توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه کارشناسی هنرهای زیبا در آکادمی هنر مالمو آماده آمادگی برای حرفه ای بین المللی است. ما کار هنری خود را به عنوان نقطه شروع در آموزش موضوعات نظر سنجی و عملی انجام می دهیم.

برنامه سه ساله کارشناسی شامل کار فردی در استودیوی خود، آموزش فردی از استادان و دیگر کارکنان آموزشگاهی و دوره های زمان بندی شده در حوزه های اصلی تکنیک هنری، ایجاد هنری و نظریه هنر است. استادان فعال بین المللی ما در طیف وسیعی از زمینه های هنری کار می کنند. این به تعاملات مهمی در آکادمی هنر مالمو منجر می شود و همچنین فرصتی برای انتخاب دوره هایی دارد که منافع هنری شما را نشان می دهد.

این برنامه با مجموعه ای از دوره های پایه اجباری آغاز می شود که عمدتا با تکنیک های هنری مختلف و توسعه نقش هنرمند بیش از 200 سال است. پس از این، دانش آموزان را از طیف گسترده ای از دوره ها در نظریه، تکنیک و ایجاد هنری را انتخاب کنید. دوره ها در اولین هفته هر ترم ارائه می شوند. دوره های ارائه شده از سال به سال متفاوت است و بسته به منافع دانشجویان و فعالیت های هنری فعلی پرسنل آموزشی است.

دانش آموزانی که با موفقیت 180 واحد اعتبار خود را از طریق کارگاه استودیوی خود و تکمیل دوره ها دریافت می کنند، لیسانس هنرهای زیبا را دریافت می کنند. دانش آموزان نیز باید در یک نمایشگاه گروهی در گالری آثار هنری مالمو شرکت کنند و متن کوتاهتری را بر اساس موقعیت هنری خود نوشته اند. اساتید در آکادمی هنر Malmö به عنوان امتحان کنندگان برای دانشجویان کارشناسی کار می کنند و یک بازرس خارجی همیشه برای ارزیابی شرکت می کند.

مدرک کارشناسی ارشد هنرهای زیبا از آکادمی هنر Malmö شما را به درخواست دو ساله برنامه کارشناسی ارشد هنرهای زیبا که ما ارائه می دهیم یا برای برنامه های استاد در موسسات دیگر تقاضا می کنیم.

ماژول های برنامه

سال اول ترم پاییز: دوره های مقدماتی در نظریه هنر، نوشتن درباره کار هنری خود، ویرایش ویدئو، تکنیک های عکاسی و مجسمه سازی.

سال اول ، پاییز بهار: دانش آموزان از تعدادی دوره های انتخابی در موضوعاتی مانند تکنیک های هنری، تفسیر هنری، تاریخ هنر، نظریه هنر و زمینه های مرتبط انتخاب می کنند. تمام کار هنری تحت نظارت با استفاده از گفتگو با معلمان / معلمان ارائه شده توسط مدرسه است.

دوره دوم و سوم، ترم پاییز: دانش آموزان آزادانه از میان تعدادی از دوره های انتخابی در موضوعاتی چون تکنیک های هنری، تفسیر هنری، تاریخ هنر، تاریخ فیلم، نظریه هنر و زمینه های مرتبط انتخاب می کنند. تعدادی از دوره های مجموعه نیز به منظور آماده سازی برای پروژه درجه ارائه شده است.

سال سوم: ترم بهار به یک پروژه درجه (30 اعتبار) اختصاص داده شده است، که در یک نمایشگاه گروهی ارائه شده است. بخشی از این پروژه، یک متن نوشتاری است که در آن دانشجویان از کار هنری خود در رابطه با درک زمینه هنری که در آن کار می کنند (با تأکید بر دومی) به حساب می آید. در طول بهار، بحث های منظم با معلمان و مربیان دعوت شده در مورد آنچه که به معنی شرکت در یک نمایشگاه گروهی است، چه نوع زمینه ای ایجاد می شود، چه نوع انتخابی و نقش هنرمند فردی وجود دارد. این کار در یک سری از سمینارهای دو روزه انجام می شود که هر هفته دیگر برگزار می شود. در طول ترم بهار، دانش آموزان به یک معلم داخلی در آکادمی و یک معلم خارجی دسترسی دارند. استادان در آکادمی هنر مالمو، با مشورت با یک متخصص خارج، به عنوان امتحان مدرک کارشناسی کار می کنند.

چشم انداز شغلی

پس از اتمام برنامه، دانش آموزان دانش و مهارت های عملی و نظری مورد نیاز برای کار مستقل را در طیف وسیعی از نقش های حرفه ای به دست آورد. علاوه بر این، دانشجویان دانش بنیادی در مورد کارآفرینی را برای کار حرفه ای در یک صحنه در حال تغییر فرهنگی و مهارت هایی که مستقیما مطالعات بیشتری را در هنرهای زیبا دنبال می کنند، بدست آوردند.

درباره این برنامه در وب سایت آکادمی هنر مالمو بیشتر بدانید: http://www.khm.lu.se/en/studies/programme/bachelor-of-fine-art-180- credits

درباره آکادمی هنر مالمو

آکادمی هنر مالمو ارائه می دهد آموزش مدرن در هنر زیبا: آموزش و پرورش در آکادمی به اشکال جداگانه از بیان هنری تقسیم نشده و آکادمی تبادل پر جنب و جوش با جامعه هنری بین المللی، با بسیاری از بازدید از هنرمندان بین المللی و سخنرانان مهمان. آکادمی دوره های متنوعی را در تئوری، تکنیک و تفسیر هنر ارائه می دهد و شما را قادر می سازد تا در انواع مختلف پروژه های بین رشته ای شرکت کنید.

آکادمی هنر مالمو به تازگی به محل جدیدی که کارگاه های مجهز برای چوب، فلز، گچ، پلاستیک، خاک رس، بتن و رسانه های مبتنی بر لنز دارد، نقل مکان کرد. فیلم، عکاسی دیجیتال و آنالوگ، پردازش تصویر دیجیتال، چاپ 3D و انیمیشن. این محلها شامل استودیوهای بزرگ پروژه و همچنین استودیوهای خصوصی برای دانش آموزان، کتابخانه و اتاق های سخنرانی و مطالعه می باشند.

اطلاعات بیشتر در مورد آکادمی هنر مالمو در www.khm.lu.se/en/

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی February 9, 2019
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date