برنامه BFA در هنر فلزی

کارگاه فلزی 1200 متر مربع در یک محیط علمی منحصر به فرد در Dals Långed واقع در 170 کیلومتری شمال گوتنبرگ واقع شده است که در آن هر دو در هیئت مدیره نقاشی و کارگاه کار می کنند. این محیط ارائه می دهد شرایط عالی برای یک هنرمند چند منظوره، سه بعدی، تجربی. شما تکنیک های تولیدی مانند جوشکاری، ساخت، جوشکاری و ورق فلز را یاد می گیرید.

اندازه کارگاه، تجهیزات و دسترسی آن به شما امکان می دهد تا در تمامی فرمت ها کار کنید، اغلب پروژه های واقعی که با مشتریان و نمایشگاه ها کار می کنند. در طول تحصیلاتتان، شما همچنین می توانید فرصت کار خود را در تنظیمات عمومی مختلف نشان دهید.

به عنوان یک دانش آموز، شما هنرهای معاصر فلزی و صنایع دستی را در زمینه های مختلف کشف خواهید کرد و می توانید عمیق تر به بیان هنری و هنری خود بپردازید.

117961_117956_HDK_FotografNatalieGreppi.jpg

درباره برنامه

این برنامه سه ساله شامل دوره های تخصصی هنر، فضای عمومی و گالری، تفسیر بصری، ارتباطات، تئوری و تاریخ است. شما در پروژه های هنری، مواد، صنایع دستی و سایت کار خواهید کرد. الهام و تئوری شما از طریق سفرهای زمینی، بازدید از هنرمندان، کارگاه ها و آموزش ها تغذیه می شود. به عنوان یک دانش آموز، شما تشویق می شود که در مبادلات ملی، بین المللی، مسابقات و نمایشگاه هایی که مبتنی بر شبکه های آینده هستند، شرکت کنید.

دوره های تفسیر بصری، ارتباطات، نظریه و تاریخ، همراه با دانش آموزان در سایر برنامه های آموزشی هنرهای زیبا در Steneby برگزار می شود.

این برنامه بخشی از محیط بین المللی در Steneby است. زبان آموزش انگلیسی است. ممکن است سوئدی گاهی برای دانشجویان سوئدی استفاده شود.

محتوا

سال اول، اساسا بر دانش پیشرفته در فن آوری، مواد و عبارات تمرکز دارد. شما در مورد خواص مختلف فلزات، مانند فولاد، آلومینیوم و برنز یاد خواهید گرفت. شما همچنین می توانید وقت خود را برای ایجاد و تقویت زبان هنری خود و بررسی اینکه چگونه ایده هنری خود را با شرایط اجتماعی در ارتباط برقرار کنید.

سال دوم بر آگاهی نسبت به رابطه بین هنرمند و جهان اطراف تأکید دارد. شما در بحث های در حال گذار در هنر، صنایع دستی و صحنه های طراحی شرکت خواهید کرد و فرصتی برای پیوستن به یک برنامه مبادله با سایر دانشگاه ها از طریق شبکه بین المللی ما خواهید داشت.

سال سوم، دانش آموزان با مشورت با ناظر، فرصت بیشتری برای پروژه های تکمیلی آماده می کند. تمرکز بر توسعه شخصیت هنری شخصی شما در هنر فلزی است. در پایان ترم بهار، شما نتیجه پروژه امتحان ده هفته خود را به یک مخاطب عمومی ارائه خواهید کرد.

مناطق کار / ادامه تحصیل

این برنامه شما را آماده کار در کمیسیون برای مشتریان خصوصی و عمومی، نمایشگاه ها و تلاش های هنری خود می کند. این برنامه همچنین شما را برای مطالعات سطح عالی آماده می کند.

درجه

لیسانس هنرهای زیبای هنر و صنایع دستی با تخصص در هنر فلزی

الزامات ورود و کاربرد

مقررات ورودی:

الزامات عمومی ورودی

انتخاب:

انتخاب براساس ارزیابی نمونه های کاری ارائه شده و مصاحبه شخصی است.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
آخرین به روز رسانی سپتامبر 15, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
تمام وقت
Price
816,846 SEK
هزینه کامل برنامه هزینه درخواست: 900 کرون هزینه اعمال و هزینه تحصیل برای شهروندان اتحادیه اروپا / مجارستان و دانشجویان مبادله نمی شود.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020