BEng (Hons) در مهندسی مکانیک

University of Dundee

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BEng (Hons) در مهندسی مکانیک

University of Dundee

مهندسی مکانیک مدرن نیاز به افرادی دارد که بتوانند طیف گسترده ای از مهارت های فنی، علمی، خلاق و مدیریتی را برای دستیابی به اهداف در بخش هایی از اکتشافات فضایی تا مدیریت انرژی تا نوآوری جراحی ترکیب کنند.

در University of Dundee ، ما خود را متعهد به استفاده از روش مدرن مبتنی بر سیستم برای توسعه مهارت های مهندسی مکانیک دانش آموزان ما است. ما به شدت در زمینه های جدید مهندسی از جمله نمونه سازی سریع، انرژی های تجدید پذیر و تکنولوژی کنترل جاسازی شده سرمایه گذاری کرده ایم.

شما مکاترونیک (ادغام الکترونیک و کنترل کامپیوتر با مهندسی مکانیک) را مطالعه خواهید کرد، و شما را با طیف گسترده ای از مهارت ها برای توسعه محصولات مدرن و با کارایی بالا به شما ارائه می دهد.

یک مدرک BEng (Hons) در مهندسی مکانیک ، مانند پزشکی و یا قانون، به عنوان یک حرفه حرفه ای محسوب می شود. این بدان معنی است که یک بدن خارجی، در این مورد، موسسه مهندسان مکانیک (IMechE) به طور مرتب کیفیت و ساختار دوره های ما را بررسی می کند. فارغ التحصیلان ما در نهایت می توانند مهندسین مجرب شوند.

چالش های واقعی در جهان

هر ساله، University of Dundee DRIVE تیم طراحی، ساخت، بازار و نژاد یک صندلی، موتور مسابقه موتور عقب به عنوان بخشی از مسابقات دانشجویی فرمول جهانی iMechE در سیلورستون است.

ما معتقدیم که دانش آموزان در محیط آموزشی تدریجی کاربردی بهتر می آموزند. شما این فرصت را دارید که در بسیاری از پروژه های رهبری عملی و صنعتی شرکت کنید.

به عنوان مثال، هر سال عضو هیئت مدیره مشاوره صنعتی مهندسی مکانیک دانش آموزان را با یک مشکل صنعتی دنیای واقعی حل می کند و با استفاده از دانش حاصل از این دوره، حل می شود. دانش آموزان راه حل خود را برای شرکت در یک محیط "Dragons Den" ارائه خواهند داد.

حقایق کلیدی

  • 3 امتیاز در اسکاتلند برای رضایت از دوره و تدریس (راهنمای دانشگاه گاردین 2018)
  • 10 نفر در انگلستان برای رضایت دانشجویی (Survey of Students National 2014)
  • Top Research در اسکاتلند و سوم در انگلستان (REF 2014)

شرایط ورود

دوره های شروع 2018

الزامات زبان انگلیسی

برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا

آیلتس به طور کلی

5.5

شغل

ایجاد روش هایی برای تولید انرژی کافی جدید برای پاسخگویی به خواسته های جهان، به خوبی در قرن بیست و یکم، یک چالش بزرگ برای مهندسان مکانیک است. با توجه به افزایش جمعیت ها، خواسته های جدید و گسترده ای را در مورد منابع موجود و مسائل مربوط به آب و هوا که بر پایه انرژی سنتی بر پایه فسیل تأثیر می گذارند، تقاضای تفکر جدید در این زمینه هرگز بیشتر نشده است.

شما به عنوان یک مهندس مکانیک می توانید خود را در پروژه هایی برای بهبود کارایی سیستم های انرژی سنتی کار کنید. افزایش بهره وری از انرژی تولید شده توسط نفت یا گاز در حالی که در همان زمان کار به سمت نسل تولید نزدیک به صفر است. به جای آن، نیاز به انرژی های دراز مدت، تمیز و قابل تجدید انرژی به سرعت در حال افزایش است. باد، موج، خورشید، جزر و مدی، زمین گرمایی و گیاهی به مهندسان با استعداد نیاز دارند تا آنها را به مرحله ای برساند که بتوانند به طور جدی با روش های سنتی رقابت کنند.

مهندسی مکانیک BEng (Hons) ما دارای مجوز (Hons) مهندسی مکانیک و BEng (Hons) مهندسی مکانیک با مقادیر تجدید پذیر هستند که پایه ایده آل برای این حرفه هستند و تعداد زیادی از مهندسی، تکنولوژی و مهارت های انتقال قابل ملاحظه ای را برای تقویت حرفه ای در انرژی ضروری می دانند.

تقاضا برای فارغ التحصیلان در این زمینه بسیار با بسیاری از شرکت های انرژی چند ملیتی، از جمله؛ BP، Shell و Exxon، استخدام تعداد قابل توجهی از مهندسان جدید سالانه برای کار در هر دو تکنولوژی انرژی سنتی و در حال ظهور.

فارغ التحصیلان می توانند انتظارات خوب و طرح های آموزشی در خانه را داشته باشند که منجر به وضعیت تحصیلی (CEng) می شود، در حالی که ماهیت چند ملیتی کسب و کار انرژی به این معنی است که مسافرت در خارج از کشور، پاداش عمده ای برای بسیاری از شروع های جدید است. چالش ها، فرصت ها و پاداش های مهندسین انرژی در این قرن تقریبا بی نظیر است.

تعدادی از فارغ التحصیلان ما در حال تحصیل در رشته مهندسی بیومدیکال MSc، Imaging پزشکی MSc یا طراحی مدرک کارشناسی ارشد فناوری های پزشکی در داندی هستند، در حالی که دیگران تصمیم می گیرند تا مطالعات خود را در سطح دکترا ادامه دهند و در زمینه هیجان انگیز مهندسی زیست پزشکی و بیوتکنولوژی تحقیق کنند قدرت بخش

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی March 23, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
1,820 GBP
در سال تحصیلی، دانشجویان اسکاتلند و اتحادیه اروپا. سایر دانشجویان بریتانیا £ 9،250 در هر سال، حداکثر 3 سال، حتی اگر شما در حال تحصیل در مقطع چهار ساله هستید. دانش آموزان خارج از کشور (غیر اتحادیه اروپا) 19،950 پوند در سال تحصیلی.
Locations
بریتانیا - Dundee, Scotland
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بریتانیا - Dundee, Scotland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات