توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرک لیسانس علوم در زمین شناسی یک برنامه دقیق است که دانش آموزان را برای تحصیلات تکمیلی کار به عنوان یک زمین شناس حرفه ای آماده می کند. لیسانس مدرک کارشناسی مشابه است اما برای دانشجویانی که علاقه مند به حرفه در تحصیلات علمی یا مدیریت منابع طبیعی هستند، در نظر گرفته شده است. دانش آموزانی که در زمینه علوم دریایی، نجوم، جغرافیا یا علوم طبیعی به تحصیل در رشته علوم زمین کمک می کنند، در زمینه زمین شناسی و علوم زمین فضایی هستند.

عکس دانشجوی CSAV با گدازه مرکز مطالعه آتشفشان های فعال (CSAV) یک برنامه آموزشی و تبلیغاتی است که توسط مجلس نمایندگان ایالت هاوایی در سال 1989 تأسیس شده است. مأموریت CSAV که در ساختمان زمین شناسی UH Hilo واقع شده است، ارائه آموزش و اطلاعات مربوط به آتشفشانی و خطرات طبیعی که در هاوایی و در سراسر جهان اتفاق می افتد. این کار از طریق برنامه های مختلف انجام می شود: مشارکت عمومی، از جمله بازدید از مدارس و ارائه سخنرانی ها و سمپوزیوم های عمومی؛ یک برنامه تابستانی برای دانشمندان کشورهای در حال توسعه در زمینه تکنیک های نظارت و ارزیابی خطرات آتشفشانی؛ چندین پروژه تحقیقاتی؛ و تهیه برنامه های اطلاعاتی عمومی برای آمادگی و خطرات تهدیدات طبیعی برای ساکنان هاوایی.

زمین شناسی مطالعه زمین است: شکل و ترکیب آن، تغییراتی که در آن رخ داده است و نیروهای پویا آن را امروزه شکل می دهند. زمین شناسان علاقه مندند که آتشفشان ها فوران کنند، چه نیروهایی کوه ها را تولید می کنند، جایی که زمین لرزه ها رخ می دهد و چگونگی پیش بینی آنها، چگونگی کشف چشمه های چشمه، و جایی که نفت و مواد معدنی در آن قرار دارد.

مأموریت گروه زمین شناسی UH Hilo این است که دانش آموزان را با پایه دقیق و با کیفیت بالا در علوم زمین شناسی فراهم کند. هدف اصلی این است که دانشجویان را برای تحصیلات تکمیلی، کارشناسان زمین شناسی حرفه ای و یا حرفه ای در آموزش متوسطه، برنامه ریزی و مدیریت منابع طبیعی آماده سازند. گروه زمین شناسی همچنین از مأموریت های هنری لیبرال دانشگاه، با ارائه دانش آموزان آموزش عمومی به دانش وسیع تر از محیط طبیعی خود، حمایت می کند. اگرچه تحویل آموزش عالی در مقطع کارشناسی، تمرکز تلاش های وزارتخانه است، اما این وزارتخانه همچنین به پیشرفت دانش علمی، استفاده از دانش زمین شناسی و آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی کمک می کند.

برنامه زمین شناسی دانش آموزان را به تئوری و کاربرد طیف وسیعی از رشته های علوم زمین می رساند. برنامه درسی بر ترکیب، ساختار، تاریخ و پویایی زمین تمرکز دارد. دانش آموزان زمینه های قوی در علوم پایه را به دست می آورند، زیرا آنها با استفاده از ابزارهای شیمی، فیزیک و ریاضی با مشکلات زمین شناسی برخورد می کنند. محیط منحصر بفرد طبیعی هیلو در شیب یک آتشفشان فعال، آن را یک مکان ایده آل برای تجربه از جنبه های پویا زمین شناسی است.

هر دو فعالیت آزمایشگاهی و مزرعه اجزای مهم برنامه هستند و دانش آموزان می توانند مهارت های توصیفی، تحلیلی و تفسیری خود را توسعه دهند. دانش آموزان توصیه می کنند که سفرهای حوزه ای گاهی اوقات خارج از ساعت کلاس انجام می شود.

مطالعه زمین شناسی دانش آموزان را برای حرفه های علوم زیست محیطی، منابع طبیعی و تحقیقات علمی در مورد موضوعات مختلف از جمله آتشفشان و هیدرولوژی آماده می کند. بسیاری از دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند از برنامه BS به دنبال تحصیلات تکمیلی می روند.

اهداف برای یادگیری دانش آموز در Major

محتوا

هر دو برنامه BS و BA در زمین شناسی طراحی شده اند که منجر به تسلط دانش آموزان از مفاهیم اساسی و واژگان در زمینه های زیر می شود:

 • تکتونیک صفحات
 • منشا و طبقه بندی سنگ ها و مواد معدنی
 • مقیاس زمانی زمین شناسی و نحوه ارتباط آن با وقایع مهم در تاریخ زمین و زندگی آن است
 • خواص ژئوفیزیک زمین و تغییر شکل پوسته
 • فرایندهایی که سطح زمین را تشکیل می دهند
 • خطرات و مسائل زیست محیطی

مهارت ها

فارغ التحصیلان نیز انتظار می رود:

 • توسعه مهارت ها در مشاهده و ثبت ویژگی ها و فرآیندهای زمین شناسی.
 • توسعه مهارت در تفسیر داده های علوم زمین شامل هر دو تجزیه و تحلیل کیفی و کمی.
 • اکتشاف مفاهیم علم زمین را به صورت کتبی
 • تبدیل شدن به مهارت در:
  • تعیین و تفسیر ادبیات علمی
  • دادن سخنرانی های شفاهی
  • استفاده از رایانه ها در یک سطح با تمرین حرفه ای فعلی.

جنبه های ویژه برنامه

آزمایشگاه ها، کلاس ها و امکانات پشتیبانی گروهی برای طراحی برنامه کامل زمین شناسی کامل و پیشرفته طراحی شده اند. امکانات آزمایشگاهی شامل مواردی برای تهیه سنگ، کانی شناسی و پترولوژی، شیمی مرطوب، نظارت لرزه ای و آزمایشگاه کامپیوتر اطلاعات جغرافیایی (GIS) می باشد.

دانش آموزان نیز به ابزار و رایانه های مورد استفاده برای نظارت بر آتشفشان از طریق مرکز مطالعه آتشفشان های فعال (CSAV) دسترسی دارند که یک برنامه آموزش و اطلاع رسانی مرتبط با بخش زمین شناسی است. ماموریت CSAV برای ارائه آموزش و اطلاعات در مورد خطرات آتشفشانی و طبیعی است که در هاوایی و در سراسر جهان اتفاق می افتد. ابزارهای موجود در برنامه زمین شناسی از طریق CSAV عبارتند از گیرنده های موقعیت یابی جهانی (GPS)، ایستگاه قطار کل و ابزار EDM، ابزار دقیق تسطیح، دستگاه های سنجش قابل حمل و دستگاه های ژئوشیمیایی گاز.

باشگاه زمین شناسی یک سازمان دانشجویی فعال است که تجربه های زمینه ای و تعامل با دیگر افراد را با علاقه به زمین شناسی فراهم می کند.

BS مورد نیاز زمین شناسی

گروه 1. آموزش عمومی عمومی، منطقه، و الزامات یکپارچه در اثر پاییز 2011

دانش آموزان می توانند در زمان ورود به سیستم UH، زمانی که وارد UH Hilo یا زمانی که فارغ التحصیل می شوند، فارغ التحصیل شوند تحت شرایط عمومی تحصیلی عمومی، منطقه و الزامات یکپارچه سازی و فارغ التحصیلی، در صورتی که دوره ثبت نام وجود ندارد.

دانش آموزان باید با مشاور آکادمیک خود ملاقات کنند تا اطمینان حاصل شود که آنها در دوره هایی ثبت نام کنند که آنها را قادر به رعایت این الزامات و همچنین نیازهای اصلی و فارغ التحصیلی می کند. برخی از دوره ها ممکن است نیازهای عمومی تحصیلی و الزامات اصلی را برآورده کنند.

گروه 2. الزامات عمده و اعتبار اختصاص یافته (73 اعتبار)

تمام دوره های مورد نیاز در GEOL در گروه 2، الزامات اصلی، باید با درجه "C" و یا بهتر است.

 1. دوره های مورد نیاز از زمین شناسی
  • GEOL 111-111L درک زمین (3)، درک آزمایشگاه زمین (1)
  • GEOL 112-112L تاریخچه زمین
  • GEOL 212 زمین مواد من: مواد معدنی (4)
  • GEOL 320 Erth Mat II: Igneous / Meta Rock (4)
  • GEOL 330 تغییر شکل زمین (4)
  • ژئول 340 رسوبات (4)
  • GEOL 342 فرایندهای سطح زمین (3)
  • GEOL 370 روش های زمینه (3)
  • GEOL 445 GIS برای زمین شناسی (3) یا GEOL 450 سنجش از دور زمین (3)
  • سمینار GEOL 495A-495B (1)، سمینار (1)
  • و نه ترم اضافی در دوره های GEOL در سطوح 300 یا 400. (9)
 2. دوره های مورد نیاز از زمینه های مرتبط
  • CHEM 161-161L General Chemistry I (3)، General Chemistry I Lab (1)
  • CHEM 162-162L General Chemistry II (3)، General Chemistry II Lab (1)
  • ENG 225 نوشتن برای علم
  • MATH 241 Calculus I (4)
  • MATH 242 حسابداری II (4)
  • PHYS 170-170L ژنرال فیزیک I: مکانیک (4)، ژنرال فیزیک I آزمایشگاه (1)
  • PHYS 272-272L Gen Phys II: Elec

کل دوره نیمه کاره مورد نیاز برای BS در زمین شناسی

120 مورد اعتبار مورد نیاز

یادداشت

 1. دانش آموزان باید حداقل GPA 2.0 را در دوره های مورد نیاز برای عمده کسب کنند.
 2. دست کم 32 اعتبار باید در دوره های 300 یا 400 سطح کسب شود. دوره های 2 گروه 32 این اعتبارات را عرضه می کنند.
 3. دانش آموزانی که برای مدرسه فارغ التحصیل آماده می شوند، باید دروس زمین شناسی دوره تابستان را در نظر بگیرند و احتمالا معادلات دیفرانسیل معمولی (3) (معادلات دیفرانسیل معمولی)، CS 150 Introduction to Computer Science (3) (Introduction to Computer Science) یا PHYS 260 فیزیک محاسباتی
 4. برای کسب مدرک لیسانس علوم در زمین شناسی، دانش آموزان باید الزامات اصلی را برآورده کنند و تمام شرایط لازم برای مدرک لیسانس دانشگاه را برآورده کنند.
 5. دانش آموزانی که مایل به پیشرفت به موقع به سمت فارغ التحصیلی هستند، خواستار توجه دقیق به تمام نیازهای تحصیلی می شوند.
 6. علاوه بر این، هنگام برنامه ریزی یک دوره از دوره ها، ضروری است که پیش نیازها و فرکانس هایی که دوره ها ارائه می شوند، آگاه باشند. این اطلاعات در لیست دوره در این کاتالوگ موجود است.
 7. برای اطمینان از پیشرفت در جهت تکمیل تحصیلات، دانش آموزان از قبل هر یک از رشته ها با یک مشاور دیدار می کنند.
برنامه آموزش در:
انگلیسی
University of Hawaii, Hilo

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Hawaii, Hilo »

آخرین به روز رسانی December 5, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 26, 2019
Duration
تمام وقت
Price
- (هزینه تحصیل 2019-2020) اقامت: 306 دلار در هر ساعت اعتبار. 3672 دلار برای تمام وقت. غیر ساکن: 846 دلار در هر ساعت اعتبار. 10،152 دلار برای تمام وقت.
Deadline
ژوئن 1, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 26, 2019
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 1, 2019

اوت 26, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 1, 2019
End Date