لیسانس در علوم داده

عمومی

شرح برنامه

خلاصه برنامه

با داشتن درآمد متوسط بیش از 100000 دلار ، علم داده سریعترین رشد و تقاضا در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر است. همه روزه ما 2.5 میلیون بیلیون بایت داده ایجاد می کنیم - و با ادامه انقلاب فناوری ، داده ها با سرعت بیشتری از آنچه تصور می کنیم تولید می شوند. علم داده این اقیانوس از داده ها را معنا می دهد - بینش علمی و تجزیه و تحلیل های پیش بینی کننده لازم را فراهم می کند تا بتوان از داده ها برای تصمیم گیری حیاتی استفاده کرد.

یک دانشمند داده ، آماری ، برنامه نویس و ارتباط دهنده با گرسنگی سیری ناپذیر برای آگاهی و درک جهان است. اکثر کاربردهای علوم داده هنوز کشف نشده اند. آیا شما کسی خواهید بود که پیشگام فصل بعدی شوید؟

130640_130514_DataScience-BS.jpg

ج) University of the Sciences in Philadelphia

چرا دانشگاه علوم را انتخاب می کنید؟

برنامه لیسانس Data Science Science USc دانش ، مهارت و پایه فنی را برای شما فراهم می کند تا بهمن از داده ها ، باز کردن بینش های علمی و مقابله با پیچیده ترین مشکلات چند رشته ای امروز استفاده کنید. شما دانش گسترده ای را در تفکر آماری ، محاسباتی و ریاضی و همچنین درک دقیق از حوزه کاربردی مورد نظر خود کسب خواهید کرد. از برنامه درسی میان رشته ای و کاربردی ما ، می آموزید که چگونه:

 • با استفاده از مهارت های نرم افزاری بنیادی و روش های علوم رایانه با داده ها از انواع منابع و قالب ها کار کنید
 • برای حل مشکلات دنیای واقعی از تکنیک های ریاضی و آماری استفاده کنید
 • کیفیت داده ها را ارزیابی کرده و یکپارچگی داده ها ، امنیت و حفظ حریم خصوصی را حفظ کنید
 • به طور مؤثر نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل داده ها را به مخاطبان غیر فنی ابلاغ کنید

شما به عنوان یک دانش آموز در برنامه علوم اطلاعات USc علوم شما:

 • برنامه درسی را متناسب با علایق خود و در حین کسب دانش تخصصی از طریق یکی از سه حوزه برنامه کاربردی تنظیم کنید: Bioinformatics / Genomics، Analytics & SAS Programming یا یک مسیر شخصی.
 • مهارتهای ارتباطی شفاهی و کتبی را استاد کنید و اصول اخلاقی را که در استفاده از داده ها اعمال می شود ، بیاموزید.
 • دسترسی به فرصت های کارآموزی با انواع مختلفی از شرکتها در بسیاری از زمینه ها در علوم ، مراقبت های بهداشتی و تجاری. فیلادلفیا یک مرکز عمده داده ، دارویی ، دولتی و تجاری است.
 • از توجه یک به یک لذت ببرید و تحقیقاتی را انجام دهید.
 • خود را در مطالعه میان رشته ای غوطه ور کنید: با دانشکده های متخصص از زمینه های مختلف در دانشگاه کار کنید.

دانشکده کنونی علوم داده در علوم دانشگاهی دارای سوابق تحصیلی متنوعی است و طیف گسترده ای از تجربیات و علایق تحقیق را به برنامه می آورد.

نتایج شغلی

دانشمند داده در حال حاضر یکی از مشاغل مورد نیاز است: پروژه های آی بی ام که تا سال 2020 تعداد سالانه شغل های حرفه ای این رشته در آمریکا به 2.7 میلیون برسد ، با افزایش 29 درصدی تقاضا برای دانشمندان داده در سال. در طول سال ، و اختلاف 15٪ بین ارسال شغل و جستجوی شغل. به مدت چهار سال متوالی ، Glassdoor داده دانشمند را به عنوان بهترین شغل در کشور براساس تعداد فرصت های شغلی ، رضایت شغلی و حقوق سالانه پایه متوسط - رتبه متوسط حقوق بالای 110،000 دلار بدست آورده است.

لیسانس علوم داده می تواند شما را در مسیر پیشرفت قرار دهد:

 • پیامدهای مراقبت های بهداشتی را بهبود بخشیده ، زمان پاسخگویی را کاهش داده و توان عملکردی بستری در بیمارستان را بهینه می کنید
 • برای پیشبرد سیستم های اتوماسیون ، هوش مصنوعی یا صنعت بازی الگوریتم های ابتکاری ایجاد کنید
 • به دستیابی به تسلط اطلاعات از طریق اتصال سیستم پیشرفته و اتوماسیون بیشتر برای سازمانهای دفاعی کمک کنید
 • تدوین روشها برای رعایت عوامل محرک تغییرات آب و هوا و بهبود پیش بینی عددی هوا
 • ریسک صنعت بیمه را اندازه گیری کرده و کلاهبرداری بیمه را تشخیص دهید
 • افزایش بهره وری برای کشاورزی ، از جمله پیشرفت های کشاورزی هوشمند و کشاورزی دقیق
 • تکنیک های تشخیص تصویر و گفتار را برای تشخیص یا تشخیص پزشکی تقویت کنید
 • عملکرد ورزشی را برای تعیین کمیت پیشرفت و پتانسیل یک بازیکن ارزیابی کنید
 • برای آموزش تخصصی تر یک برنامه تحصیلات تکمیلی در علوم داده ، آمار ، ریاضیات کاربردی ، علوم کامپیوتر ، بیوانفورماتیک یا مهندسی دنبال کنید

تجربه عملی

برای حمایت از دانشجویان علوم داده های خود از فرصت های تجربی در قالب کارآموزی ، پروژه های سنگفرش ، سایه زنی و مربیگری ، ما همکاری گسترده ای با طیف گسترده ای از شرکت ها ، مانند شرکت های داروسازی ، سیستم های بهداشتی ، تیم های ورزشی حرفه ای ، ارتباطات و شرکت های فناوری کلیه دانشجویان این برنامه موظفند تا زمانی که فارغ التحصیل می شوند ، یک پروژه تحقیقاتی سنگفرش را انجام دهند و این امکان را داشته باشند که در یک دوره کارآموزی در یک شرکت / سازمان وابسته در سال تحصیلی یا ارشد خود شرکت کنند.

برنامه Data Science دارای یک هیئت مشورتی بسیار فعال است که توسط متخصصانی که به عنوان دانشمندان داده در طیف گسترده ای از زمینه ها فعالیت می کنند ، تشکیل شده است که از رشد ، دید و موفقیت مداوم برنامه پشتیبانی و تقویت می کند و به حفظ برنامه های درسی علوم ایالات متحده به عنوان صنعت کمک می کند. تکامل می یابد

بودجه / فرصت های بورس تحصیلی

در دانشکده های US ، ما روی شما سرمایه گذاری می کنیم - بورس های تحصیلی به صورت جوایز شایسته سالانه 10،000 دلار در سال موجود است که ممکن است پس از پذیرش در دانشگاه به دانشجویان واجد شرایط کارشناسی واگذار شود.

دانشگاهیان

برنامه Data Science به شما می آموزد که مبتنی بر مورد و یادگیری دستی باشد که عصر بزرگ Big Data را می طلبد. از آنجا که پیش زمینه در علم داده می تواند در صنایع مختلف اعمال شود ، USc علوم این برنامه را بسته به جایی که می خواهید مدرک شما را بگیرد ، انعطاف پذیر ساخته است.

این برنامه درسی مهارت های تفکر آماری و همچنین ارتباطات ، اخلاق ، مبانی ریاضی و ایجاد داده ها را در بر می گیرد. پس از سال اول دوره های عمومی عمدتاً در رشته های علوم و ریاضیات ، سال دوم شما دوره های پایه اساسی را در زمینه احتمال ، برنامه نویسی و علوم داده را شامل می شود. شما در دوره های پیشرفته مانند طراحی بانک اطلاعاتی و سری زمان ها در سه سال و چهار سال پیشرفت خواهید کرد. در سال چهارم ، شما همچنین از یک Data Data Capstone اعتبار دریافت خواهید کرد و ممکن است تکمیل دوره کارآموزی علوم داده را انتخاب کنید.

مدرک خود را از طریق سه حوزه برنامه تخصص دهید: Bioinformatics / Genomics، Analytics & SAS Programming یا یک مسیر شخصی. دامنه برنامه شخصی سازی شده به شما امکان می دهد آموزش و پرورش خود را مطابق با علایق شغلی خود ، به عنوان مثال تجارت ، تجزیه و تحلیل ورزشی ، تحقیقات بالینی تنظیم کنید.

می توانید اطلاعات خاص تر در مورد دوره ها و ساختار برنامه را در اینجا بیابید.

130641_130513_USciences-QUAD-01.jpg

ج) University of the Sciences in Philadelphia

روند پذیرش / الزامات

USc علوم یک خط مشی پذیرش دارد و برنامه ها رایگان است. برنامه های کاربردی مربوط به BS در Data Science با استفاده از برنامه مشترک قابل ارسال هستند

درباره علوم ایالات متحده

 • 10 نفر برتر در ایالات متحده برای حقوق پس از فارغ التحصیلی ( در بین کالج ها و دانشگاه هایی که بیش از 500 دانشجو در آن فارغ التحصیل شده اند) [دانشکده دانشکده آموزش و پرورش ، عضو اکتبر 2019]
 • شماره 1 در ایالات متحده برای ROI 40 سال پس از ثبت نام (در بین دانشکده های خصوصی و دانشگاه های سراسر کشور [ اولین بار در ROI: رتبه بندی 4500 کالج ، دانشگاه جرج تاون ، 2019 ])
 • شهریه ثابت و پایین - هزینه کامل را از روز اول تا فارغ التحصیلی می دانید
 • تحقیق در مقطع کارشناسی و یادگیری تجربی در اوایل سال اول سال
 • 7: 1 نسبت دانشجو به دانشکده ، توجه شخصی دانشکده های متخصص
 • بیش از 30 برنامه دانشگاهی با 60+ سازمان دانشجویی در یک محوطه شهری
 • فارغ التحصیلان شامل بنیانگذاران شش شرکت برتر دارویی جهان هستند
 • به عنوان دانشکده داروسازی فیلادلفیا ، اولین کالج داروسازی در آمریکای شمالی تأسیس شد
 • واقع در فیلادلفیا ، قطب عمده دارویی ، پزشکی ، فناوری و تجاری

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

University of the Sciences has prepared students to be leaders and practitioners in the healthcare and science fields for nearly 200 years. Key to its distinctive education is a tradition of hands-on ... اطلاعات بیشتر

University of the Sciences has prepared students to be leaders and practitioners in the healthcare and science fields for nearly 200 years. Key to its distinctive education is a tradition of hands-on research and experiential learning that is evident in every graduate who has walked its campus. Since its founding in 1821 as Philadelphia College of Pharmacy, the first college of pharmacy in North America, USciences has grown to more than 30 degree-granting programs from bachelor’s through doctoral degrees in the health sciences, bench sciences, and healthcare business and policy fields. USciences students are proven everywhere they go. اطلاعات محدود