کارشناسی علوم در درجه کسب و کار جهانی اهرم کسب و کار موفق، زبان و دوره های آموزشی فرهنگی در یک محیط یادگیری تجربی.

طراحی شده برای دانشجویانی که می خواهند یک پایه کسب و کار قوی که با استادان در سطح جهان آگاه، BS درجه / BG مجهز به دانش آموزان برای موفقیت در آینده در کسب و کار بین المللی است. این برنامه درجه نشان دهنده محیط زیست جهانی همیشه در حال تغییر و خواستار کسب و کار، دولت و صنعت حمل و نقل هوایی. برنامه درسی است در بازارهای نوظهور متمرکز شده است و طراحی شده برای ارائه فارغ التحصیلان با دانش و مهارت های لازم برای ورود موفق خود را به کسب و کار و جامعه جهانی ضروری است. تأکید بر آگاهی جهانی، سواد میان فرهنگی، ارتباطات موثر، مهارت های کمی، مسئولیت اجتماعی، فناوری اطلاعات، مهارت های تفکر انتقادی، کار گروهی، کسب و کار مهارت های کاربردی، حمل و نقل هوایی / آشنایی صنعت هوافضا، و تعهد به "مادام العمر" یادگیری قرار می گیرد.

فرهنگ بین المللی با تمرکز بر بازارهای نوظهور و با تاکید بر شیوه های جهانی کسب و کار، استراتژی، و ارزش های مورد مطالعه است. دانش آموزان یک هسته سخت کسب و کار جهانی همراه با یک پایه آموزش عمومی غنی کامل است. BS / نقشه گیگابایت غلظت عبارتند از: زبان و فرهنگ (عربی، چینی ماندارین، اسپانیایی) و یا حمل و نقل هوایی و هوا فضا.

باشگاه کسب و کار / حمل و نقل هوایی مربوط در دانشگاه فعال شامل فی بتا لامبدا (یک سازمان کسب و کار متمرکز ارائه به دانش آموزان فرصت برای سفر به کنفرانس دولت و رهبری ملی برای شرکت در رقابت حوادث)، انجمن آمریکایی فرودگاه مدیران (AN-مدیریت متمرکز حمل و نقل هوایی انجمن با سفر قبل از شیکاگو، لاس وگاس، تورنتو، سیاتل، سان فرانسیسکو، و هنگ کنگ)، و حمل و نقل هوایی کسب و کار شبکه های باشگاه (یک سازمان برای توسعه شخصی و حرفه ای و شبکه).

دانش آموزان ما به فراتر از مرزهای سنتی دانشگاهی فکر می کنم و به دنبال محل کار و تجارب فرهنگی که غنی سازی و روشن آنها را در محل کار در حال تحول و محیط کسب و کار جهانی را تشویق کرد. کارآموزی منحصر به فرد و تجارب آموزشی تعاونی های موجود و تشویق می شوند، با کارکنان اختصاص داده شده به کمک به دانش آموزان در شناسایی موقعیت و قرار دادن. تابستان در خارج از کشور تجربه های متعدد برای دانش آموزان که مایل به افزایش دیدگاه های بین المللی خود را در دسترس هستند. قبلی تابستان در خارج از کشور برنامه های آکادمیک در پاریس، لندن، ایتالیا، لهستان، چین، آلمان، اکوادور، شیلی، مکزیک، برزیل و سنگاپور ارائه شده است.

یک توصیه نامه انجمن کسب و کار به نیازهای کسب و کار، دولت و صنعت حمل و نقل هوایی فراهم می کند هدایت. تدریس خصوصی-وزارت حمایت و آزمایشگاه در دسترس هستند.

مشاوران دانشکده اختصاصی کمک به دانش آموزان GB در ارزیابی فرصت های زیادی در دسترس به آنها در این برنامه است. بعضی از درسها ممکن دانش موضوع پیش نیاز و یا ایستاده کلاس خاص نیاز دارد. توصیف دوره، گنجانده شده در این کاتالوگ، باید قبل از ثبت نام در کلاس بررسی، برای اطمینان از قرار دادن مناسب.

درجه مورد نیاز

درجه BS / BG نیاز به تکمیل موفقیت آمیز حداقل 120 ساعت اعتباری و به طور معمول در هشت ترم به پایان رسید. دانش آموزان ممکن است از یک منطقه از غلظت در هوانوردی و هوافضا و یا زبان و فرهنگ با آهنگ در چینی، عربی، و اسپانیایی را انتخاب کنید. دانش آموزان باید منطقه خود را از غلظت در آغاز سال دوم را اعلام کنند. دانش آموزانی که در این برنامه آموزش تعاون شرکت ممکن است جایگزین تا 3 ساعت اعتباری، در صورت تصویب، به سمت دوره های مشخص مورد نیاز در منطقه خود را از غلظت. دانش آموزان در برنامه نیروی هوایی ارتش و یا ROTC ممکن است AF و یا دوره های MSL برای دوره های انتخابی باز جایگزین ثبت نام کرد.

دانشگاه Embry- ریدل حمل و نقل هوایی - گروه پرسکات از کسب و کار عضو انجمن دانشگاهی کسب و کار مدارس و برنامه های (ACBSP) است و در نامزدی برای مجوز رسمی است. به منظور اهدا می شود یک BS / درجه گیگابایت، یک دانش آموز لازم است برای تکمیل حداقل 80٪ از هسته کسب و کار و رشته تمرکز در محل اقامت و یا انتقال آن اعتبار از موسسات تایید شده توسط وزارت صندلی. تنها درجه کسب و کار است که می تواند به طور همزمان اعلام شده BS / BA یا BS / ABA با BS / GB زبان و فرهنگ AOC.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط Embry Riddle Aeronautical University »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ