Read the Official Description

BS در معماری، ال پاسو

بررسی اجمالی برنامه

 • 65 TTU اعتبار ساعت 66 (حداکثر) اعتبارات انتقال = 131 کل اعتبار ساعت
 • کلاس ها با استفاده از یک یا ترکیبی از فرمت ها شامل آموزش چهره به چهره و کنفرانس های ویدئویی تعاملی تحویل داده می شود.
 • پیش نیاز: تکمیل مدارک همکاران با دوره های اصلی خاص که با حداقل درجه C یا بهتر از آن کامل شده اند. اگر شما دانشجوی کالج کالج ال پاسو هستید، لطفا با توافقنامه آئین نامه کنونی تماس بگیرید. اگر از دانشگاه یا کالج دیگری در دانشگاه منتقل می کنید، لطفا با جفری لیچفیلد مشاور علمی خود مشورت کنید تا مورد بحث قرار گیرد. مدیر برنامه معماری دانشگاه تکنسین تگزاس در ال پاسو، دکتر رابرت الکساندر گونزالس، باید همه انتقالهای دوره ی نهایی را تصویب کند.
 • ثبت نام: در حالی که دانش آموزان مجبور نیستند در یک دوره معینی از دوره هر ترم ثبت نام کنند، و زمان تکمیل می تواند به تنهایی متفاوت باشد، بعضی دوره ها به عنوان پیش شرط برای دوره های آینده به شمار می روند و بسیاری نیز به طور متوالی آموزش داده می شوند. فهرست کاتالوگ کالج معماری برای اطلاعات پیش نیاز را بررسی کنید. ثبت نام تمام وقت بسیار توصیه می شود و ثبت نام در استودیو طراحی مورد نیاز است.
 • تقویم: دوره های مبتنی بر نیمه مبتنی بر تقویم علمی دانشگاه تگزاس است. لطفا تقویم را برای تاریخ شروع و پایان دوره دانشگاه، اضافه کردن و رها کردن مهلت، تعطیلات و دوره های امتحان کنید.
 • پذیرش: دانش آموزان جدید فقط می توانند در تابستان ثبت نام برای پاییز ثبت نام کنند. ما در طی ترم پاییز، دانشجویان جدید را به برنامه نمی پذیریم. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از زبانه فرآیند برنامه در بالا مراجعه کنید.

فرآیند برنامه - دو مرحله

برنامه های کاربردی یک بار در سال برای پذیرش در ترم پاییز پذیرفته می شوند. لطفا توجه داشته باشید که دو برنامه کاربردی برای لیسانس علوم در مدرک معماری مورد نیاز در کالج معماری دانشگاه تگزاس تدریس El Paso مورد نیاز است. یک درخواست را به دانشگاه لسآنجلس تگزاس ارسال کنید و همچنین یک درخواست دوم برای دانشگاه تگزاس دانشگاه ال پاسو.

پذیرش پذیرفته شده در یک برنامه در هر مکانی، پذیرش هر دو مکان را تضمین نمی کند. شما باید در TTU Lubbock و TTU در ال پاسو پذیرفته شوید تا برنامه معماری TTU در ال پاسو شرکت کنید.

گام یک:

درخواست I - ارسال به پردیس اصلی در لوبوک. درخواست دانشگاه تگزاس تکنولوژی [Lubbock] به عنوان یک دوره کارشناسی ارشد.

 1. هزینه درخواست 75 دلار برای دانشجویان آمریکایی و 125 دلار برای متقاضیان بین المللی برای دانشگاه تگزاس [Lubbock] است.
 2. ارسال مجلات رسمی کالج و یک رکورد رسمی دبیرستان به ثبت کننده در Texas Tech Lubbock. پیام های ارسالی به TTU را در برنامه آرشیو EL PASO ارسال نکنید.

مرحله دو:

درخواست دوم - ارسال به TTU در ال پاسو. درخواست Texas Tech University at El Paso . ارسال بسته های کاربردی به: دانشگاه فنی تگزاس، برنامه معماری، پروفسور موریس براون، هماهنگ کننده پذیرش دانشجویان کارشناسی، 700 San Francisco Street، El Paso، Texas، 79901-1060.

 1. نمونه کارها غیر قابل بازگشت را ارائه دهید نمونه کارها مورد نیاز: نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تلفن، اندازه 8.5 × 11 اینچ و حداکثر 20 صفحه. ما اوراق بهادار را که این الزامات را برآورده نمی کنند بررسی نمی کنیم. لطفا مواد اضافی مانند سی دی ها، اسلایدها یا اجزای بزرگ را ارائه ندهید. هر پروژه باید به وضوح برچسب گذاری شود، از جمله تعداد دوره، نام کلاس، و مربی مرتبط با هر پروژه.
 2. بیانیه ی مورد علاقه: مقاله ای را که علاقه مند شما در زمینه معماری است ابراز کنید. مقاله شما نباید بیش از 1200 کلمه باشد.
 3. تکمیل درجه همکار در معماری مورد نیاز است.

وقتی به طور رسمی در برنامه معماری TTU در ال پاسو پذیرفته می شود؟

شما رسما پذیرفته می شوید زمانی که یک نامه پذیرش از دانشگاه ثبت نام دانشگاه تگزاس در لوباک دریافت می کنید و یک نامه پذیرش از مدیر برنامه های معماری TTU در ال پاسو. شما به عنوان یک دانشجوی معماری سال سوم پذیرفته خواهید شد و از TTU در برنامه درسی برنامه های معماری برنامه های El Paso پیروی خواهید کرد. Lubbock University of Texas Tech شما را با به روز رسانی زبانه برنامه در RaiderLink شما از وضعیت درخواست خود مطلع خواهید کرد. شما مسئول چک کردن این سایت برای اطلاعات مهم و به روزرسانی می باشید.

اگر شما نامه ای از TTU در Lubbock دریافت می کنید، اما شما به TTU در برنامه معماری ال پاسو پذیرفته نمی شوید، شما می توانید از کالج معماری در Lubbock استفاده کنید. اگر چنین است، شما باید پس از وارد شدن به کالج معماری، بررسی نمونه کارها را انجام دهید تا تعیین کنید که شما در برنامه قرار داشته باشید. این تضمین نمی کند که شما به عنوان دانشجوی معماری سال سوم پذیرفته شوید.

اطلاعات اضافی:

 • اولین دوره تابستانی: 6 ژوئن - 6 ژوئیه (امتحانات 7 تا 8 جولای)
 • دومین دوره تابستان 11 ژوئیه - 9 اوت (امتحانات 10 تا 11 آگوست)

کمک های مالی: در طول دوره پذیرش، توصیه می کنیم که برای کمک مالی درخواست بدهید. اگر در برنامه تحصیلی علاقه مند هستید، لطفا این را در فرم FAFSA خودتان بنویسید. دانش آموزان تا زمان پذیرش تحصیلات دانشگاهی و کالج معماری واجد شرایط نیستند. پس از پذیرش، دانش آموزان در Texas Tech University at El Paso به عنوان دانشجوی محسوب می شوند و دسترسی به منابع مشابه برای دانشجویان TTU در Lubbock خواهد داشت.

کمک های مالی بر اساس ثبت نام تمام وقت و چندین الزامات واجد شرایط دیگر توزیع می شود. وضعیت ترم بر اساس تعداد ساعتهای اعتباری است که دانش آموز در روز 12 کلاس در ترم های پاییز و بهار به ثبت رسیده است و کمک های مالی به ترتیب پرداخت می شود. مشارکت کمتر از تمام وقت می تواند به کاهش کمک مالی کمک کند.

مشاوره: پس از پذیرش در هر دو دانشگاه، شما در یک جلسه ی اجباری جهت برگزاری در TTU در پردیس ال پاسو شرکت خواهید کرد. شما همچنین قبل از شروع کلاس ها با مشاور خود ملاقات خواهید کرد.

شناسه کارت ها و حساب های ایمیل: پردازش شناسه خود را در حین گشت زنی آغاز می کنید. هنگامی که یک حساب ایمیل ایمیل دانشگاه دانشگاه تگزاس صادر می کنید، تمام ارتباطات دانشگاه باید با استفاده از این حساب ایمیل ساخته شود.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated April 24, 2018
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
آگوست 2019
Application deadline

آگوست 2019