مهندسی مکانیک ارائه مدرک در پاییز 2007 شد. در هنگام طراحی این برنامه درجه دانشکده ما می خواستیم به اطمینان حاصل شود که ما یک درجه مهندسی مکانیک که در آغوش ماموریت Embry- ریدل و تخصص به رسمیت شناخته شده در صنعت هوافضا ایجاد شده است. سیستم عامل های هوا و فضا، چه جو یا فضای مبتنی بر، نیاز به مهارت های از یک تیم از مهندسین که شامل هوا و فضا، برق، کامپیوتر، و، البته، مهندسی مکانیک. با توجه به این، درجه ME ما در آن تمرکز از پلت فرم هوافضا با سه گزینه اصلی رباتیک، نیروی محرکه و انرژی باقی می ماند.

سال دانشجوی سال اول در رشته مهندسی مکانیک به رشته مهندسی هوا و فضا است. سال دوم در رشته مهندسی مکانیک ایجاد مهارت های اساسی در ریاضی و فیزیک در حالی که معرفی دانش آموزان به مهندسی مکانیک و علوم حرارتی. در طول ترم دوم سال دوم فرصت، دانشجویان مهندسی مکانیک در برنامه Embry- ریدل در پرسکات شروع خواهد شد در نظر گرفتن دوره تراز وسط قرار دارد در مناطق تمرکز رباتیک، نیروی محرکه یا انرژی است.

گزینه رباتیک بر طراحی و تجزیه و تحلیل وسایل نقلیه مستقل که شامل وسایل نقلیه خالی از سکنه هوایی (پهپاد)، وسایل نقلیه فضایی مستقل، و مریخ نوردها سیاره ای. گزینه نیروی محرکه علوم حرارتی و طراحی و تجزیه و تحلیل توربو ماشین بر. موتور هواپیمای جت است منطقه اولیه از عمق اما پیستون و نیروی محرکه موشک نیز مورد مطالعه قرار. گزینه های انرژی بر طراحی سیستم های انرژی تجدید پذیر. در طول سال ارشد، دانش آموزان عمق اضافی در گزینه های خود را به دست آورید و گذراندن دوره های CAPSTONE در طراحی یک پلت فرم هوافضا.

سیستم عامل های هوا و فضا در تیم طراحی و با که ما ارائه فرصت های میان رشته ای در اطراف دانش آموزان ME ما متمرکز شده است. دانشجویان ارشد من این فرصت را بین پنج توالی CAPSTONE را انتخاب کنید به عنوان یک رویداد به اوج خود رسید در تیم، یکپارچه سازی، و سنتز چهار سال تحصیل متمرکز است. مهندسین مکانیک می توانید capstones توالی است که عبارتند از را انتخاب کنید:

  • دنباله رباتیک بر محور پهپاد و مریخ نوردها
  • دنباله فضانوردی محور در سفینه های فضایی
  • دنباله هوانوردی محور در هواپیما
  • دنباله پیشرانش در موتور هواپیمای جت متمرکز شده است.
  • دنباله انرژی محور در سیستم های انرژی جایگزین

هدف کلی این برنامه مهندسی مکانیک در پرسکات است که برای تولید فارغ التحصیلانی که خواهد بود پزشکان موفق مهندسی مکانیک. اهداف برنامه برای اندازه گیری موفقیت ما را از این هدف مهندسان که عبارتند از:

  • نشان دادن دستاوردها در حرفه خود
  • کمک به توسعه حرفه ای
  • شرکت در رشد حرفه ای
  • کمک به رفاه جامعه از طریق خدمات

برنامه مهندسی مکانیک است که توسط کمیسیون اعتباربخشی مهندسی ABET، http://www.abet.org معتبر.

درجه مورد نیاز

کارشناسی علوم در برنامه مهندسی مکانیک نیاز به تکمیل موفقیت آمیز حداقل 129 ساعت اعتباری. این برنامه ممکن است در هشت ترم فرض پس زمینه مناسب و تمام وقت ثبت نام تکمیل. حداقل تجمعی معدل 2.00 مورد نیاز است برای همه مورد نیاز AE، EGR، ES، و دوره ME، به استثنای دروس انتخابی فنی.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط Embry Riddle Aeronautical University »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ