Read the Official Description

بررسی اجمالی

دانشكده علوم كامپيوتر در Alderson Broaddus University دارای برنامه درسی مدرن است كه به طور منظم تنظیم می شود تا با روند فعلی هماهنگ شود. انتظار می رود تمام رشته های علوم رایانه، یک گروه انتخابی از کلاس های اصلی را تکمیل کنند، اما آماده می شوند تا دانشجویان بتوانند آموزش های خود را با اهداف شغلی خاص خود، با کمک یک مشاور علمی، ترغیب کنند. محدوده های بالقوه مورد توجه شامل استانداردهای علوم رایانه، فناوری اطلاعات و مهندسی نرمافزار هستند، اما زمینه های دیگر نیز شامل توسعه نرم افزار امنیتی، وب و موبایل، سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) و دیگر موارد می باشد. ما همچنین امکان رشته های دوگانه، به خصوص با ریاضیات، زیست شناسی و علوم زیست محیطی ارائه می دهیم. همچنین یک جزء اضافی در GIS برای ارائه دانش آموزان به مهارت های ورود به یکی از سریع ترین بازارهای کار در حال رشد در کشور در تجزیه و تحلیل فضایی ارائه شده است.

فرصت های شغلی

زمینه های مرتبط با علوم کامپیوتر در میان سریع ترین رشد می کنند و دانش آموزان فرصت های زیادی در صنایع مختلف خواهند داشت. Alderson Broaddus University دارای رتبه بالا و میزان موفقیت برای فارغ التحصیلان ما است. کارفرمایان ترکیبی ارزشمند از دانش کامپیوتر و علوم لیبرال است که فارغ التحصیلان Alderson Broaddus را دارا هستند.

توجه شخصی و فردی از دانشکده تجربه و مراقبت

در مطالعه خود را در میان استاد عالی و دانش آموزان کالج علوم، فن آوری و ریاضی، شما فرصت های زیادی برای تمایز داشته باشد. شما کلاس های نسبتا کوچک دارید، توجه و هدایت بیشتری از استادان خود و فرصت های مسئولیت های پیشرفته تحقیقاتی که ویژگی های مهمی در مدارس بزرگ نیستند، خواهید داشت. استادان AB شما به نام شما را می شناسند و می توانند در زمان های مشخصی با شما در زمان های مختلف آموزش دهند.

فرصت برای مشارکت

شما در جوامع دانشگاهی AB به مزایا و فرصت های خود برای توسعه مهارت های ارتباطی و سازمانی بین فردی و ایجاد اعتماد به نفس در مورد دیدار و هدایت مردم می پردازید. تجربه در گروه های اجتماعی و خدماتی، در دولت دانشجویی، نشریات دانشجویی، و یا در نمایش های موسیقی و تئاتر می تواند به رشد شخصی و حرفه ای شما کمک کند. کالج علم، فناوری و ریاضیات دارای فرصت هایی برای حضور در باشگاه های خارج از منزل، باشگاه علوم ZAG (Zeta Alpha Gamma)، و همچنین ناهار و پیک نیک ها است.

ویژگی های ویژه برنامه

علاوه بر دوره های مقدماتی در علوم رایانه، دانش آموزان انتخاب گسترده ای از موضوعات را برای انتخاب انتخاب می کنند. برنامه مطالعه انعطاف پذیر است و می تواند به نیازهای خاصی متصل شود. دانش آموزان نیز فرصت کسب اعتبار کارآموزی دارند یا می توانند در تحقیقات مستقل شرکت کنند. دوره های آموزشی عبارتند از: معماری و اسمبلر، مدیریت پایگاه داده، ارتباطات، سیستم عامل، مهندسی نرم افزار، ساختار داده ها و الگوریتم ها، شبکه و گرافیک کامپیوتری. آزمایشگاه های کامپیوتری AB برای هر دانش آموز به آخرین تکنولوژی های استاندارد صنعت دسترسی می یابند. از طریق مشارکت با رهبران صنعت، از جمله آمازون، اپل و مایکروسافت، دانش آموزان دسترسی به دانش و آخرین پیشرفت های رایانه و فناوری اطلاعات را به دست می آورند.

دوره های مورد نیاز:

دوره # / ساعت اعتبار / نام دوره

_____ CSCI 110 4 معرفی علوم کامپیوتر *

_____ CSCI 120 4 معرفی برنامه ریزی شی گرا

_____ CSCI 210 3 طراحی نرم افزار اساسی

_____ CSCI 220 3 مهندسی نرم افزار

_____ CSCI 230 3 سازمان کامپیوتر

_____ CSCI 240 3 برنامه توسعه وب / موبایل

_____ CSCI 315 3 نظریه محاسبه

_____ CSCI 320 3 سیستم عامل

_____ CSCI 330 3 ساختار داده

_____ CSCI 340 3 سیستم های مدیریت پایگاه داده

_____ CSCI 355 3 شبکه های کامپیوتری

_____ CSCI 490 3 سمینار طراحی ارشد

_____ CSCI 491 2 طراحی ارشد

PLUS علوم کامپیوتر انتخاب (3 دوره را انتخاب کنید)

_____ CSCI 400 3 موضوع ویژه در علوم کامپیوتر

_____ CSCI 410 3 زبان برنامه نویسی

_____ CSCI 420 3 گرافیک کامپیوتری

_____ CSCI 430 3 تضمین اطمینان

_____ CSCI 440 3 محاسبات توزیع شده

_____ CSCI 450 3 هوش مصنوعی

ریاضی (مورد نیاز)

_____ MATH 166 3 Discrete Math I *

_____ MATH 167 3 Discrete Math II *

_____ MATH 231 4 Calculus I

_____ MATH 251 3 آمار

زبان خارجی: مورد نیاز نیست

برنامه مطالعات لیبرال: همانطور که در لیست آزمایشی مطالعات مناسب مطرح شده است.

* دوره هایی را نشان می دهد که همچنین نیازهای مطالعات لیبرال را برآورده می کنند.

در میان الزامات برای فارغ التحصیلی، دانش آموز باید دارای میانگین درجه 2.0 یا بالاتر در دوره های اعتبار شده در این ورق چک باشد

Program taught in:
انگلیسی

See 3 more programs offered by Alderson Broaddus University »

Last updated May 25, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019