BS در مدیریت کسب و کار

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

BS در مدیریت کسب و کار

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

غلظت بین المللی کسب و کار آماده دانش آموزان به درک و به طور موثر در مدیریت شرکت های تجاری فعال در یک محیط چند ملیتی شرکت کنند. دوره های بررسی در عمق نظریه ها و مفاهیم مربوط به انجام کسب و کار در عرصه رقابتی جهانی اعمال می شود. دوره های کسب و کار بین المللی عبارتند از: بین المللی کسب و کار، مدیریت بین المللی بازاریابی بین المللی، و تجارت بین المللی.

کسب و کار نکات برجسته برنامه

فرصت های کارآموزی

در طول سال گذشته خود را از مطالعه، دانش آموزان فرصت برای ثبت نام در کارآموزی یا برای اعتبار و یا نه برای اعتبار داشته باشد. این امر مزایای بسیاری از آن را به عنوان آنها اجازه می دهد تا برای به دست آوردن تجربه کار با ارزش، توسعه و ساخت بر مهارت، یک پا را در درب در یک شرکت، و غیره

تحصیل در خارج و فرصت های کسب و کار جهانی تجربه

دانش آموزان می توانند سفر، دیدار با مردم دیگر، و یادگیری فرهنگ های دیگر در حالی که تحصیل و درآمد اعتبارات به سمت درجه خود را. مقصدهای متعدد از جمله FDU Wroxton (UK)، FDU نیوجرسی (USA)، SKKU (کره جنوبی)، دانشگاه زپلین (آلمان)، چین، و در دسترس هستند بسیاری دیگر. کمک مالی خود را به "سفر با شما" در طول مطالعات در Wroxton، NJ، و یا دیگر مکان را انتخاب کنید.

صغیر در بازاریابی دیجیتال

با بسیاری از پیشرفت در تکنولوژی، عرصه بازاریابی امروز پیچیده تر از همیشه قبل از. بازاریابان در حال مبارزه برای نگه دارید تا با اطلاعات به اشتراک گذاشته و با مشتریان خود را در انواع سیستم عامل استفاده می شود. موفقیت در بازاریابی نهفته در حال قادر به درک این سیستم عامل های دیجیتال و اجتماعی، و در حال قادر به یکپارچه ادغام طیف وسیعی از قابلیت های جدید با برخی از آنهایی که سنتی تر است. مدرک کارشناسی در بین المللی کسب و کار با جزئی در بازاریابی دیجیتال از کالج سیلبرمن از کسب و کار را به دانش آموزان خود را برای یک حرفه ای در این زمینه پویا آماده و شما را با دانش و مهارت های برنامه ریزی، طراحی و مدیریت یک استراتژی بازاریابی به خوبی یکپارچه تجهیز خواهد شد.

4 + 1 برنامه های ترکیبی درجه شتاب

دانشجویان در کالج سیلبرمن از کسب و کار می تواند هر دو مقطع کارشناسی و مدرک تحصیلات تکمیلی در پنج سال (به چشم پوشی واجد شرایط بودن *) کسب درآمد، با پیگیری یکی از پنج سال برنامه های تحصیلی در ترکیب های زیر است:

  • BSMS حسابداری
  • BSMBA مالی
  • مدیریت BSMBA
  • بازاریابی BSMBA
  • مدیریت زنجیره تامین BSMS

این برنامه همراه شما را قادر به کسب لیسانس خود را و درجه کارشناسی ارشد در یک سال کمتر از آن به طور سنتی می کنند. * برای اطلاعات چشم پوشی سایت بازدید: MBA برنامه درسی اصلی

چشم انداز شغلی

فارغ التحصیلان ما در صنایع مختلف از سراسر کشور، به ویژه کار: A & W، RBC، شرکت Deloitte، Surgmed، Partap محصولات جنگل، CH رابینسون، سالم و دست نخورده، شهری بلا، شرق و غرب خدمات آموزش و پرورش، کانوکس ورزش و سرگرمی (CSE).

مورد نیاز برای کارشناسی رشته علوم

توجه: مورد نیاز زیر را در مفصل هستند کالج سیلبرمن از صفحه وب کسب و کار است. هر دانش آموز با سوالات خاص باید مشاور در محوطه دانشگاه به خانه خود تماس بگیرید.

این برنامه تحت اجازه کتبی از وزارت آموزش و پرورش بریتیش کلمبیا و جوی پیشرفته موثر 2006 مه 8 ارائه شده، پس از پروسه ارزیابی کیفیت و برای دیدار با معیارهای ایجاد شده توسط وزارت یافت شده است. با این وجود، دانش آموزان آینده نگر برای رضایت خود که این برنامه و درجه مناسب برای نیازهای خود را (به عنوان مثال، قابل قبول به کارفرمایان بالقوه، بدن صدور مجوز حرفه ای، و یا دیگر موسسات آموزشی) خواهد بود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
150 
تمام وقت
Price
قیمت
758 CAD
Locations
کانادا - Vancouver, British Columbia
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
کانادا - Vancouver, British Columbia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات