برنامه مدیریت ترافیک هوایی (ATM) درجه طراحی شده برای دانشجویان است که هدف آن دستیابی به اشتغال در کنترل ترافیک هوایی یا یک میدان مرتبط است. دوره های دانشگاهی ATM طراحی شده برای ارائه قرار گرفتن در معرض روش ها و عملیات سازگار با کسانی که در اداره هوانوردی فدرال (FAA) امکانات کنترل ترافیک هوایی. برنامه درسی نیز دانش و مهارت گسترده در ریاضیات، فیزیک، ارتباطات، ایمنی، هواشناسی، و هوانوردی فراهم می کند. فارغ التحصیلان این برنامه به طور کلی فرصت های شغلی بسیار عالی پس از فارغ التحصیلی.

با توجه به FAA، میانگین دستمزد سالانه برای متخصصان کنترل ترافیک هوایی 127،805 $ در سال 2016 بود. علاوه بر حقوق بالا، متخصصان کنترل ترافیک هوایی مزایای بسیار عالی است که شامل انواع بیمه، بازنشستگی، ترک، و گزینه های هزینه های انعطاف پذیر برای کارکنان و خانواده های آنها دریافت می کنند. FAA به پیش بینی شده است به استخدام بیش از دوازده هزار کنترل کننده های جدید بیش از هفت تا ده سال آینده.

ERAU یکی از چندین مدرسه طرح آموزش دانشگاهی ترافیک هوایی FAA تایید (AT-CTI) در ایالات متحده که شرکای با FAA برای آماده سازی دانشجویان برای مشاغل به عنوان کنترل ترافیک هوایی است. فارغ التحصیلان برنامه AT-CTI ERAU واجد شرایط برای دور زدن بخشهایی از آزمون قبل از استخدام ترافیک هوایی FAA، و همچنین به عنوان ترافیک هوایی مبانی دوره طول می کشد که در طول پنج هفته اول آموزش مدرک تحصیلی در آکادمی کنترل ترافیک هوایی FAA است.

کارشناسی علوم در رشته مدیریت ترافیک هوایی در گروه علوم حمل و نقل هوایی در دانشکده حمل و نقل هوایی قرار دارد.

توجه: دانشگاه می تواند انتخاب و یا اشتغال به عنوان یک کنترل کننده ترافیک هوایی برای دانش آموزان تکمیل طرح دانشگاهی آموزش ترافیک هوایی (AT-CTI) برنامه تضمین نمی کند زیرا انتخاب FAA کنترل ترافیک هوایی برای ورود به آکادمی FAA و انتساب زیر در به عنوان یک کنترل ترافیک هوایی است که به شدت در اختیار FAA انجام می شود و بر اساس نیازهای نیروی انسانی.

درجه مورد نیاز

کارشناسی در رشته علوم در مدیریت ترافیک هوایی نیاز به تکمیل موفقیت آمیز حداقل 120 ساعت ترم، به طور معمول در هشت ترم به پایان رسید. حداقل 40 ساعت ترم باید در سطح بالا باشد. دانش آموزان نیاز به تکمیل MA 111 و 112 MA.

دانش آموزان باید انتخاب کنید و کامل یک زمینه جزئی از مطالعه، به عنوان توسط وزارت علوم هوانوردی کاربردی تایید شده است. مجموع اعتبارات در جزئی بسته به این که جزئی انتخاب شده است متفاوت خواهد بود. دانش آموزان به طور معمول یک جزئی است که زندگی حرفه ای حمل و نقل هوایی خود را افزایش را انتخاب کنید. در این فروشگاه را ببینید دوره جزیی از مطالعه.

حداقل از 7 ترم لازم است برای تکمیل دوره های مدیریت ترافیک هوایی.

دانش آموزان باید آگاه باشند که چندین دوره در هر سال تحصیلی ممکن است پیش نیازها و / یا corequisites داشته باشد. لطفا به توصیف دوره در این کاتالوگ قبل از ثبت نام برای کلاس برای اطمینان از تعیین توالی لازم تیک بزنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط Embry Riddle Aeronautical University »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ