همه چیز که حرکت می کند

مهندسان مکانیک تقریبا در هر بخش که می توانید فکر کنید - انرژی، حمل و نقل، هواپیمایی، رباتیک، داروسازی و صنایع موتور و یا دریایی کار می کنند. هر کجا که بخواهید بروید، یک مدرک مهندسی مکانیک می تواند به شما کمک کند. دوره ما عملی است، با فعالیت های آزمایشگاهی قابل توجه و کارگاه آموزشی. و پروژه فردی سال آخر شما یک پروژه طراحی-make-test خواهد بود که شغل ها و چالش های مهندسان مکانیکی را شبیه سازی می کند.

ما فرصتی برای همه دانشجویان کارشناسی ارشد / اتحادیه اروپا برای ارائه دوره کار، کارآموزی یا تجربه کاری در هنگام مطالعه یک دوره تمام وقت از سپتامبر 2019 ارائه می دهیم.


چرا مهندسی مکانیک را در LSBU مطالعه کنید؟

اعتبار نامه ها

اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت

ماژول ها

به عنوان یک برنامه درجه BEng، این دوره درک عمیق از حقایق، مفاهیم، ​​نظریه ها و اصول مهندسی مکانیک و علم و ریاضیات آن را درک می کند.

ما در دست، عملی و کاربردی هستیم. به همین دلیل است که شما می توانید پروژه های طراحی طراحی را در تمام درجه خود، نه تنها در پایان!

آماده به کار مهندسی مدرن است

در حقیقت، بیشتر مهندسان خود را در کنار هم در تیم پروژه های چند جانبه کار می کنند. یکی از بزرگترین دارایی های حرفه ای که می توانید داشته باشید این است که توانایی عملکرد خوبی در این تیم ایجاد شود. به همین دلیل برخی از ماژول های ما در همه دوره های مهندسی ما به اشتراک گذاشته شده اند. این ماژول ها به شما کمک می کند تا اولویت های تجاری را که عملیات مهندسی را شکل می دهند، درک کنید - و سخنرانان مهمان از شرکت های مشهور مشهور مانند Rolls-Royce در مورد آنها سخنرانی کرده اند.

روش های ارزشیابی برای دوره در مجموع: 42٪ دوره کار.

سال 1

 • ریاضیات و مدل سازی مهندسی
 • مقدمه ای بر مهندسی مکانیک
 • Thermofluids و دینامیک
 • مقدمه ای بر مهندسی برق
 • طراحی و تمرین
 • مهندسی کامپیوتر

سال 2

 • ریاضیات پیشرفته مهندسی و مدل سازی
 • طراحی مهندسی
 • مکانیک جامد و FEA
 • دینامیک و کنترل
 • Thermofluids و انرژی پایدار
 • درایوهای ماشین و مکاترونیک

سال 3

 • سال اجاره اختیاری

سال 4

 • سیستم های تولید و فن آوری مواد
 • مدل سازی دینامیک و سیستم
 • نوآوری و سازمانی
 • حرارتی و توربو ماشین آلات
 • پروژه فردی

قابلیت کارکرد

به عنوان یک مهندس، می توانید یک حل مشکل، یک متخصص فنی، یک مدیر، انواع پروژه هایی که در آن کار می کنید، جالب و متنوع هستند و همیشه چیزی جدید برای ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن به شما وجود خواهد داشت.

با چنین لیست متنوعی از چشم اندازهای حرفه ای، می توانید مطمئن باشید که زندگی به عنوان یک مهندس مکانیکی هرگز خسته کننده نخواهد بود. انواع پروژه های مربوط به بخش هایی که انتخاب می کنید به کار بستگی دارد. شما می توانید خودتان را برای طراحی یک قلب مکانیکی برای افزایش عمر انسان بکشید یا از فرآیند تولید پالایشگاه نفت بهبود بخواهید. این واقعا متفاوت است.

این دوره اولین گام برای تبدیل شدن به یک مهندس مجرب است.

فارغ التحصیلان ما با شرکت های رده جهانی، از جمله Rolls-Royce، KBR، و EDF با نقش در تحقیق و توسعه، طراحی، ساخت، آزمایش و نصب، کار می کنند.

خدمات کارفرما

ما سال تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی دانشگاه - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018 هستیم.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

 • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
 • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.

آموزش دادن و یادگیری

سخنرانان شما در زمینه های خود منجر به تمرین می شوند، بنابراین همه چیز ما مربوط به صنعت است. شما از طریق سخنرانی ها، سمینارها، آموزش ها و کارهای عملی یاد خواهید گرفت. با در نظر گرفتن هر دو پروژه گروهی و فردی، کار خود را از طریق ترکیبی از دوره های کارشناسی و امتحانات، با کار پروژه و کار آزمایشگاهی به جای جایزه نهایی خود، ارزیابی می کنیم.

ما همچنین مهارت های زندگی ارتباطات موثر، حل مسئله، برنامه ریزی پروژه و کار تیمی را که شما را از هم جدا می کنند، به شما آموزش می دهد و بهترین شانس برای گرفتن کار شما را پس از فارغ التحصیلی به شما می دهد.

دانش کاربردی چیزی است که شمارش دارد

مقدار یادگیری مبتنی بر پروژه که شما در سطح مهندسی انجام می دهید، از دانشگاه تا دانشگاه متفاوت است. در LSBU ما پروژه های طراحی طراحی را در سرتاسر دوره های آموزشی ارائه می کنیم، نه تمرکز آنها در سال گذشته. این به این معنی است که شما در ابتدای کار حرفه ای دانشگاه خود با اصول تئوری برای حل مشکلات مهندسی در دنیای واقعی سازگاری خواهید داشت.

این تجربه تحویل نوآوری باعث جذابیت کارفرمایان می شود. نوآوری در قلب یک مهندس است که روز به روز کار می کند. مهندسان به دنبال راه های عملی برای ساختن چیزها بهتر، کارآمد، ارزان تر، ایمن تر، قوی تر، انعطاف پذیر تر، سریع تر، یکپارچه و موثرتر هستند. دوره های مهندسی ما به شما در مورد چگونگی توسعه این مهارت ها و ویژگی های حیاتی کمک خواهد کرد.

آموزش شخصی

به عنوان یک دانشجوی مهندسی، در طول سه هفته اول شما در LSBU یک معلم نامیده می شود. نقش معلم شما، تماس اولیه شما برای حمایت آموزشی و حرفه ای است.

معلم شما از شما حمایت می کند تا بهترین وقت خود را در LSBU به دست بیاورد، مشاوره و نشانه های دیگر منابع پشتیبانی در دانشگاه را ارائه می دهد.

آنها باید اولین فردی در دانشگاه باشند که شما با آن صحبت می کنید اگر مشکلی دارید که بر کار شما تأثیر می گذارد. این می تواند علمی، مالی، بهداشتی و یا نوع دیگری از مشکل باشد.

شما حداقل دو بار در ترم به ملاقات های خود با معلم شخصی خود مراجعه می کنید. برخی از جلسات یک به یک خواهد بود و دیگران در گروه های کوچک قرار خواهند گرفت. شما می توانید با پشتیبانی خود از طریق ایمیل یا به صورت شخصی با معلم خود تماس بگیرید.

شرایط ورود

ورودی 2018

 • سطح BBB یا ؛
 • دیپلم ملی BTEC یا DDM ؛
 • دسترسی به مدارک تحصیلی با 24 تمایز و 21 مورد از جمله 3 تفاوت در ریاضی و 9 رشته در فیزیک ؛
 • معادل سطح 3 معدل به ارزش 122 امتیاز UCAS
 • مدارک سطح 3 باید شامل ریاضی یا علوم فیزیکی باشد
 • متقاضیان باید 5 GCSEs AC شامل ریاضی و انگلیسی یا معادل آن (GCSEs اصلاح شده درجه 4 یا بالاتر) داشته باشند.

ما از مدارک تحصیلی از سراسر جهان می خواهیم. مدارک تحصیلی انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی: نمره آیلتس 6.0 یا مهارت کمبریج یا درجه پیشرفته C.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 40 برنامه دیگر ارائه شده توسط London South Bank University »

آخرین به روز رسانی February 24, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 23, 2019
Duration
3 - 4 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,250 GBP
سال 1 هزینه تمام وقت UK / EU هزینه: 9250 پوند؛ هزینه بین المللی: 13125 پوند. سال 1 هزینه نهایی UK / EU: 6935 پوند؛ هزینه بین المللی: 9843.75 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 23, 2019
End Date
ژانویه 24, 2022
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 23, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژانویه 24, 2022