توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

از یک رقابت فروش اخیر، اولیویا رویس، سال دوم امسال، در نمایشگاه فروش دو دقیقهه خود موفق به کسب جایزه شده است. عملکرد او نمونه ای از آموزش حرفه ای است که برنامه فروش PSB برای کمک به دانش آموزان برای موفقیت حرفه ای در فروش فراهم می کند. ارائه اولیویا رویس

عمده فروشان تمرکز بر آماده سازی دانش آموزان برای کار کردن برای برخی از شرکت های منحصر به فرد با پتانسیل کار طولانی مدت است. به عنوان یک عمده فروش، این دانش آموز دسترسی به مرکز آموزش عالی فروش هریس در کورتل هال را خواهد داشت، در این صورت او می آموزد که چگونه به ایجاد اعتماد عمیق و متقابل از طریق گوش دادن دلسوزانه، تخصص محصول و ارائه سفارشی مهارت ها. دانش آموز به تدریج اعتماد به نفس با تجربه های عملی در کلاس ایجاد می کند؛ در تمرین های ثبت شده در نقش بازی؛ و در مقابل همسالان، استادان، و بازدید از مدیران استخدام. دانش آموزان دانش حیاتی و توانایی های اصلی مورد نیاز در بازار رقابتی، پیچیده و پویا را پرورش خواهند داد. تکمیل دوره های فرآیند فروش، مذاکره و رهبری فروش، و نیز فرصت های رقابت در مسابقه طرح کسب و کار، به دانش آموزان کمک خواهد کرد تا مهارت های کسب و کار خود را کامل کنند.

برنامه فروش حرفه ای

برنامه فروش حرفه ای در مرکز آموزش فروش هریس واقع در High Point University واقع شده است. مأموریت برنامه فروش حرفه ای این است که دانش آموزان را با ابزار و تجربه به منظور افزایش قابل توجه ارزش خود را به حرفه فروش، به نمایش گذاشتن استعداد عالی دانش آموزان ما و به کارفرمایان انتخاب محتاطانه از منبع برای استخدام انگیزه و واجد شرایط جدید استعداد فروش مرکز آموزش فروش، مرکز توسعه برنامه، فروش و فعالیت های فروش است. ارائه می دهد:

 • آزمایشگاه های بازی نقش - امکانات فردی برای بازی نقش فروش تماس ها که به طور منحصر به فرد برای ایجاد یک محیط کسب و کار واقع بینانه با استفاده از ضبط دیجیتال با جریان زنده به اتاق های مشاهده قضات
 • ملاقات و خوش آمدید امکانات
 • اتاق های ملاقات
 • اتاق های دید قضات
 • فضاهای مصاحبه
 • کلاس های فروش

فروش اهداف باشگاه

ما معتقدیم که هر دانش آموز باید یاد بگیرد که چگونه یک مهارت اساسی زندگی را به فروش برساند. به این ترتیب، عضویت باشگاه فروش به تمام دانش آموزان در هر رشته باز است. اهداف باشگاه فروش برای آماده سازی دانش آموزان به:

 • مهارت ها و مهارت هایی را که مدیران فروش حرفه ای را متمایز می کند، یاد بگیرید و آن را کامل کنید
 • نمایش استعداد خود را در مرحله ملی
 • شبکه با شرکت های استخدام و مدیران در دیدار و خوش آمد می گوید وقایع
 • مصاحبه برای دریافت شغل و پیشنهاد کارآموزی
 • رقابت سالانه در سه مسابقه بین المللی فروش
 • High Point University با افتخار و کرامت و به عنوان فوق العاده ای شناخته شده است

فروش مسابقات

باشگاه فروش HPU در مسابقات فروش چند روزه حضور دارد، مسابقات نقش بازی کردن دانشجویان در مسابقات سبک زندگی، فرصت های شبکه و یک نمایشگاه فروش حرفه ای منحصر به فرد است. شرکت ها مقدار زیادی از پول را به عنوان یکی از حامیان مالی این رویدادها کمک می کنند و به آنها اجازه می دهد تا پیش از بازنشستگی شرکت کنندگان را دریافت کنند و آمادگی خود را برای یافتن نامزدها برای فرصت های کار و کارآموزی آماده کنند. رکورد موفقیت اعضای باشگاه فروش HPU چشمگیر است.

فرصت های شغلی

عمده فروش تمرکز بر آماده سازی دانش آموزان برای کار برای برخی از شرکت های منحصر به فرد با پتانسیل کار طولانی مدت است. به عنوان یک معاونت فروش در دانشکده بازرگانی Earl N. Phillips High Point University of High Point University ، دانش آموزان چگونه به ایجاد اعتماد عمیق و متقابل از طریق گوش دادن دلسوزانه، تخصص محصول و مهارت های ارائه سفارشی یاد خواهند گرفت. دانش آموز به تدریج اعتماد به نفس با تجربه های عملی در کلاس ایجاد می کند؛ در تمرین های ثبت شده در نقش بازی؛ و در مقابل همسالان، استادان، و بازدید از مدیران استخدام. دانش آموزان دانش حیاتی و توانایی های اصلی مورد نیاز در بازار رقابتی، پیچیده و پویا را پرورش خواهند داد. دانش آموز دوره های فرآیند فروش، مذاکره، رهبری فروش و بیشتر را تکمیل می کند.

عمده فروش با تمرکز در صنعت مبلمان متمرکز بر آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در یکی از مهم ترین صنایع جهان با پتانسیل رشد جهانی استثنایی است. به عنوان یک اصلی در این برنامه منحصر به فرد و هیجان انگیز در دانشکده کسب و کار Phillips High Point University ، دانش آموز چگونه یاد بگیرند که چگونه طراحی، برنامه ریزی، استراتژی، فروش و مدیریت موفقیت در صنعت مبلمان.

الزامات دوره

مدرسه تجاری فیلیپس مدرک BSBA را در فروش ارائه می دهد. برای فارغ التحصیل شدن از High Point University با این درجه، دانش آموزان باید موارد زیر را تکمیل کنند:

BSBA در فروش

الزامات عمده

* حداقل 8 واحد از نیازهای اصلی دانشگاه در هر یک از مهمات "جاسازی شده" هستند. اگرچه این اعتبارات همپوشانی در مجموع اعتبار برای هر دو مورد اصلی و الزامات اصلی دانشگاه منعکس شده است، آنها در محاسبات اعتبارات انتخابی و مجموع دو بار شمارش نمی شوند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط High Point University »

آخرین به روز رسانی July 30, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
35,118 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019