Read the Official Description

بررسی اجمالی

علم محیط زیست یک رشته چند رشته ای است، این برنامه برای دانش آموزان طراحی شده است تا درک اصول اساسی و کاربردی رشته های زیر را بیابند: زیست شناسی، شیمی، فیزیک، زمین شناسی، سیاست های نظارتی و زیست محیطی، محیط زیست تالاب، تحقیقات و نوشتن علمی. دانش آموزانی که از برنامه علمی محیط زیست فارغ التحصیل می شوند، برای همکاری با صنایع و سازمان های زیست محیطی برای پیشبرد پیشرفت های اقتصادی آموزش می دهند و در عین حال حفظ اکوسیستم های پایدار از طریق انطباق با مقررات زیست محیطی. علاوه بر معرفی موضوعات اصلی علمی و زیست محیطی، ما به شدت بر مهارت های مورد نیاز برای درک، ارزیابی، پیش بینی و کاهش مشکلات و مسائل مهم محیط زیست تأکید می کنیم.

اهداف اصلی علوم زیست محیطی عبارتند از تهیه دانش آموزان برای

  1. مطالعات پیشرفته تحصیلات تکمیلی،
  2. اشتغال سریع در سطح کارشناسی، و
  3. مشارکت شهروندان مسئول در یک جهان که نگرانی ها و تصمیمات محیط زیست به طور فزاینده ای اهمیت می یابد.

این برنامه ساخت یافته است که به دانش آموزان اجازه می دهد تا با داشتن 20 اعتبار انتخابی در جنبه های زیست شناختی، شیمیایی و یا زمین شناسی علوم زیست محیطی خود را انتخاب کنند. ما همچنین یک رشته کاربرد علم محیط زیست از گزینه های توصیه می شود که به طور خاص آماده دانشجویان برای کار در زمینه علوم محیطی پس از فارغ التحصیلی ارائه می کنند. بسیاری از دانشجویان اگر با برنامه ریزی برای مدیریت منابع طبیعی یا شیمی در صورتی که علاقمند به سم شناسی هستند، به دوگانگی با زیست شناسی بپردازند. ما همچنین به طور منظم در سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) توصیه می کنیم که یکی از سریعترین بازارهای کار در حال رشد در کشور است.

برنامه های کاربردی

تکنیک های کاربردی و کاربردی، از جمله تجربه های تجارتی، تحقیق و کارآموزی، تشویق می شود. ما برای کمک به دانشجویان واجد شرایط، با مشارکت در پروژه های تحقیقاتی و آموزشی در حال انجام، کمک به دانشجویان واجد شرایط، با مشارکت در برنامه های تحقیقاتی و آموزشی، اخذ کارآموزی با آژانس های زیست محیطی، شرکت ها و سازمان ها، شرکت در کنفرانس ها و سمپوزیوم های حرفه ای و استفاده از مزایا از فرصت های مرتبط چنین فعالیت هایی باعث می شود که کارفرمایان عمومی و کارفرمایان از آنچه که ما می توانیم ارائه دهند، آگاه باشند، چشم انداز اشتغال دانشجویان ما را بهبود بخشیم، و کمک های مالی را برای رشته هایمان فراهم کنیم. دانش آموزان نیز ملزم به انجام یک پروژه تحقیقاتی ارشد در سطح حرفه ای هستند. این پروژه ها همچنین می توانند فرصتی برای دانش آموزان برای انتشار در مجلات علمی بررسی شده توسط مجله فراهم آورند و درب ورود به سیستم های فارغ التحصیل را در سراسر کشور باز کنند. نمونه هایی از دو پروژه ارشد پژوهشی بر مبنای ارزیابی الگوریتم های یادگیری ماشین و متغیرهای مشتق شده از تصویر و لیدار برای طبقه بندی GEOBIA استخراج معادن و بازیابی مواد معدنی (که در مجله بین المللی سنجش از دور با همکاری نویسنده و با کمک AmericanView و Appalachian تحقیقات ابتدایی علوم زیست محیطی) و توصیف شبکه های طوفان لوئیزیانا Waterthrush (Parkesia motacilla) با استفاده از ایزوتوپ های پایدار C و N (که توسط بورس تحصیلی لدفورد از انجمن کالج آپالاچی تامین می شود).

فرصت های شغلی

اکثریت قریب به اتفاق مشاغل علوم زیست محیطی با شرکت های مشاوره ای یا سازمان های دولتی هستند که مواد خطرناک را پردازش می کنند و یا از بین می برند (یا پاکسازی می شوند)، یا صنایع هایی که تلاش می کنند با مقررات زیست محیطی مواجه شوند. در بخش غرب ویرجینیا، صنایع انرژی (زغال سنگ، نفت و گاز) منبع مهمی برای مشاغل برای دانشمندان محیط زیست هستند. فرصت های شغلی اضافی با آژانس ها و شرکت های مشاوره ای که با مقررات استفاده از زمین در ارتباط هستند، مخصوصا تعریف تالاب و حفاظت از منابع، در دسترس هستند. نیاز روز افزون به افراد واجد شرایط در این زمینه وجود دارد. تقریبا تمام بررسی های آینده اشتغال شامل کار زیست محیطی در میان نیازهای عمده درازمدت است. برخی از مناطق که در آن افراد آموزش دیده در علوم محیطی در حال حاضر مورد نیاز هستند، شرکت های مشاوره ای، شرکت های مهندسی، شرکت های انرژی، برنامه ریزی هیئت مدیره، سازمان های دولتی و سازمان های غیر انتفاعی (حفاظت از طبیعت، اعتماد زمینی و غیره) . متخصصان رعایت آلودگی نیز تقریبا در تمام صنایع تقاضای زیادی دارند. مهارت های قابل فروش خاص که فارغ التحصیلان علوم زیست محیطی ما دریافت می کنند تجزیه و تحلیل ریسک، ارزیابی سایت های محله، تجزیه و تحلیل فضایی GIS و نقشه برداری، تخصیص تالاب ها و برنامه های کاربردی تطابق قانونی است.

دانشکده و امکانات

برنامه علمی محیط زیست Alderson Broaddus با هدف تقاضای، پاداش و واقعا بین رشته ای است. در حال حاضر با این برنامه، اعضای هیئت علمی با منافع خاص در زمینه های گوناگون مانند محیط زیست حیات وحش، اکوسیستم های آبزی، هیدروژئولوژی، خطرات زیست محیطی، GIS، مشکلات زیست محیطی جهانی، تصفیه و تعریف تالاب ها هستند. دانش آموزان قادر به همکاری نزدیک با اعضای هیئت علمی، مشارکت در سفرهای زمینی و پروژه های ویژه خواهند بود و در مورد دانشگاه های بزرگ امکان پذیر نخواهد بود. حداقل دو بار در یک ترم، دانشکده علوم، فناوری و ریاضیات، یک ناهار مخصوص (و رایگان) برای همه رشته های علمی ارائه می دهد.

جمع آوری نمونه های غربالگری در سایت Brownfield در Richwood WV.

دوره های مورد نیاز:

دوره # / ساعت اعتبار / نام دوره

_____ BIOL 210 4 عمومی زیست شناسی I

_____ BIOL 211 4 عمومی زیست شناسی II

_____ BIOL 212 4 Botany

_____ CHEM200 4 General Chemistry I *

_____ CHEM 210 4 General Chemistry II

_____ GEOL 190 4 مقدمه ای بر زمین شناسی

_____ MATH 141 3 مثلثات *

یا MATH 231 4 Calculus I

_____ NCSI 361 1 روش های تحقیق I

_____ NCSI 362 1 روش های تحقیق II

_____ NSCI 461 1 پروژه تحقیقاتی ارشد

_____ PHYS 211 4 مقدمه ای بر فیزیک

یا PHYS 221 4 فیزیک عمومی I

و PHYS 222 4 فیزیک عمومی II

_____ ENVS 210 4 علوم محیطی I

_____ ENVS 335 3 آب شناسی آبخیزداری

یا GEOL 350 3 Hydrogeology

_____ ENVS 340 3 سیاست زیست محیطی

_____ ENVS 350 3 مقررات محیطی کاربردی

_____ ENVS 356 4 معرفی GIS

_____ ENVS 420 4 محیط زیست تالاب

_____ MATH 261 3 آمار برای زیست شناسان

ساعات اضافی: دانش آموزان 20 اعتبار ساعت از دوره های عالی مناسب انتخاب شده برای برآورده کردن اهداف حرفه ای خود را انتخاب خواهند کرد. دانش آموز می تواند غلظت علم کاربردی علوم زیست محیطی (زیر را ببینید) یا غلظت دیگری از دوره های بالینی مناسب را انتخاب کنید.

زبان خارجی: مورد نیاز نیست

برنامه مطالعات لیبرال: همانطور که در لیست آزمایشی مطالعات مناسب مطرح شده است.

* دوره هایی را نشان می دهد که همچنین نیازهای مطالعات لیبرال را برآورده می کنند.

در میان الزامات برای فارغ التحصیلی، دانش آموز باید متوسط ​​2.00 در بزرگ و موفقیت آمیز یک پروژه تحقیقاتی داشته باشد. یک کارآموزی با یک کسب و کار تصویب شده، آژانس یا سایر سازمان هایی که در فعالیت های محیط زیست مشغول به کار هستند، به شدت توصیه می شود.

محدوده علوم محیط زیست کاربردی

دانش آموزان حداقل 20 اعتبار از موارد زیر با محدودیت CHEM 303، شیمی محیط زیست؛ ENVS 333، مهندسی محیط زیست؛ و ENVS 430، تحلیل ریسک زیست محیطی باید حداقل 20 ساعت اعتبار داشته باشد.

_____ BIOL 360 4 محیط زیست

_____ CHEM 303 4 شیمی محیط زیست و سم شناسی **

_____ ENVS 330 3 مهندسی محیط زیست **

_____ ENVS 335 4 حوزه آبخیز هیدرولوژی

_____ ENVS 405 4 سنجش از دور کاربردی

_____ ENVS 430 3 تحلیل زیست محیطی **

_____ ENVS 465 4 GIS پیشرفته

_____ ENVS 550 1 سمینار

_____ GEOL 350 4 Hydrogeology

** دوره های مورد نیاز برای محدوده علوم محیط زیست کاربردی

Program taught in:
انگلیسی

See 3 more programs offered by Alderson Broaddus University »

Last updated May 25, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019