توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی اقتصاد بازرگانی

شروع درس: القایی از اکتبر 2013؛ اتحادیه اروپا و جهت گیری دانشجویان بین المللی از سپتامبر 2013


درجه کارشناسی افتخارات اقتصاد کسب و کار کمک خواهد کرد که شما به دست آوردن دانش عمیق از اصول اقتصادی که مربوط به کسب و کار و امور مالی، ارائه یک مجموعه عالی از مهارت های برای زمانی که شما فارغ التحصیل. و همچنین پوشش مفاهیم اساسی اقتصاد به شما خواهد آموخت به اعمال این به دنیای کسب و کار، امور مالی، بانکداری و سیاستهای دولت. درجه کارشناسی افتخارات اقتصاد کسب و کار شما را برای نقش های تصمیم گیری در سیستم مالی و همچنین برای اطلاعات بیشتر فرصتهای شغلی مدیریت عمومی و حسابداری. همانطور که ما در لندن است، دسترسی به کارفرمایان برتر جهان در بخش مالی برای هر دو دوره های کار آموزی و اشتغال فارغ التحصیل شما داشته باشد. ما شما را تشویق به یک محل کار اختیاری در نقش اقتصاد مربوط است که چشم انداز شغلی خود را هنگامی که شما فارغ التحصیل را بالا ببرد. قرار دادن کار معنی است که شما تجربه یک سال مربوطه کار بر روی فارغ التحصیلی و مرجع کارفرما است که می تواند یک مزیت در بازار کار فارغ التحصیل را اثبات کند. فارغ التحصیلان ما در رفته برای برای شرکت های نفتی بزرگ، بانک ها، بانک ها تاجر، بانک مرکزی انگلستان، خزانه داری، وزارت کشور، واحد اقتصادی GLA است، رویترز، زیراکس، گلاکسو، موتورولا و صندوق NHS کار می کنند.


    • توسعه درک اساسی از عوامل موثر بر اقتصاد جهانی و کسب و کار جهانی

    • همانطور که ما در لندن است، شما دسترسی به کارفرمایان برتر جهان در بخش مالی برای هر دو دوره های کار آموزی و اشتغال فارغ التحصیل شده اند

    • آموزش ما طراحی شده است به ترکیب دقت علمی با ارتباط عملی

    • نگاهی به محل کار اختیاری در نقش اقتصاد مربوط است که چشم انداز شغلی خود را هنگامی که شما فارغ التحصیل را بالا ببرد. قرار دادن کار معنی است که شما تجربه یک سال مربوطه کار بر روی فارغ التحصیلی و مرجع کارفرما است که می تواند یک مزیت در بازار کار فارغ التحصیل ثابتهزینه


UK / اتحادیه اروپا دانش آموزان £ 9000 است. دانشجویان بین المللی £ 10.400 است.


شرایط ورود


ما به طور معمول ارائه می دهد از 240 نقطه تعرفه UCAS، به علاوه GCSE ریاضی و زبان انگلیسی در کلاس C. BTEC ملی دیپلم / دیپلم بین المللی / پیشرفته و پیشرفت گواهینامه در تعرفه معادل آن. دسترسی به HE - رفتن. برنامه های کاربردی از نامزدها بدون مدارک رسمی استقبال می شود.


شرایط ورود بین المللی


ما معادل فوق از یک مدرک در خارج از کشور به رسمیت شناخته شده قبول


مورد نیاز زبان انگلیسی


شما باید شایستگی در زبان انگلیسی دارند و ما به طور معمول نیاز به درجه C GCSE یا مدرک معادل آن. شایع ترین مورد نیاز زبان انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی آیلتس 6.0 (با حداقل 5.5 در هر چهار مولفه) یا تافل اینترنتی بر اساس 72 (با حداقل 17 در گوش دادن و نوشتن، صحبت کردن و 20 در 18 در خواندن).


میدلسکس نیز ارائه می دهد البته انگلیسی دانشگاهی فشرده (قبل از جلسه) که 5-17 هفته محدوده بسته به سطح زبان انگلیسی شما. اتمام موفقیت آمیز این دوره را به زبان انگلیسی شرایط ورود را تامین کند.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 45 برنامه دیگر ارائه شده توسط Middlesex University London »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
اوت 2019
Duration
3 - 5 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,000 GBP
- UK / اتحادیه اروپا
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

اوت 2019