500

* مجموع هزینه های تحصیل برای دانش آموزان RUK که دوره ی سه یا چهار ساله را به پایان رسانده اند، به مبلغ 27،750 پوند محدود می شود. هزینه های خاص تحت تأیید دولت اسکاتلند قرار دارند و ممکن است یک بار تایید شوند.

اگر مطالعات خود را در سپتامبر 2018 یا ژانویه 2019 آغاز کنید، این هزینه های سالانه یا ماژول است که در طول مدت دوره خود اعمال می شود؛ با این حال، هزینه ها تغییر می کنند. برای اطلاعات کامل درباره نحوه تغییر هزینه ها، هزینه و سیاست بازپرداخت ما را مطالعه کنید.

هزینه های اضافی

علاوه بر هزینه های تحصیلی البته، در طول زمان خود در دانشگاه ممکن است هزینه های اضافی را متحمل شوید.

بورس تحصیلی

ما آموزش عالی با قیمت مناسب ارائه می دهیم؛ به عنوان دانشگاه خوش شانسی، ما متعهد به فراهم آوردن تحصیلات عالی برای دانش آموزان با استعداد هستیم که هزینه های تحصیلات ما را پایین می آورد و یک بورس تحصیلی سخاوتمندانه بیش از 2.5 میلیون پوند در سال فراهم می کند.

اگر در مورد کمک هزینه تحصیلی برای سال 2018/19 به سوالات یا سوالات پاسخ دهید، لطفا با تیم سوالات دانشجویی تماس بگیرید.

دانش آموزان بین المللی شروع می شوند

برای دانشجویان بین المللی جدید، رویدادهای گرایش در 14 سپتامبر 2018 آغاز می شود . این زمان اضافی به طور خاص طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان بین المللی جدید در حل و فصل در انگلستان و GCU قبل از شروع القاء و آموزش دانش آموزان عمومی است.

در طول این دوره از فعالیت های سرگرم کننده و آموزنده، شامل تورهای پردیس و شهر و همچنین مراسم خوشامد گویی که می توانید با سایر دانشجویان بین المللی دیدار کنید، برگزار می شود.

قرار دادن کار صنعتی

پس از اتمام سال 3، می توان یک سالن کار اجباری یک ساله را انتخاب کرد.

امکانات آزمایشگاهی

ما دارای آزمایشگاههای صنعتی کامل استاندارد CISCO که در آن شبکه ها می توانند برای آسیب پذیری ها مورد تجزیه و تحلیل و بررسی قرار گیرند. این اجازه می دهد تا دانش آموزان برنامه ریزی، طراحی، پیاده سازی، ایمن و عیب یابی شبکه های پیچیده کلاس سازمانی داشته باشند. این آزمایشگاه ها بزرگترین در اسکاتلند است که توسط بیش از 200 دستگاه پشتیبانی می شود. سرمایه گذاری های غیرقانونی در پلت فرم یادگیری مجازی ما، دانش آموزان را قادر می سازد تا آموزش خود را از محوطه دانشگاه ادامه دهند. سیستم نوآورانه Netlab ما که از هر دو شبکه و دیجیتال امنیت دیجیتال پشتیبانی می کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 28 برنامه دیگر ارائه شده توسط Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment »

آخرین به روز رسانی July 31, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
1,820 GBP
خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا؛ دانش آموزان RUK £ 9250؛ دانشجویان بین المللی 11،500 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ