BM در موسیقی، ارکستر سمفونیک ابزار

Lund University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BM در موسیقی، ارکستر سمفونیک ابزار

Lund University

مروری بر برنامه

برنامه کارشناسی در موسیقی، ابزار ارکستر سمفونیک، هدف آموزش موسیقیدانان است که توانایی بالایی در توانایی هنری و حرفه ای دارند. پس از اتمام این برنامه، دانش آموزان دانش و مهارت کافی برای قادر بودن به راحتی با اشکال مختلف حرفه ی موسیقی مواجه خواهند شد: به عنوان یک سولیست، عضو گروه سازمانی و / یا پروژه های مستقل. دانش آموز همچنین مهارت هایی را برای مطالعات مستمر و عمیق که به میزان زیادی مستقل است، توسعه داده است. علاوه بر این، پس از اتمام برنامه، دانش آموزان مهارت های پایه ای کارآفرینی را به دست می آورند که باعث افزایش تطبیق حرفه ای وی در زندگی در حال تغییر فرهنگی می شود. پذیرش در دستگاه های زیر امکان پذیر است: فلوت ، بوئ ، کلارینت ، باسون ، شاخ فرانسوی ، ترومپت ، ترومبون ، توب ، ویولن ، ویولا ، ویولن ، باب ، کمان و هارپ .

درباره این برنامه بیشتر در مورد www.lunduniversity.lu.se/bachelor-music بیشتر بدانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی October 8, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
سوئد - Malmö, Skåne County
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
سوئد - Malmö, Skåne County
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات