Read the Official Description

کارشناسی برنامه علوم پایه (BS) در فناوری اطلاعات (IT) ارائه می دهد یک برنامه درسی میان رشته ای با تمرکز بر فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر. علاوه بر این، برنامه که در آن ادغام موضوعات سنتی دانشگاهی با لبه پیشرو و شیوه های فعلی IT و تکنولوژی منحصر به فرد است.

هدف کلی از این برنامه است برای آماده سازی دانش آموزان با گسترده، دانش یکپارچه IT از جمله ارتباطات، شبکه های کامپیوتری، سیستم های مبتنی بر کامپیوتر، مدیریت پایگاه داده، توسعه نرم افزار، توسعه وب سایت، رسانه های دیجیتال و نشر الکترونیکی است. دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به ارزیابی فن آوری های فعلی و در حال ظهور؛ شناسایی نیازهای کاربران. طراحی کاربر پسند رابط. اعمال می شود، پیکربندی و مدیریت فن آوری؛ و ارزیابی تاثیر فن آوری بر روی افراد، سازمان ها و جامعه است.

دانش آموزان در رشته فناوری اطلاعات در Gildhart هاسه دانشکده علوم کامپیوتر و مهندسی دوره های کامل در اداره شبکه و سیستم ها و فناوری های وب. این دوره دانش آموزان با شایستگی های لازم برای برنامه ریزی، سفارشی و مدیریت شبکه و سیستم عامل پیکربندی امن برای برنامه های کاربردی کسب و کار مطلوب و برنامه ریزی، طراحی و حفظ وب سایت های حرفه ای با کیفیت و برنامه های کاربردی اینترنت برای تجارت الکترونیک و دیگر برنامه های کاربردی کسب و کار فراهم می کند. این دوره نیز ممکن است به صدور گواهینامه منجر در آن مانند های CompTIA A +، شبکه و امنیت + + زمینه ها، و آنها ممکن است تجارب عملی به دانش آموزان واجد شرایط فراهم می کند. علاوه بر این، کوپن آزمون گواهینامه به عنوان بخشی از برنامه ارائه شده است.

مسیرهای شغلی

فارغ التحصیلان کارشناسی Fairleigh دانشگاه دیکنسون در برنامه فناوری اطلاعات فناوری اطلاعات حرفه ای واجد شرایط که برای مشاغل در یک طیف گسترده ای از مناطق مربوط به IT آماده هستند، به شرح زیر:

 • شبکه کامپیوتری
 • شبکه و سیستم های مدیریت
 • توسعه وب سایت ها و مدیریت
 • طراحی رسانه های دیجیتال
 • سیستم های اطلاعات مدیریت (MIS)
 • مدیریت پایگاه داده
 • توسعه نرم افزار

پردیس ونکوور عضو "آموزش و پرورش به حرفه" برنامه های CompTIA است. فارغ التحصیلان کارشناسی FDU-ونکوور در برنامه فن آوری را تشویق به آن را کامل امتحانات و صدور گواهینامه به عنوان بخشی از برنامه خود، اطمینان حاصل کرد که آنها "آماده بازار" زمانی که آنها فارغ التحصیل.

فرصت های شغلی

فناوری اطلاعات (IT) با یک عامل عمده ای در افزایش بهره وری و نیروی محرک اقتصاد جهانی می شود. یک تقاضای زیادی برای متخصصان فناوری در شمال امریکا تضمین فارغ التحصیلان فرصت های شغلی قوی زیر از اتمام موفقیت آمیز این برنامه وجود دارد.

نزدیکی ونکوور به سیاتل و دره سیلیکون، که خانه را به تعداد زیادی از شرکت های فناوری از جمله مایکروسافت، Electronic Arts و سیستم های سیسکو به ذکر چند هستند، به دانش آموزان خود را یکی دیگر از مزیت بزرگ در شرایط به اهداف شغلی خود را در آن.

دانش آموزان در BS در برنامه فناوری اطلاعات باید حداقل 122 ساعت اعتباری کار دوره کامل. توزیع است:

ریاضیات، علوم، و برنامه نویسی مورد نیاز 21 اعتبار
علوم انسانی مورد نیاز 20 اعتبار
IT مورد نیاز هسته 54 اعتبار
دروس اختیاری رایگان 27 اعتبار
جمع 122 اعتبار
اینجا. طرح برنامه درسی برای برنامه BSIT بدون کوچک موجود است اینجا.

اهداف برنامه و نتایج را برای BS در فناوری اطلاعات

اهداف برنامه

هدف اصلی از BS در فناوری اطلاعات است که برای تولید فارغ التحصیلانی که:

 1. ورود به و پیشرفت در حرفه فن آوری اطلاعات، سیستم های اطلاعات مدیریت، مدیریت کسب و کار، و یا دیگر زمینه های مرتبط.
 2. ادامه تحصیل خود را با به دست آوردن گواهینامه حرفه ای و یا درجه پیشرفته در فن آوری اطلاعات، سیستم های اطلاعات مدیریت، مدیریت کسب و کار، و یا دیگر زمینه های مرتبط.
 3. ادامه خود را به عنوان هر دو حرفه ای مسئول و شهروندان جهان، که مسائل اخلاقی و نیازها و مشکلات اجتماعی آگاه هستند انجام می دادند.

اهداف برنامه تعریف مهارت ها، دانش و ویژگی هایی که انتظار می رود فارغ التحصیلان دارای سه تا چهار سال بعد از فارغ التحصیلی، و آنها به نیازهای چند حوزه دانشگاه ما، از جمله فارغ التحصیلان، دانشجویان، کمیته مشورتی صنعتی، دانشکده، و کارفرمایان انجام . این اهداف سازگار با ماموریت Fairleigh دانشگاه دیکنسون می "به آموزش و دانش آموزان به عنوان شهروندان جهان آماده از طریق آموزش جهانی است."

نتایج پروژه

پس یا قبل از فارغ التحصیلی، هر یک از تکنولوژی اطلاعات (IT) فارغ التحصیل دانش، مهارت ها، توانایی داشتن، و ویژگی های به:

 1. استفاده از دانش محاسبات و ریاضیات مناسب برای این رشته است.
 2. تجزیه و تحلیل مشکل و شناسایی و تعریف الزامات محاسبات مناسب برای راه حل آن.
 3. طراحی، پیاده سازی و ارزیابی مبتنی بر کامپیوتر سیستم، فرایند، جزء یا برنامه برای رفع نیازهای مورد نظر.
 4. تابع به طور موثر در تیم برای به انجام رساندن یک هدف مشترک.
 5. درک حرفه ای، اخلاقی، حقوقی، امنیتی و و مسئولیت های اجتماعی.
 6. برقراری ارتباط موثر با طیف وسیعی از مخاطبان.
 7. تجزیه و تحلیل تاثیر محلی و جهانی از محاسبات در افراد، سازمان ها و جامعه است.
 8. تشخیص نیاز برای و شرکت در ادامه توسعه حرفه ای.
 9. استفاده از تکنیک های فعلی، مهارت ها و ابزار لازم برای تمرین محاسبات.
 10. استفاده و اعمال مفاهیم فنی فعلی و شیوه ها در فن آوری اطلاعات هسته ای است.
 11. شناسایی و تجزیه و تحلیل نیازهای کاربر و آنها را به حساب در انتخاب، ایجاد، ارزیابی و مدیریت سیستم های مبتنی بر کامپیوتر است.
 12. موثر ادغام راه حل مبتنی بر آن را به محیط کاربر.
 13. درک بهترین شیوه و استانداردها و کاربرد آنها.
 14. کمک در ایجاد یک طرح پروژه موثر است.
 15. درک ویژگی های اصلی یک سیستم کسب و کار و نحوه عملکرد مناطق (به عنوان مثال، حسابداری، امور مالی، فن آوری اطلاعات، مدیریت اطلاعات، بازاریابی و رفتار سازمانی) در رابطه با کل عملیات کار می کنند.
Program taught in:
انگلیسی

See 2 more programs offered by Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
122 
تمام وقت
Price
758 CAD
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019