Read the Official Description

بررسی اجمالی

برنامه شیمی در Alderson Broaddus University طراحی شده است به دانش آموزان را با یک پایه جامد و گسترده که در آن آنها شغل خود را بر اساس. شیمی بدون شک می تواند به عنوان زمینه ای جذاب در علم در نظر گرفته شود، زیرا برای زندگی روزمره ما بسیار اساسی است. در زندگی ما هیچ روزی وجود ندارد که بدون "لمس" شیمی انجام شود. شیمی اغلب به عنوان یک علم مرکزی به عنوان فیزیک و ریاضیات، زیست شناسی و پزشکی و علوم زمین و علوم زیستی پیوند دارد. به طور خلاصه، همه چیز شیمیایی است!

برای دانش آموزانی که به شیمی درمانی علاقه دارند، دنیای علم سریع در حال توسعه با برنامه های جدید پیش می رود که دائما در زمینه های دیگر قرار می گیرند.

بسیاری از گزینه های شغلی

با پیشرفت علم و تکنولوژی در حال حرکت و جهش، دانش قابل توجهی در شیمی به عنوان پایه عالی برای چندین مطالعه پیشرفته به کار می رود. دانشی در شیمی اغلب در تعدادی از حرفه ها از جمله دارو، داروسازی، فن آوری پزشکی، پزشکی هسته ای، زیست شناسی مولکولی، بیوتکنولوژی، فارماکولوژی، سم شناسی، علوم کشاورزی، علم کاغذ، علوم دارویی، مدیریت زباله های خطرناک، حفاظت از هنر، علوم قانونی و قانون ثبت اختراع. بنابراین، درجه شیمیایی می تواند به طور موثر با کار پیشرفته در زمینه های دیگر که ممکن است منجر شود، به عنوان مثال؛ برای تبدیل شدن به یک وکیل ثبت اختراع همراه با یک مدرک قانونی. امکانات شغلی برای فارغ التحصیلان شیمی بدون شک متفاوت هستند. اشتغال در صنعت شیمیایی که مواد شیمیایی مانند مواد پلیمری، دارویی، طعم دهنده ها، نگهدارنده ها، رنگ ها و یا رایحه ها توسعه یافته است، هنوز پس از فارغالتحصیلی برای تحصیلات تکمیلی شیمی است. شیمی در زمینه محیط زیست مورد مطالعه قرار می گیرد و به حفاظت از محیط زیست، حفاظت از زمین و انرژی باز می شود.

مهندسی شیمی، که اساسا شیمی کاربردی است، با طراحی، ساخت و بهره برداری از ماشین آلات و ابزار برای تبدیل مواد خام به محصولات و انجام واکنش در مقیاس وسیع در محیط کار سازگار با محیط زیست می پردازد. مهندسان شیمی، دانش مکمل خود را برای تکمیل رشته مهندسی اعمال می کنند. بنابراین، داشتن مدرک کارشناسی ارشد در شیمی یا مهندسی شیمی، گزینه های بسیار بیشتری را باز می کند. درجه ترمینال، مانند یک Ph.D. یک گزینه باز برای طراحی و توسعه برنامه تحقیقاتی خود ارائه می دهد.

مدرک کارشناسی شیمی در ترکیب با زیست شناسی نیز درجه ای ایده آل قبل از پزشکی است. پس زمینه شیمی در هنگام مطالعه بیوشیمی، غدد درونریز، فیزیولوژی، میکروب شناسی و داروسازی در دانشکده پزشکی مفید خواهد بود. شیمی همچنین عالی برای دانشجویان برنامه ریزی حرفه ای در سایر حرفه های بهداشتی از قبیل داروخانه، دندانپزشکی، اپتومتری و دامپزشکی است. همه این برنامه های حرفه ای نیاز به پذیرش شیمی دارند.

و چه کسی میتواند امکان آموزش شیمی در مدارس و کالجها را نادیده بگیرد؟ لیستی از گزینه های حرفه ای برای فارغ التحصیلان شیمی، هرگز نمی تواند به عنوان "کامل" بیان شود. شاخه ای متنوع در علم، شیمی دانش آموزان را با مهارت های تحلیلی، منطقی، کلامی و ریاضی تربیت می کند. این مهارت ها در هر کار ضروری است. به لحاظ فکری چالش برانگیز، فارغ التحصیل شیمی بسیار ارزشمند و به خوبی پاداش داده شده است.

توجه شخصی و فردی

با توجه به اندازه كوچك كلاس، دانش آموزان از نظر اعضاي هيات علمي برجسته، كه دانش آموزان در نهايت به عنوان معلمان، محققان، مدرسان، مشاوران و دوستان خود مي دانند، توجه كافي و راهنمايي دارند. در Alderson Broaddus، دانش آموز می تواند اطمینان دهد که بتواند از هر یک از امکانات مورد نیاز برای تحصیل او استفاده کند. در حالیکه مدارس بزرگتر ممکن است تجهیزات بیشتری داشته باشند، که بیشتر آنها برای پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی است. آزمایشگاه های Alderson Broaddus تجهیزات ضروری برای دانش آموز را برای یادگیری و موفقیت در ورود به دنیای کار و یا زمینه های پیشرفته تحصیل فراهم می کند.

تجربه تحقیقاتی کارشناسی

دانش آموزان تجربه تحقیق ارزشمند در Alderson Broaddus University که به آنها در پذیرش مدارس عالی و حرفه ای کمک می کند. دانش آموز همچنین ممکن است بتواند کمک مالی تابستانی برای تحقیقاتی که توسط کمک های مالی انجمن کالج آپالاچی و سایر سازمان ها تامین می شود، به دست آورد.

سنت تعالی

Alderson Broaddus University به خاطر تعالی در آماده سازی متخصصین علوم و مراقبت های بهداشتی شناخته شده است. بیش از نیمی از دانش آموزانی که از Alderson Broaddus University فارغ التحصیل می شوند در برنامه های مربوط به پزشکی مانند دستیار پزشک و پرستاری یا سایر برنامه های مبتنی بر علم ثبت نام می کنند. فارغ التحصیلان Alderson Broaddus همچنین دارای مدارک برجسته در پذیرش در مدارس حرفه ای از علاقه خود، مانند مدرسه پزشکی و دندانپزشکی، و برنامه های تحصیلات پیشرفته در مدارس فارغ التحصیل هستند.

فرصت برای تمایز

دانش آموزان در Alderson Broaddus University دارای فرصت های زیادی برای تمایز در مطالعه خود را با عالی دانشکده دانشکده علوم، فن آوری و ریاضیات. با اندازه نسبتا كوچك كلاس و فرصتهاي تحقيقات پيشرفته كه از سوي مديريت دانشآموزان بسيار بالايي قرار گرفته است، مي توان گفت كه يك دانشجو در آلدرسون Broaddus در معرض بهترين ويژگي هايي است كه در دانشگاه هاي بزرگ وجود ندارد.

دوره های مورد نیاز:

دوره # / ساعت اعتبار / نام دوره

_____ CHEM 200 4 General Chemistry I *

_____ CHEM 210 4 General Chemistry II

_____ CHEM 215 4 شیمی معدنی

_____ CHEM 250 4 روش های تحلیلی و ابزار

_____ CHEM 310 4 شیمی آلی I

_____ CHEM 311 4 شیمی آلی II

_____ CHEM 315 4 شیمی فیزیکی

_____ CHEM 350 4 تحلیل و طراحی ابزار

_____ CHEM 305 4 اصول بیوشیمی

OR CHEM 370 4 بیوشیمی

_____ CSCI 134 3 معرفی به کامپیوتر *

_____ MATH 231 4 Calculus I

_____ MATH 251 3 آمار *

_____ NSCI 361 1 روش تحقیق I

_____ NSCI 362 1 روش های تحقیق II

_____ NSCI 461 1 پروژه تحقیقاتی ارشد

_____ PHYS 221 4 فیزیک عمومی I

_____ PHYS 222 4 فیزیک عمومی II

یک مدرک انتخابی مورد نیاز (حداقل 14 ساعت نیم ساعت) باید توسط مشاور و دبیر کالج علوم، فن آوری و ریاضیات به عنوان کمک به اهداف شغلی دانشجویان مورد تایید قرار گیرد. در حالی که هر یک از اقوام معتبر ذکر شده در کتابچه راهنمای برنامه علمی می تواند در اصل، کالج علوم، فناوری و ریاضیات به همراه ارتباط، علوم سیاسی، روانشناسی، جامعه شناسی از دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی و تمام كودكان كسب و كار كالج تجارت و مديريت و مدرسه آموزش و پرورش قطعا مناسبي براي شغلي هستند كه شيمي ها از لحاظ تاريخي انتخاب كرده اند.

زبان خارجی: مورد نیاز نیست، اما حداقل یک ترم از آلمانی برای دانشجویان پیش بینی شده است که پیش بینی تحصیلات تکمیلی در شیمی را توصیه کنند

برنامه مطالعات لیبرال: همانطور که در لیست آزادی های مطالعاتی مناسب اشاره شده است * نشان می دهد که دوره هایی که مطابق با نیازهای مطالعات لیبرال نیز مطابقت دارند

در میان الزامات برای فارغ التحصیلی، دانش آموز باید متوسط ​​2.00 در بزرگ و موفقیت آمیز یک پروژه تحقیقاتی داشته باشد.

Program taught in:
انگلیسی

See 3 more programs offered by Alderson Broaddus University »

Last updated May 25, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019