کارشناسی در رشته علوم در امنیت جهانی و مطالعات هوش (GSIS) طراحی شده است برای توسعه حرفه ای امنیتی و اطلاعاتی آینده، با درک گسترده ای از روابط متقابل جهانی در سیاست، قانون، دولت، اقتصاد، تغییرات اجتماعی، علم و فناوری، تحولات نظامی، روانی ابعاد تهدیدات نظامی و تروریستی، امنیت سایبری، مسائل امنیت زیست محیطی، و فرهنگ انسان است. این برنامه به پیامدهای این عوامل متعدد برای امنیت دولت-ملت و آینده جامعه بشری در یک مفهوم جهانی اکتشاف.

این برنامه دانش آموز با مهارت های بین رشته ای به تجزیه و تحلیل فعل و انفعالات بین همه این عناصر و برای برقراری ارتباط ایده های خود را به طور موثر در هر دو زمینه کتبی و شفاهی فراهم می کند. بالاتر از همه، دانش آموزان GSIS قادر به نمایشگاه حل مسئله و تفکر انتقادی مهارت های نوآورانه در مسائلی مانند تروریسم و ​​جنگ نامتقارن، حمل و نقل (به خصوص حمل و نقل هوایی و هوا فضا) امنیت، تهدید به پرسنل شرکت ها و امکانات، تهدید به کامپیوتر و ارتباطات از راه دور زیرساخت خواهد شد ، شبکه های قاچاق در خدمات غیر قانونی و مواد، فن آوری سلاح ممنوعه مانند سلاح های کشتار جمعی، جنایت بین المللی، مهاجرت جمعیت، بلایای طبیعی، بیماری های همه گیر، و امنیت میهن.

دانش آموزان امنیت جهانی و مطالعات اطلاعات خواهد بود بسیار رقابتی در به دست آوردن موقعیت و انجام

  1. با هوش دولت فدرال، امنیت، اجرای قانون و سازمان مدیریت اضطراری
  2. با وزارت دفاع و نیروهای مسلح
  3. با امنیت، هوش رقابتی و بخش حفاظت از اطلاعات در بخش خصوصی به ویژه کسانی که در حمل و نقل هوایی و حمل و نقل امنیتی درگیر
  4. با دولت، شهرستان و امنیت میهن محلی، اجرای قانون و سازمان مدیریت اضطراری
  5. به عنوان دانش آموزان در مدارس عالی با تمرکز بر اطلاعات و امنیت ملی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای
  6. به عنوان دانش آموزان در مدارس حقوق
  7. به عنوان کارمند برای رهبران سیاسی و نمایندگان مجلس و متخصص در مسائل اطلاعاتی و امنیت ملی است.

سه آهنگ درجه

مسیر استاندارد، مسیر مدیریت عملیات امنیت، و مسیر چینی: این برنامه درجه GSIS دانش آموز با سه آهنگ برنامه فراهم می کند.

دانش آموزانی که در مسیر استاندارد مورد نیاز برای نشان دادن شایستگی دهان و خواندن به یک زبان غیر از انگلیسی، و یا با در نظر گرفتن 12 واحد از دروس زبان خارجی در سطح کالج در یک زبان است.

مسیر عملیات و مدیریت امنیت به سمت کسانی که علاقه مند به کار در امنیت و حفاظت بشود؛ هم در بخش خصوصی و یا با یک امنیتی و اطلاعاتی سازمان دولتی. الزامات دوره برای این آهنگ شامل 12 ساعت زبان خارجی، دوره های آموزش عمومی، کلاس های هسته ای GSIS، و 33 واحد در دوره های تخصص.

دانش آموزانی که در مسیر چینی را به همان دوره زمینه های موضوعی و به همان تعداد از اعتبارات به عنوان کسانی که در استاندارد یا مدیریت عملیات امنیت آهنگ است. تفاوت کلی این است که، در مسیر چینی، دانش آموزان 45 اعتبار در دوره های را که به طور کامل در چین خواهد بود و یا یک بخش قابل توجهی چینی با خواندن و نوشتن مکمل تکالیف به زبان انگلیسی، به جای 12 واحد در یک زبان خارجی مورد نیاز دو آهنگ دیگر. مسیر چینی است به زبان مادری چینی باز نمی شود. 45 اعتبارات شامل 12 اعتبارات مورد نیاز زبان خارجی برای مسیر استاندارد، نه اعتبارات در کوچک چینی، و 24 اعتبارات اضافی خواهد شد که با آموزش دوره های محتوا در زبان چینی ماندارین با خواندن و نوشتن مکمل تکالیف در انگلیسی ارائه شده است. تحصیل در خارج در تابستان سال دوم برای دانشجویان مسیر چینی مورد نیاز است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط Embry Riddle Aeronautical University »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ