توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه کارشناسی موسیقی، ارکستر سمفونیک Instrument با هدف آموزش موزیکال هایی که دارای سطح بالایی از توانایی های هنری و حرفه ای هستند. پس از اتمام برنامه، دانش آموزان دانش و مهارت کافی برای توانایی کار با اشکال مختلف حرفه ای موسیقی را خواهند داشت: به عنوان یک سولیست، عضو یک گروه مستقل و یا پروژه های مستقل. دانش آموز نیز مهارت هایی را برای مطالعات مستمر و عمیق که به میزان زیادی مستقل هستند، توسعه داده است. علاوه بر این، پس از اتمام برنامه، دانش آموز مهارت های پایه ای کارآفرینی را به دست خواهد آورد که تطبیق حرفه ای آن را در زندگی روزمره فرهنگی افزایش می دهد. پذیرش بر روی دستگاه های زیر امکان پذیر است: فلوت ، بوئ ، کلارینت ، فاوی ، شاخ فرانسوی ، ترومپت ، ترومبون ، توب ، ویولن ، ویولا ، ویولن ، ویسکانس ، کوسه و هارپ .

درباره این برنامه بیشتر در مورد www.lunduniversity.lu.se/bachelor-music بیشتر بدانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی February 9, 2019
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date